Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Reklamace opravy mobilního telefonu

15. 08. 2017 v 15:34Off-line Peta80  (43/187/-)
Poradí někdo?
15. 08. 2017 v 16:46Off-line nadyk  (21/177/65)
Dej jim to tam znova.
16. 08. 2017 v 16:01Off-line i8051  (53/184/97)
3 stejne nebo 4 ruzne opravy .. tak si nejaky vymysli nebo telefon tak trosku umyslne znic, ale jen tak, aby to nebylo na tebe :-)

Nicmene si myslim, ze ti tam tece kolem usb konektoru, to ani nemusel nikdo rozdelavat, ale ten tvuj ohynek v nem muze pohnout trosku plastem. U mobilnich USB konektoru plati jednoducha zasada .. pouzivat porad jeden a ten samej originalni konektor, nestridat kabely .. pak konektor funguje 100let bez problemu .. nicmene ja nabijim stejne z 99% bezdratove, takze jsem konektor pouzil jen asi 5x za rok :-)
16. 08. 2017 v 21:43Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Když se prodejce zabejčí a nechce uznat reklamaci, tak ti toho moc nezbývá. Můžeš je zažalovat, můžeš si na ně stěžovat u ČOIky, jenže bude to velice dlouhý boj, který tě bude stát další finanční výdaje, čas a nervy, navíc je to s nejistým výsledkem.

Servisy vždycky stály za hovno. Když se objeví nějaká závada nebo prostě nějaká nedokonalost výrobku, tak nejlepší co můžeš udělat je, že ho dáš reklamovat a následně (ať už bude reklamace úspěšná či nikoli), si dáš inzerát a prodáš ho nějakému jinému chudákovi. :-)
16. 08. 2017 v 23:06Off-line kloudik  (38/182/80)
Nejjednodušší je dát ho tam znovu horší to být asi nemože jiná rada snad není. od té doby, co mi po měsící jeden telefon vrátili s tím, že na hradní díly (displej) se nedají sehnat kupuju jen telefony do 1800 kč a když ho rozbiju, s reklamací se ani nenamáhám a rovnou si koupím novej šetří mi to nervy i čas. ono je celkem normální, že po reklamaci čehokoli nejen telefonu se začnou projevovat jiné závady s tím ale člověk misí počítat už když něco kupuje a úměra vysoká cena=vysoká kvalita dávno neplatí. všechno se vyrábí v lepším případě v číně, v tom horším v polsku pak to někde jen dají do krabice a napíšou made in germany nebo něco podobnýho. schválně rozdělěj jakejkoli spotřebič a koukni na jednotlivý součástky kde byly vyrobený. všechno sou to neopravitelný šmejdy
16. 08. 2017 v 23:26Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Co se týče životnosti výrobků a jejich poruchovosti, tak souhlasím s kloudikem. Tam je skutečně jedno, jestli koupíte drahý výrobek nebo levný. Jenže ty rozdíly v ceně nějaký důvod mají a není to jen kvůli značce. Vyšší cena = mnohem větší komfort, který vám výrobek dá. Proto si nerad kupuji levný věci a raději koupím něco alespoň ze střední cenové kategorie, přestože vím, že budu brzy muset kupovat zase nový. A to proto, protože mě ty laciné věci pokaždé akorát jenom rozčilují tím, jak fungujou, co všechno je na nich špatně zpracovaný, čím vším mě ruší atd.

Často slýchám názory, psaných i zaujatými "novináři", jak byla elektronika za komančů hrozně drahá oproti dnešní elektronice a že bysme měli být rádi, jaké skvělé ceny tu teď máme, jenže pravda je taková, že stroji, konkrétně třeba TV, která v té době stála několik měsíčních platů, neodpovídá co se kvality (odolnosti, trvalivosti) týče ani dnešní televize za sto tisíc. Prostě si nekoupíš televizi na 30-40 let, jak tomu bylo dřív.
19. 08. 2017 v 17:04Off-line kloudik  (38/182/80)
Cena asi bude určitě něčím opodstatněná tak záleží co od toho člověk očekává a jaké má nároky. konkrétně u telefonu mi stačí, když se z něho dá zavolat a poslat sms. na druhou stranu jak píše Lukino člověk chce i nějakej komfort ale v tomto případě mi stačí, když si připlatím pár stovek a místo telefonu ke kterýmu potřebuju vozík mám telefon na kterým se dá brouzdat i po netu. výkon sice nic moc, ale na moje nenároky to stačí. co se týjá televize tak nevím, asi 5 let sem žádnou neviděl a asi bych ju nedovedl ani zapnout :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload