Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Špatně vyplněný profil

28. 08. 2017 v 19:42Off-line Peta80  (43/187/-)
A co jsi nám tímto prázdným topicem chtěl sdělit, Anonyme?
28. 08. 2017 v 19:49Off-line Anonym
Že dle mého osobního názoru je většina profilů přeplácaných, což stěžuje seznamování. Chtěl jsem spíše promluvit uživatelům do duše, ať uvádí do svých profilů hlavní informace.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 08. 2017 v 20:59Off-line Haru  (26/-/-)
Vidím to zcela opačně. Základem pro navázání nějakého kontaktu je pro mě dobře vyplněný profil. Dostatek informací, aby se vědělo, o čem si s daným člověkem můžeš psát. Nebaví mě pořád vypisovat odpovědi na otázky typu - odkud jsi, co hledáš, chceš sex, apod. Od toho je tu ten profil a informace v něm. Nic mě na tomhle serveru nedokáže tolik vytočit, jako když mi píše někdo, aniž by se do profilu vůbec podíval.

Prázdný profil také leccos svědčí o intelektu jeho majitele (často se to také projeví už v první zprávě). Ale pokud ti takové profily vyhovují, tak proč ne, nic proti gustu.. :)
28. 08. 2017 v 21:04Off-line Anonym
Nevyhovují mi prázdné profily, ale profily, kde mají uvedeno až moc zájmů či hudebních žánrů, protože když se uživatele tohoto profilu který má uvedeno, že poslouchá vážnou hudbu, ale neví, kdo je to Beethoven, Wagner, Mozart, tak mám pochybnosti. To samé když má uživatel uvedeno, že jeho zálibou je běh, ale běhá jen jednou do měsíce a malou vzdálenost.... Snad mě zde někdo z vás chápe.
28. 08. 2017 v 21:07Off-line Haru  (26/-/-)
Ne. Nechápu, to, že se skutečnost neshoduje s tím, co uvedl na profilu, nemá nic společného s tím, co jsi napsal nahoře původně. To jest přeplácané, nebo jak teď říkáš, prázdné. Ale pokud je na profilu mnoho informací, které ale jsou podle reality, nevidím na tom nic špatného, naopak, jen samé klady :)
28. 08. 2017 v 21:13Off-line Anonym
Nechci tě nijak urazit Haru, ale ty jsi správný příklad. Máš tam dost zájmů na to, aby jsi každý z nich vykonávala. Protože, jak mám třeba podle tvého profilu poznat do jaké míry se zabýváš daným koníčkem či jak velikou část tvého playlistu zabývá hudební žánr house, rock n' roll a další, které máš tam uvedeny. Něco zkrátka preferuješ více a něco méně. Což znamená, že já třeba jsem fanda do politiky a dle tvého profilu bych mohl říct o tobě to samé, ale dost pochybuji, že většinu svého volného času věnuješ politice, tak jako já. Toto jsem myslel
28. 08. 2017 v 21:19Off-line Haru  (26/-/-)
No dobrá, ale stále v tom vidím právě výhodu - dejme tomu, že někoho hledám, najedu na tokový profil, přemýšlím, jak tu osobu oslovit a vyhnout se u toho frázi "ahoj, jak se máš?", tak se kouknu na koníčky a vidím tam seznam několika věcí. No a teď - třeba - je to fanda rock'n'rollu, já také, takže už se nabízí perfektní možnost první zprávy - "Ahoj! Ty posloucháš rock'n'roll? To je fajn! Miluju Elvise, a co ty? :)"

Takže stále si stojím za svým, že mít v profilu více informací je výhodou, už jen kvůli hledání osob, které mají společný zájem :) Jestli tě zajímá, v jaké míře ten zájem provozují, od toho už jsou zprávy ;)
28. 08. 2017 v 21:24Off-line Anonym
Šach Mat :D. Právě jsi napsala, že jsi fanda do rock'n'rollu, což znamená, že zbytek tvých uvedených žánrů je spíše sekundárně poslouchaný ve tvém případě. Takže já bych byl z tebe třeba zklamaný, když bych si mohl mylně myslet, že jsi velký fanda house jako já. Tohle jsem mým příspěvkem myslel.
28. 08. 2017 v 21:27Off-line Haru  (26/-/-)
Ehh, promiň, ale nějak se nechytám O.o To nemůžu být zapálená do více žánrů najednou? Stejně tak miluju rock'n'roll ze začátku 50. let, jako třeba aktuální alternativní rock ala Nick Cave, nebo barokní klasiku typu Pachelbelův Déčkový kánon... Záleží jenom na tom, jakou mám zrovna náladu.

Nevím, možná jsem kráva, ale pořád nechápu ten smysl :D :)
28. 08. 2017 v 21:39Off-line Haru  (26/-/-)
Koukám na tvůj profil, chápu, o co ti jde.. Ale prostě stále nevidím nic špatného na tom mít tam uvedeno více věcí. Co se vyplněnosti profilu týče, tak za mě rozdoně radši víc, než míň :)
28. 08. 2017 v 21:46Off-line Anonym
Prostě mě to mate, když tam má někdo uvedeno 10 zájmů, tak pochybuji, že se všem věnuje stejný čas. Něčemu dá prostě přednost.
Můžeš mít náladu na jiný hudební žánr, ale pochybuji, že ve tvém playlistu máš rovnoměrný počet písniček od hudebních žánrů, které jsi uvedla na svém profilu (máš jich tam 7). Zkrátka něco preferuješ. O to mi jde.
28. 08. 2017 v 21:53Off-line Haru  (26/-/-)
Chápu, o co ti jde, ale stejně v tom nevidím problém.. Na profilu mám 17, ano, šílených sedmnáct zájmů, a rozhodně nevěnuju stejný čas psaní, jako sledování filmů nebo ježdění na motorce. Ale pokud mi chce napsat někdo, koho baví psát básně, povídky, nebo prostě něco, tak už ví, že se mě může zeptat na to, co vytvářím já. Já mu sice odpovím, že píšu ráda, ale jen, když mě výjimečně chytne amok, a nejsem žádná spisovatelka, ale už je to prostě téma, na kterém se dá stavět smysluplná konverzace
28. 08. 2017 v 21:58Off-line Anonym
To chápu. Ve tvém případě je to v pořádku, ale kdyby jsi byla kluk a gay a on by hledal někoho, kdo taky miluje básně jako on, tak byste si moc nerozuměli a o to mi jde.
28. 08. 2017 v 22:00Off-line Haru  (26/-/-)
Tak to pak bude mít lepší hledat seznamku pro básníky :D Ale jasně, beru to a končím, ať se taky vyjádří někdo jiný :D
28. 08. 2017 v 22:09Off-line Peta80  (43/187/-)
Anonyme, mě přijdeš, že asi budeš dost vyhraněný typ, ne každej takovej je, já mám třeba taky z hudby rád x žánrů a ano, ne všechny stejně. To tam maj jako podle tebe lidi psát, že maj rádi na xx procet tohle, na yy něco jiného a na zz procent ještě něco dalšího? Souhlasím Haru, že to dává prostor pro první kontakt...
28. 08. 2017 v 22:19Off-line Anonym
To nemyslím, ale stejně třeba něco daný uživatel preferuje více. Jde mi o to, že když chodí autor jednou za měsíc běhat a má uvedeno v profilu, že jeho koníček je běh, tak nemůžeme říct, že je to "běžec". Nemám nic proti uživatelům, co poslouchají více žánrů cca stejně nebo těm, co mají více koníčků, ale těchto uživatelů je dle mého málo, čemuž počet uživatelů, kteří mají uvedeno v profilu až moc zájmů neodpovídá. Kdybych to bral jako oni, tak bych měl zájmů 20...
29. 08. 2017 v 22:23Off-line Haru  (26/-/-)
Tím ale narážíme na jiný problém - pokud tady někoho hledám jen na pokec nebo kamaráda, tak mi je absolutně volný věk, výška, váha, orientace, aktiv/pasiv, atd.. Jsou tu filtry - pokud někomu nestojíte za tom aby si tam vyplnil, že tady hledá vztah, stojí pak někomu naopak za to se takovým profilem vůbec zabývat?
30. 08. 2017 v 01:41Off-line Peta80  (43/187/-)
St63V: twl, srovnávat hledání partnera s nákupem po netu. :D To si snad fakt děláš p***l. :D
30. 08. 2017 v 01:42Off-line Peta80  (43/187/-)
Resp. kdybys chtěl někoho jen na mrd, tak tam by to asi fungovalo. Ale rozhodně ne, když chceš vztah...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload