Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Závislost na sladkém a dieta

25. 08. 2017 v 22:10Off-line Anonym
Ahoj, chtěl bych vás požádat o radu.Dlouho dobu se snažím o to mít pěknou postavu (břišáky, trochu svaly)Četl jsem nespočet článku o stravě, některé typy se snažím dodržovat jako jíst 5-6x denně malé porce, nejíst sladké, nepít slazené nápoje a tak, ale mojí překážkou bohužel je moje závislost na sladkem a to převážně na čokoládě, kterou ve mě vypěstovala mamka už od mala.Držím třeba celý týden dietu, jim tedy alespoň 5xdenne malé porce + zelenina a samozřejmě voda.Sladkého se ani nedotknu a pak přijde víkend a já dostanu nesnesitelnou chuť na sladké a začnu se přecpávat a jíst vše sladké co mi přijde pod ruku...Poté přijde pocit úlevy, ale ovšem jen na chvilku, po chvilce začnu mít výčitky a deprese a tak se to pořád opakuje, poraďte prosím co mám dělat už si s tím nevím rady :( Ps:blbé komentáře si prosím nechte.
25. 08. 2017 v 22:25On-line shiroReloded  (30/178/85)
Rada jednoduchá, najdi si dietologa, pokud nepomůže on, tak psychologa a pokud nepomůže ani ten tak psychiatra. Hodně zdaru.
25. 08. 2017 v 22:44Off-line biker8  (41/174/67)
Přesně vím, o čem mluvíš, mám to podobně. Jediné, co u mě platí, je prostě to sladké doma nemít a nekupovat. Ale až tolik to nehrotím, když je odpovídající výdej, tak si klidně nejakou tu sladkost za odměnu dopřeju.
25. 08. 2017 v 22:51Off-line fopolo  (28/186/82)
Spočítej si kolik ti vychází kcal ta tvoje dieta a jestli nejsi hluboko pod výdejem a nedej bože hluboko pod bazálním metabolismem. Pokud máš vysoký nedostatek například 1000kcal tak tělo touží po energii kterou vidí v cukrech a proto taková neudržitelná chuť na sladké. Já to mél stejné, ale pokud držím dietu méně drastickou tak je v pohodě a člověk si za chvíli od cukru odvykne.
25. 08. 2017 v 23:53Off-line Anonym
ShiroReloded: Nad dietologem jsem také přemýšlel no,ale nevím :/
TedyBer:Měřím 182 a vážím cca 65-68
biker8:To přesně delam,ale bohužel ho má mamka..:/
fopolo:Myslím si,že jsem pod výdejem,jelikož jsi dám k snídani ve 4:30 rohlík že šunkou poté v 8:00 samotný rohlík,poté v 10:30 opět samotný rohlík poté ve 14:00 opět rohlik,pak v 16:30 meloun např a poslední v 19:30 rohlík že šunkou
26. 08. 2017 v 01:07Off-line fopolo  (28/186/82)
Mio: 1000kcal... Pokud nejsi trpaslík tak to budeš i pod bazálním metabolismem. Dostaneš se do nouzového režimu. Nic nezhubneš a budeš si ničit vnitřní orgány. Se nemůžeš divit, že máš chuť na sladké... Tělo chce přežít...
26. 08. 2017 v 01:17Off-line biker8  (41/174/67)
Hmm, to snad ani nemuzes myslet vazne, to neni ani polovina energie co bys mel prijimat a i ta polovina co prijimas je uplny s**t, zadne vitaminy, nic. Napred to chce si neco nastudovat o vyvazene strave a ne si k***it zdravi takovymi experimenty.
26. 08. 2017 v 09:14Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, docela by mne zajímalo, kdo ti tenhle způsob stravování doporučil. Ta tvoje "rohlíková" dieta by ještě obstála pro menší děti a starší lidi pouze po dobu zažívacích obtíží (minimum vlákniny), ale jako "sportovní" nebo "redukční" je již posledních šedesát let považována za druhou nejhorší a nejškodlivější (hned po vaječné). Ten škrobový knedlík, který si tvůj žaludek udělá z rohlíku, sice zaměstná trávicí ústrojí, ale pro zbytek organismu je téměř bezcenný. A plátek šunky s trochou melounové vody to nezachrání.
26. 08. 2017 v 09:21Off-line Anonym
Vlado2:Vůbec nikdo,já sám jsem takhle začal jist.Rad bych jedl jinak,ale bohužel mamka vaří normálně co jí chutná jako třeba svíčkovou a a tak tudíž jídla nevhodná pro dietu ) a já nemám peníze,abych si kupoval jídlo sám jsem ještě student tak jim takto,protože rohlíky nemají příliš mnoho kalorií ..:/
26. 08. 2017 v 09:22Off-line iglw  (48/172/77)
Musíš vydržet přes víkend,čili nejíst čokolády,ale dát si kousek a nepřecpávat se a cvičit.Hodně zdaru!Napiš,jestli se to zlepšilo.
26. 08. 2017 v 09:32Off-line Anonym
To bych rád vydržel a snažím se o to pořád,ale chuť je silnější a když si dám kousek tak mi to nestačí,protože je to jako kdybych si ji vůbec nedal :-(
26. 08. 2017 v 09:46Off-line Vig  (34/185/77)
A to se divíš že máš chuť na sladký, když jíš uplný prd? Žádný kvalitní sacharidy, žádný zdravý tuky a o bílkovinách ani nemluvím... Nemáš závislost na sladkým, ale podvýživu. Uděláš líp, když tu svíčkovou od mamky začneš jíst. Jednat je v tom nějaký maso a jednak celý to má lepší hodnotu než celej tvůj rohlíkovej den.
26. 08. 2017 v 09:50Off-line sweet_boy  (22/184/74)
Jednou v puse navždy v pase ;) :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload