Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dogplay/Pupplay

14. 08. 2017 v 09:45Off-line Anonym
Ahoj.
Na pridu jsem viděl hodně, ale nejvíce mě bavily pejskové. Sám v tom jedu už nějakej pátek a vlastně přemejšlím, proč jsem tak na pride nešel. Jakej je váš názor na tohle? Je tu případně nějaký pán či pes?
Woof
14. 08. 2017 v 09:48Off-line i8051  (53/184/97)
No, to je prave ten duvod, proc na tyhle estrady nechodim a proc se na to ostatni vetsina lidi kouka tak k***icky. Tohle si nech doma k boude a netahej to na ulici :-) Lehni!
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 08. 2017 v 10:05Off-line igy  (38/173/81)
Bylo to super, moc jsem si to se svým pejskem i dalšími pěti užil. A můžu potvrdit, že za celou dobu jsem nezaznamenal jedinou negativní reakci - stejně jako tebe, všechny přítomné pejskové bavili. Pejskové v průvodu vadí jenom těm, kterým vadí celý průvod. :))
A tím odpovídám i na to, že jsem "nějaký pán nebo pes", a názor mám velice pozitivní ;)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 08. 2017 v 10:21Off-line marin  (24/-/-)
Napiš
14. 08. 2017 v 10:27Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Igy: Tohle jsi napsal u tématu Extrémofilové "Takže anonyme, neboj, tvoje úchylka není nic hrozného a HLAVNĚ NIKOMU DO NÍ NIC NENÍ"

Proč tedy chodíte tu svoji úchylku předvádět na Pride, když nikomu do ní nic není, jinými slovy, když kolemjdoucí nemají zájem sledovat něčí sexuální praktiky? :-P
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 08. 2017 v 10:34Off-line igy  (38/173/81)
Mě nepřišlo, že o ni jiní nestáli - jak jsem napsal, všechny to tam bavilo, smáli se, fotili se s námi... A i my se šli na pride hlavně bavit, stejně jako všichni, a pokud je toto naší součástí, tak proč tam takto nejít - nebylo to nic neslušného, nebyly jsme tam nazí, někde přivázaní, prostě jsme měli masku.
A kdybych to chtěl srovnávat, tak naše banda šesti normálně oblečených pejsků s maskou na hlavě je slušnější a veřejnosti přístupnější než banda šesti skoro nahých kluků v boxerkách namalovaných barvama. Ale nic proti těm klukám, kdyby to nebylo reklama na klub plagiovaná z pár let staré partičky kamarádů, tak by mi tam vůbec nevadili :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 08. 2017 v 10:48Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Nebylo to neslušný z vašeho pohledu, protože tu hranici "slušnosti" máte posunotou úplně někde jinde. Kdyby tam byl někdo nahý a přivázaný, tak by říkal určitě to samé, že to přeci není neslušný, protože i jeho pohled na šlušnost by se nacházel v úplně jiné sféře.

Jsem ochoten akceptovat, že Pride je pochodem za rovnoprávnost sexualní orientace, protože to má ve své podstatě smysl, ale nejsem ochoten akceptovat, že Pride je prezentací sexuálních praktik a úchylek, do kterých skutečně nikomu nic není a patří za zavřené dvěře, protože je to velice intimní věc. Problém vás úchylných exhiboušů je však ten, že pro vás žádná intimita neexistuje a rajcuje vás, když si vás ostatní v těch ponižujících psích maskách prohlížejí. :-D

A ti pomalovaní kluci v boxerkách, přestože slušní taky nebyli, nepředváděli na veřejnosti sexuální praktiky, v tom je docela zásadní rozdíl. :-P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
14. 08. 2017 v 11:01Off-line igy  (38/173/81)
Ale hrátky na psa fakt nejsou zas tolik o intimnosti, fakt je to hlavně o zábavě a uvolnění stresů, o relaxu. Ano, pejsky baví i š***t, ale kdybys jim dal na výběr jestli š***t a nebo se nechat tulit a drbat, určitě si vyberou to druhé. To by klidně mohla být validní psychologická praktika hrát si na zvíře, jak se uvolnit, získat důvěru k lidem,... A předvádět zvíře se učí obvykle už v prvním ročníku herectví ;)

Ale dobře, co by podle tebe mělo být v pochodu za rovnoprávnost? Jenom slušně oblečení protestující? Nebo tam mohou být i barevně oblečení, ale ne růžově? Nebo mohou i při tom tancovat? Nebo mohou mít i růžovou? Může být někdo bez trika? Může někdo jít třeba s nějakou maskou, třeba politika, ženy, něčeho? Může jít někdo i s maskou zvířete? Třeba jednorožce? A co psa?
Kde je sakra ta hranice?
Zaprvé hranici tam dělat prostě nejde, dokud to není proti zákonu. Protože mít jenom masku psa nebo jinou není nic proti slušnosti. Zadruhé všichni ti, cco tam byly, jsou součástí komunity, a nemůžeš bojovat za rovnoprávnost, pokud část komunity budeš schovávat.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 08. 2017 v 11:04Off-line igy  (38/173/81)
Ještě se vrátím k tomu "nikomu do ní nic není", jak jsi předtím vytrhl z jiné diskuze z kontextu. To bylo myšleno tak, že každému může být jedno, že na to je a pokud to někomu vadí, může vyjádřit názor, ale nemá žádné právo za to dotyčného odsuzovat. Jako to děláš ty. To se vůbec netýká pride, který má být právě o barevnosti - o předvedení všech barev, všech lgbt skupin, podskupin, odvětví, celé kultury... Pokud začnete pride omezovat, tak to ho opravdu můžete celý zrušit a připojit se k ruskému zákazu propagace, protože to už je pak jedno, jak velkou část zakážete, protože bude následovat salámová taktika a nakonec se zakáže vše.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 08. 2017 v 11:07Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Nepřikrášluj si vás psiska, že šlo jen o masky a herectví. Fakt je prostě ten, že jste tam prezentovali BDSM praktiky a BDSM filozofii, která vás rajcuje. Všichni ti psíci tam byli určitě nadržení s ejakulací na krajíčku. :-)

A jak jsem dopsal výše: "A ti pomalovaní kluci v boxerkách, přestože slušní taky nebyli, nepředváděli na veřejnosti sexuální praktiky, v tom je docela zásadní rozdíl. :-P"
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 08. 2017 v 11:20Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A já neodsuzuji žádné úchylnosti... Já pouze odsuzuji tu představu a přesvědčení exhibicionistů, kteří mají za potřebu ukazovat na veřejnosti, jakým způsobem provozují a praktikují sex. Když to přeženu, tak vaše představa je taková, že byste rádi chodili po ulicích běžně nahatí s obojkem na krku a s dildem ve tvaru psího ocásku vraženým do p***le a očekáváte a vyžadujete, že ostatní kolemjdoucí budou držet hubu a dělat, že nic nevidí. Přesně k tomu totiž ten váš aktivismus na tom pochodu nenápadně směřuje. :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 08. 2017 v 14:06Off-line igy  (38/173/81)
Ne, máš mylnou představu o našich představách. ;)
14. 08. 2017 v 15:26Off-line MxP  (22/185/80)
Prostě pride bavi jen lidi co ten pruvod neberou vubec vážně a nebo kteří to berou važně ale jsou uplně vypatlaní. Igy se mě zda že to nebere vubec vazně
14. 08. 2017 v 16:07Off-line igy  (38/173/81)
Neberu, proč bych měl? Od vážných témat je tam těch prvních sto metrů aktivistů s cedulema, které si stejně nikdo krom těch aktivistů nepřečte. Já tam jsem pro zábavu, beru to jako kulturní týden zakončený karnevalem.

Koukal jsem pak večer na zprávy - na primě ani slovo, na nově patnáctivteřinová obecná zmínka. Co to znamená? Podle mě úspěch, protože jsme už normální součástí společnosti a můžeme se v klidu bavit a pořádat průvody, aniž bychom čekali, že se z toho země posadí na zadek.
14. 08. 2017 v 16:10Off-line igy  (38/173/81)
Mimochodem slyšel mě někdo mluvit v tu sobotu kolem jedné v přímém přenosu na Impulsu? Já už si nepamatuju, co jsem tam o tom dogplay říkal :D
14. 08. 2017 v 17:42Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Nemám proti vám nic, ale SadoMaso, Pejsci ... by se neměli tolik na Pride ukazovat, aspoň ne v maskách a ne dokud se neprosadí co je potřeba. Dostal jsem vynadáno od pár lidí v okolí co za zvrhlé hovada s úchylkou jsme a já žádnou nemám stejně jako většina dalších lidí tam. Věci točící se ohledně postele mají fakt zůstat jen v posteli. Jinak byla s váma sranda :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 08. 2017 v 17:57Off-line MxP  (22/185/80)
To je zas pravda. Nikomu fakt neberu co dělaj v postýlce ale pokud jsou v tom pruvodu tak si musej uvědomit že prezentují LGBT. Je to určitě sranda ale lidi si pak utvářejí celkovej dojem. Npř naš prezident který má i svojí hru o jeho alkoholizmu a ten reprezentuje celej stát...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 08. 2017 v 18:10Off-line igy  (38/173/81)
A vy si fakt myslíte, že by se něco změnilo, kdyby tam pejskové nebyly? To by zas lidi z okolí vytáhli fotky z Up Your Alley, jak buzny šukají na ulici, a bylo by to ještě horší. Proti tomu nemůžete bojovat schováváním za šeď, ale přiznáním celé duhy a tolerancí a pochopením. ;)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 08. 2017 v 18:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Asi takto: mezi bazerantama je hodně milovníků netradičních sexuálních praktik... a na pride to pěkně naservírujou veřejnosti... mezi heterákama je uchyláků taky hodně, už jsem tady psal okamošovi heterákovi kterej š**á babu a oba mají na sobě pdvazky a erotické dámské prádlo :D tak si představte,že by heteráci uspořádali průvod, třeba "Průvod za větší práva rodin s dětmi" a v průvodu by šel manželský pár kde by byli on a ona oba v podprsenkách nebo kde by jel alegorický vůz a na něm by stála mamina u sporáku s obojkem na krkru... :D bazeranti si budují v očích obraz uchylů, protože hetero uchyláci mají rozum a nelezou na světlo a kdyby to zkusili tak by jim pořadatelé hetero průvodu nakopali p***l...ale my néééé, my se svýma uchylkama chlubíme hned za transparentem o nutnosti respektu ke gayům :D:D:D
14. 08. 2017 v 18:29Off-line igy  (38/173/81)
Hetero úchyláci chodí na pride ;) Resp. většina těch fakt zapálených úchyláků je bi/pan = jde jim víc o tu úchylku než o pohlaví, se kterou to dělají ;)
A mimochodem (hetero) bdsm klub chtěl být na pride už v brně, ale organizátoři je odmítli. Pak chtěl jít na pražský přes kožeňáky, ale my jsme je taky první dva roky odmítli. Pak prostě přišli bez ptaní, zařadili se a nikomu to nevadilo :D
14. 08. 2017 v 18:54Off-line BussterX  (103/130/150)
No to je úžasný,že si gay, bi a heterouchyláci udělali z pochodu za práva gayů svůj průvod sadomasofetišistů :D možná je na čase přestat tomu říkat průvod hrdosti...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 08. 2017 v 21:58Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Igy: No nemyslím si, že mám mylnou představu. Sám jsi tu mnohokrát řekl, že máš rád dogplay party na veřejnosti či něco podobného. Předpokládám však a doufám, že ta veřejnost je složena ZATÍM jen z těch, kteří holdují stejným praktikám jako ty. Ovšem sám si v duchu odpověz na otázku, zdali by ti nevyhovovala společnost, ve které byste si mohli jít kamkoli na ulici provozovat nějaké BDSM hrátky, ale i jakýkoli jiný druh sexu a lidem by to bylo naprosto fuk. Takový svět totiž na tom Pridu vědomně či nevědomně nejen vy psíci propagujete. :-P
14. 08. 2017 v 22:03Off-line igy  (38/173/81)
Nebylo. Pokud exhibuji, tak pouze před lidmi, kteří jsou tomu nakloněni. Před jinými by mě to nebavilo, protože by mi to vadilo. SSC je pro mě víc než zákon a to C=Consensual="se vzájemným souhlasem" beru smrtelně vážně i v tomto směru. A o žádné "dogplay party na veřejnosti" jsem tu proto určitě nemluvil, protože nic takového jsem nikdy neplánoval.
To že se pejskové vyskytují na ulici v masce během pride (nebo na silvestra o půlnoci) je jen hra, která je bez sexuálního podtextu a která všechny přítomné baví. (Diskutéry na internetu nepovažuji za přítomné, a proto mě nezajímají.)
14. 08. 2017 v 22:13Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A jak víš, že se všichni přítomní baví? Že se smějí? Smích ale může být také smíchem opovržení, smíchem výsměchem. Kromě toho tam máte vždycky spoustu demonstrantů, takže bych si netroufnul tvrdit, že se tam všichni bavili. Jistě, asi vy všichni v průvodu jste se bavili, to ale nejsou "všichni přítomní". :-P
14. 08. 2017 v 22:14Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Naprosto souhlasím s Busstere, protože defakto říká to samé co já, jen ještě líp. :-)
14. 08. 2017 v 22:17Off-line i8051  (53/184/97)
Musej mit tihle pejskove cip? :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 08. 2017 v 22:43Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Co je vtipný, že si Igy v profilu zaškrtne skoro nejvyšší hodnotu introverství. :-D Jestli takhle vypadá a jedná introvert, tak by mě zajímalo, jak se chová extrovert. :-P
14. 08. 2017 v 22:48Off-line igy  (38/173/81)
Ale já jsem introvert, proto jsem rád pes. Když je člověk slušným člověkem a především introvertem, tak nad vším moc přemýšlí, až tak, že není schopný normální osobně komunikovat. Oslovit cizího člověka mi vůbec nejde, bavit se s lidmi osobně můžu jenom o tématech, která dokonale znám, jinak klidně celý večer mlčím. Většinu času trávím přemýšlením, čtením, posloucháním hudby...
Když se člověk stane psem, tak nepřemýšlí a může si užívat společnost. Pes může jednat podle instiktů a nemusí přemýšlet, co na to společnost řekne. Jako pes nemám problém si ke komukoliv dojít pro podrbání nebo na kohokoliv zaštěkat. Pokud jsi taky introvert, měl bys dogplay určitě zkusit, fakt to introvertům pomáhá. Jak jsem psal jinde, animalplay by měla být zvážena jako terapeutická léčba. ;o)
A jinak, prosím přestaň řešit můj profil a mou osobu, protože to není slušné a hlavně ti to nejde. Soustřeď se na názory a myšlenky ;)
14. 08. 2017 v 22:53Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Názorů a myšlenek už padlo dost a jak je zjevné, ani jedna strana nestojí o myšlenky toho druhého, tak nač přemýšlet dál? Krom toho přemýšlení nad tvým introverstvím je konec konců myšlenka. :-P
14. 08. 2017 v 22:58Off-line igy  (38/173/81)
Další výhoda pejsků je, že mají jednoduché potřeby - míček, hraní, spaní, drbání... když se naskytne nějaký jedinec, tak si řeknou o drbání. Když nereaguje, tak jdou dál. Když je agresivní, tak zavrčí a jdou dál. Když je přátelský, tak se zkamarádí a zůstanou. Jednoduché. Lidi by se od nich mohli učit. ;)
14. 08. 2017 v 23:06Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
To, že se introverti schovávají za někoho jiného nebo že se přetvařují, aby ztratili ostych a mohli fungovat mezi ostatními lidmi, je sice často pravda, ale taky je pravda, že skutečný introvert tu společnost cíleně nevyhledává. Do té chodí, jen když musí a rozhodně by si tu společnost neužíval ani tehdy, jakmile by se do někoho "převtělil", ale pouze by ji snesl. :-D A to, že jde někdo na Gay pochod, je cílené vyhledávání společnosti, protože tam chodit nemusí jako například do práce nebo do obchodu.

A to není řešení tvé osoby, ale řešení introverta obecného. :-P
14. 08. 2017 v 23:10Off-line igy  (38/173/81)
Introvert společnost nevyhledává, protože ho společenská interakce unavuje. Pokud z interakce odstraníš to unavující přemýšlení, tak už neunavuje a není na ní už nic tak děsivého. ;)
14. 08. 2017 v 23:17Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No fajn, ale v momentě, kdy by pan pes přišel domů a posléze se změnil zpátky na introverta, tak by se poblil z toho, že vůbec byl na nějakém pochodu hrdosti a že tam byl mezi tolika lidma.

Jedině snad, kdyby pan pes zůstal psem natrvalo, tak by se nepoblil. :-P

Co z toho plyne? Buď že jsi pes i teď, anebo nejsi skutečný introvert. :-P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 08. 2017 v 23:18Off-line igy  (38/173/81)
Tak introvertismus nefunguje. Doporučuju přečíst si Síla introvertů. Nejspíš zjistíš, že funguješ úplně jinak, než si myslíš. ;)
14. 08. 2017 v 23:28Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No, jelikož se bojím, že bych po přečtení knihy šel příští rok do průvodu, tak se té knihy rád vzdám :-P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 08. 2017 v 23:44Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A v čem má být vlastně síla introverta, když se schovává za extroverta? Není náhodou síla introverta v tom, že zůstane introvertem? Víš, o kolik zajímavých myšlenek ses mohl připravit, když jsi jako pes šel v průvodu? Třeba tě zrovna mohla napadnou revoluční myšlenka, která by změnila svět. V tom je síla introvertů, že přemýšlí, i když to není příjemný. A jestli ta kniha učí, aby introvert byl extrovertem a trávil čas ve společnosti lidí, tak je to hloupá kniha :-D
15. 08. 2017 v 08:15Off-line igy  (38/173/81)
Kniha hlavně učí, jak introverti fungují a jaké jsou jejich výhody, což ty evidentně nevíš. A ani to přemýšlení ti moc nejde, protože na přemýšlení musíš znát fakta. Takže přestaň lidi, psi i knihy odsuzovat předem a běž se vzdělávat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
15. 08. 2017 v 11:17Off-line BussterX  (103/130/150)
No myslím,že lukino neodsuzuje psy, ale pouze lidi kteří se stylizují do psích rolí... a řek bych,že je mu u p***le jestli si doma v soukromí žerete psí granule a máte u toho erekci :D mám dojem, že ho stejně jako mě i***uje představa chlapa kterej se hlásí hrdě k homosexuální orientaci s psí maskou v průvodu za práva gayů :D heteráci nejdou do hetero průvodu oblečení tak jak lezou do postele, proč musí někteří gayové v lidech budit představu, že homosexualita není o ničem jiným než o sexu... zasraní exhibiconisti ukradli Pride :D
15. 08. 2017 v 11:57Off-line pauxi  (49/178/79)
A pak se divte, že plno lidí se k orientaci odmítá přiznat , bohužel nic nenadělá s tim , že k ní patří ale pakliže je homosexualita takto na veřejnosti prezentována , nemůže jinak, než se stydět
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 08. 2017 v 13:03Off-line Snoopink  (26/168/62)
Já tam byl jedním ze psů a nádherně jsem si to užil
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 08. 2017 v 14:33Off-line igy  (38/173/81)
BussterX: A mě zas i***uje průvod za práva, kde se omezují práva. I***uje mě boj za toleranci, ve kterém se netolerují ostatní. Proto to pro mě není průvod za práva, ale jen zábavný karneval.
A hlavně mě i***uje tahle diskuze - hledáte jen zástupné problémy, proč nemít průvod rádi, protože vlastně nevíte, proč ho nemáte rádi. Pamatuji si tam moc hezkou heterosexuální mořskou pannu, která tam byla do půl těla jen s pár třpytkami přes bradavky a nikdo ji neřešil - takže v orientaci ani nahotě to nebude. Pamatuju si, že pejskové byli i loni a předloni a vůbec nikdo je neřešil, takže v nich to taky nebude. Ty jste si zvolili jen letos, protože byli nejvýraznější.
Prostě nemáte průvod rádi, ale to bude platit, ať bude v průvodu kdokoliv. Prostě se stydíte přiznat orientaci, ale to se budete stydět, ať bude průvod nebo ne. Prostě přestaňte hledat důvody a hledat problémy u ostatních, a začněte konečně řešit své vlastní problémy.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 08. 2017 v 15:05Off-line pauxi  (49/178/79)
Neumím si představit za pár let uzákoněnou adopci a v průvodu psa sed svým pánem jak tlačí kočárek za ruku vede 4 leté děcko v obleku štěněte
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 08. 2017 v 15:09Off-line igy  (38/173/81)
Vytratil se smysl duhového pochodu zdůrazňujícího různorodost lidí a nutnost tolerance pro všechny? Ano, to se vytratil, jak je vidno z odpůrců, co by nejradši velkou část mino***y schovali. Aneb jak jste se naučili od heterosexuální většiny, "tolerujete nás, pokud vás nemáme na očích".
Copak to nevidíte? Pro heterosexuální většinu jsou homosexuálové přesně takoví - ptají se, proč homosexuálové lezou na veřejnost, když se liší jenom v posteli. To samé, co říkáte pejskům. Ale s tím přece nemůžete bojovat tak, že se budete chovat stejně. Musíte se chovat lépe, musíte sami toleranci dávat, přijímat, jít příkladem. Musíte lidem vysvětlovat, proč i ostatní mají mít práva, a ne se tvářit, že práva máte mít jen vy a ostatní vám to kazí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 08. 2017 v 15:10Off-line igy  (38/173/81)
Nikdo z komunity pejsků děti nechce, pokud vím. Ale znám jednoho bisexuálního koně, co šel před lety do průvodu zapřažený do sulky, ve které sedělo jeho dítě.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 08. 2017 v 15:31Off-line igy  (38/173/81)
Myslíš ten argument, že psi nechtějí děti? Ten směřoval na pauxiho, ne na tebe. Ty si přečti ten argument nad tím. ;)
15. 08. 2017 v 15:42Off-line igy  (38/173/81)
Ale v dogplay fakt ten sex zas tak podstatný není. Svým způsobem můžete ty pejsky v průvodu přirovnat třeba ke galibi - oni v modrých trikách, pejskové v maskách; oni pořádají společné akce, pejskové si spolu občas zaštěkají; obě skupiny to dělají, aby nebyli sami a měli kamarády z komunity, kteří je chápou.

Mluvím výše pravdu? Spíše ano, trochu zkresluju, ale hlavně tím ukazuju, že je to o přístupu, otevřenosti a toleranci, ne o výmluvách, odsuzování a házení viny. Pokud je to proti tvé morálce, tak je na čase naučit se právě něco o toleranci.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 08. 2017 v 15:59Off-line misanek007  (24/-/-)
D***lové..
15. 08. 2017 v 16:09Off-line igy  (38/173/81)
"Tohle lidé nepochopí, když to uvidí poprvé a neproniknou do toho, jestli to má nějaký hlubší význam." - Ano, lidi, co to vidí poprvé, v tom nehledají nic hlubšího a ani žádný sex, vidí jen masku na karnevalu. Protože jaké byli projevy pejsků? Vesele štěkali na kolemjdoucí, hlavně na čtyřnohé pejsky, nebo tam třeba vrčeli na kluka s králičíma ušima, který začal vesele zdrhat a všichni v okolí deseti metrů se náramně bavili. A určitě mají hezkou vzpomínku a příští rok se budou na pejsky zase těšit a pejskové je zase nezklamou.
Jenom lidi u počítače, kteří by tam stejně nešli, hledají důvody, proč tam nešli. Takže máš pravdu, nikam se nedostaneme.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 08. 2017 v 16:29Off-line AkimVonBohemia  (32/192/77)
Každý si masku představuje jinak, o tom přeci je fantazie :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 08. 2017 v 16:31Off-line AkimVonBohemia  (32/192/77)
Můžeš být v klidu ;-)
15. 08. 2017 v 16:45Off-line pauxi  (49/178/79)
Náhodou, tohle je dokonalý pes, když jde páníček do práce , neválí se čokl doma a táhne taky něco vydělat
15. 08. 2017 v 16:49Off-line AkimVonBohemia  (32/192/77)
Jo, to máš pravdu :-)
15. 08. 2017 v 17:03Off-line AkimVonBohemia  (32/192/77)
Tak fantazii se meze nekladou, že :-)
15. 08. 2017 v 17:06Off-line AkimVonBohemia  (32/192/77)
Nicméně, už autor se ptal, zda tu je nějaký pes, tak jsem se přidal
15. 08. 2017 v 17:34Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Hoši, teď jsem za vás dostal takový hejt ve městě od jednoho týpka a všichni se otáčeli. Viděl vaši fotku a samozřejmě se do mě, veřejně přiznaného gaye obul co jsme to za úchyly, ať táhneme někam na východ a poslal mě do p***le a pak se opravil že ču***i patří do p**e. Není to vaše chyba, nic proti vám nemám. Lidi jsou blbí :-)
15. 08. 2017 v 17:46Off-line AkimVonBohemia  (32/192/77)
Bodejď by ne, když chce psy v ČR někdo ukázat tak z něj někteří dělají toho nejhoršího, na západě je psů mnohem více
15. 08. 2017 v 18:10Off-line AkimVonBohemia  (32/192/77)
Mám stejné pocity :-) :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 08. 2017 v 22:03Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
"Aneb jak jste se naučili od heterosexuální většiny, "tolerujete nás, pokud vás nemáme na očích"

Samozřejmě, protože prezentace sexuálních praktik, ať už v jakékoli podobě, na veřejnost nepatří. Takže vás skutečně tolerujeme, jen pokud vás nemáme na očích. Jak prosté a logické. :-P

"Musíte se chovat lépe, musíte sami toleranci dávat, přijímat, jít příkladem. Musíte lidem vysvětlovat, proč i ostatní mají mít práva, a ne se tvářit, že práva máte mít jen vy a ostatní vám to kazí."
A jaké jako psi chcete mít práva, kterých se vám nedostává? Provozovat sex (úchylný ehibicionismus) na veřejnosti? A jsme přesně u toho, co jsem říkal nahoře. Že byste rádi vytvořili společnost, kde si vylezete před barák na chodník v psí masce, tam si očucháte zadečky, vyčůráte se na patník a nakonec si to tam si to třeba i pořádně rozdáte a kolemjdoucí se na vás budu usmívat a řeknou vám dobrý den. Co se týče ostatních práv, tak ty máte stejná jako ostatní homosexuálové, takže nejste v ničem diskriminovaní víc než jiní. Vy ale chcete víc. Víc, než má kdokoli jiný a víc než je společnost schopna někdy akceptovat.

A nejde jen o psy, aby sis nemyslel, že je nějaké zaujetí vůči této úchylce, ale to se týká jakéhokoli jiného sexu, či jakékoli jiné úchylky provozované na veřejnosti.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 08. 2017 v 22:17Off-line igy  (38/173/81)
Lukino, fakt jsi to od heterosexuálních odpůrců odkoukal dokonale. Nahraď pejsky za gaye a je to jak kdybys to kopíroval někde z novinek nebo parlamentních listů.
My žádná práva navíc nechceme - všechno, co tam píšeš, jsou jen tvoje bludy - ale na toleranci a respekt máme stejné právo, jako kdokoliv jiný v tom průvodu, ať byl v obleku, triku nebo nějaké masce. Sex tam nebyl žádný, ten tam vidíš jenom ty.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 08. 2017 v 22:27Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ten tam vidí všichni tvoji odpůrci v téhle diskuzi a všichni, kteří nemají rádi Pride, v tom je ten problém. Prostě to byla demonstrace BDSM a její filozofie o podřízenosti, nadřízenosti a poníženosti. A BDSM SEXuální úchylka. :-P

Ne, vy chcete toleranci a respekt psí úchylky na veřejnosti. Nikoho jinak totiž vůbec nezajímá, kdo má jakou úchylku, protože nějakou úchylku máme všichni, včetně heterosexuálů, takže jakýkkoli pochod za toleranci úchylek je ptákovina. Jenže většina lidí naštěstí ví, že svoji sexuální úchylku má mít jen pro sebe a svého partnera.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 08. 2017 v 22:37Off-line igy  (38/173/81)
Jo, pokud lidi vidí něco, co tam není, tak to problém je až medicínský. :)
A proč by měla heteráky zajímat tvoje úchylka na chlapy? Proč s tím gayové lezou na ulici? Jak říkám, úplně stejné.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 08. 2017 v 22:44Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Úchylka na chlapi je sexuální orientace, úchylka na psi je sexuální záliba, praktika, dosaď si co chceš, nechci slovíčkařit. "Úchyláci" na chlapy, kam spadáš konec konců i ty, chtějí stejná práva, jaká mají heterosexuálové. Úchyláci na psi chtějí co? Stejná práva jaká má kdo? Vy chcete práva, která tu nemá nikdo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 08. 2017 v 23:32Off-line Diaperboy  (34/182/85)
Nevím, jako ať si doma dělá kdo chce co chce (v rámci mezí a zákona). Jen si myslím že úplně to tam nepatřilo.
Od toho jsou dle mého seznamky, najít podobně naladěného člověka.
Novináři rádi pak tyhle věci vypíchnout a udělají si svůj bomba titulek do novin.

Já tam taky nešel takhle jak se prezentuji tady, ale slušně oblečený. Šel jsem tam protože vím že je to akce nabitá energií a lidi jsou tam fajn. Nikdo na nikoho nekřičí. Když nechtěně někoho srazíš. Tak ti nenadává, ale dokonce se i on omluví.
15. 08. 2017 v 23:40Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Správně plenko, ty jsi správně ohleduplný úchyl. Nemyslíš jen na sebe a na své pobavení, ale myslíš na celkový dopad takové akce, jaký by asi byl, kdybys tam šel v plence. A to je mi sympatický. :-D
15. 08. 2017 v 23:49Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Být ve 34 letech na mladý (pakliže mladý = twink) je taky úchylka. :-) :-P
16. 08. 2017 v 00:01Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Já jsem mladík, stejně jako je důchodce sám pro sebe mladík. Jenže když důchodce řekne o někom mladíku, tak to neříká svému vrstevníkovi, ale někomu minimálně o generaci mladšímu. Proto, když i třicátník řekne o někom, že je mladík, tak tím obvykle nemyslí nějakého třicátníka. :-P
16. 08. 2017 v 00:07Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A v profilu máš, že hledáš pravidelný sex a vztah už od 15 let, ty ouchyle. :-D
16. 08. 2017 v 08:28Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Twink není o věku, i když většinou to jsou mladí kluci. Je to o vzhledu. Já budu jako holátko twink asi do 40. I moje babča vypadá že jí je tak do 40 a s mamčou chodím na zábavy a pletou si ji se sestrou. Holt kromě toho že jsem gay, mám genetickou odchylku způsobující že vypadám mladě a podle toho že ostatní z rodiny se obvykle dožívají 90+ to asi nebude jen o vzhledu. :-P
22. 08. 2017 v 06:19On-line rosju  (53/170/78)
Je vseobecne znamo,ze buzny ac maji plnou hubu tolerance,tolerantni nejsou.Tato diskuze je toho dukazem
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 08. 2017 v 07:44On-line rosju  (53/170/78)
To se tyka notorickych blbu,uvadejcich sve odsuzujici komentare,napsanych drive
22. 08. 2017 v 09:28Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Rosju by totiž hrozně rád zaškrtil své nohy, ruce (a kdoví co ještě) provazem a byl by rád, aby takhle "ošacený" mohl jít ven mezi lidi, kteří by ho tolerovali.

I Rosju má evidentně pokřivený pohled na význam slova tolerance. :-P
22. 08. 2017 v 09:46On-line rosju  (53/170/78)
Lukino-ty jsi opravdu ubozak
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 08. 2017 v 09:58Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Nelíbí viď? Tak nepruď a neotvírej už stará témata. :-P
22. 08. 2017 v 10:00On-line rosju  (53/170/78)
Ty me taky
02. 06. 2020 v 20:21Off-line Joind_puppy  (24/176/82)
WUF Já Dog-Play dělám už 9 let. A Baví mě to.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload