Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Uvědomění si své orientace

20. 05. 2013 v 20:49Off-line Anonym
Čau, hele nechci tu do někoho rejpat, ale kolikrát čtu na netu (nejen tady, ale třeba na zpovědnici) zpovědi, kde kluk píše, že je MOŽNÁ gay, není si tim jistý a to mu je třeba 19!!
Hele, mně je 22 a to, že sem gay o sobě vím už 8 let, tak od těch 14 :). teda od 14 to vím "naplno", ale dřív sem něco už tušil. To ti kluci jako dospívají takhle pozdě? Co jsem četl, tak většině kluků začne puberta mezi 11. a 15. rokem, a to už se ten sexuální pud a sexuální orientace nějak projevovat začínají předse...já začal dospívat někdy na konci 12.roku a to jsem pomalu začal něco tušit, takže opravdu mi ty zpovědi 20letých mužů typu "to jsem fakt gay?" přijdou ujetý...:D si někdy říkam jestli si dělaj srandu nebo co:D a ještě mi dostává, jak si myslí, že jim to někdo řekne na dálku přes net, když je vůbec nezná.
20. 05. 2013 v 20:51Off-line power  (23/180/65)
Ve 30ti možná zjistíš že jsi hetero :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 05. 2013 v 20:58Off-line SpeedLimit  (28/173/52)
Ale uvědomit si vlastní orientaci neznamená dospělost :-O
20. 05. 2013 v 21:05Off-line Anonym
OK...ale tak uvědomovat si orientaci člověk začne už během toho dospívání a to většinou hned někdy v prvních fázích (četl jsem to někde v knížce o dospívání) kolem toho 12., 13.roku. Jo je jasný, že nějakou chvilku potrvá, než si to naprosto připustí, ale tak 19 let nebo i víc...to mi přijde fakt pozdě, to sorry.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 05. 2013 v 21:15Off-line kubi95  (28/186/76)
Hele, já chodil na základku s jednim klukem, co už asi v 6.třídě pleskal na chodbě deváťačky po zadku, potom v 8.třídě tvrdil, že chodí s holkou (nejspíš s ní skutečně "chodil") a když jsem se o něm na konci devítky dozvěděl, že je teplej, tak sem tomu ani nechtěl věřit. Ikdyž ono to může být zavádějící - plno gayů (co jsem zjistil) dokáže s holkou navázat tak skvělej a přátelskej vztah, jako snad žádný heterák. Pak každýho napadne, že s tou holkou chodí. Teď sem se díval na profil toho kluka na facebooku a tam jsou fotky, jak po sobě lezou se svojí bejvalou spolužačkou ze základky, pusinkujou se tam a píšou si tam věty typu"ten můj miláček"...kdybych to nevěděl, tak mi v žádnym případě nenapadne, že je to gay, ale pěknej sukničkář. :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2013 v 21:16Off-line SpeedLimit  (28/173/52)
Na nic není pozdě... nikdy :-)
Také záleží na podmíněnosti okolí, vnitřní stabilitě, zažitých zkušenostech aj.
A snad těm klukům a chlapům nechceš určovat hranici sebepoznání, milý Anonyme :-D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2013 v 21:22Off-line Anonym
SpeedLimit: ne, já to nemyslim nějak zle, fakt chápu, že v pubertě je člověk plnej hormonů a všechno se v něm bouří, takže si nemusí být jistý....ale jinak já mluvil o těch 20letých chlapech, co si tím nejsou jistí, možná nemají žádné zkušenosti (sexuální), přesto ve 20 už dospívání končí a tak by ten kluk měl bejt schopnej to poznat :)))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 05. 2013 v 22:04Off-line Sheppy  (28/184/75)
No možná to ten člověk pozná ale horší je si to přiznat :) myslim že částečně to ví každej ale potlačuje to :) záleží hodně na podmínkách pak zda si to přizná na plno či to raději bude celý život tutlat a žít tzv. ve lži ale někde sem čet že si svou orientaci můžeš uvědomit klidně i ve 30 takže si nemyslim že si daní pisatelé dělají legraci jak je napsáno výše tak je to i hodně o podmínkách v kterých vyrůstají :)
20. 05. 2013 v 23:46Off-line Anonym
OK! Ale proč se za to tolika lidí stydí, to fakt nechápu. Stydí se snad heteráci za to, že jsou heteráci??? Ne! Tak proč bych se měl stydět já?? Je to snad něco horšího???!!! Je to můj život a žiju si ho já, a upřímně - názory nějakých pomlouvačných drben a ostatních lidí mi vůbec nezajímají, taky se na ně vykašlete!! Co je vám do ostatních?? Já se s tím vůbec netajím a pokud s tím má někdo problém, je to problém jeho a ne můj. Můj táta (s kterym je máma rozvedená) na to zareagoval velice hnusně, ale taky se s nim nebavim, vymazal jsem si jeho číslo z mobilu a dokud sám nepřijde a neomluví se, nepromluvim s nim. Máma si musela zvyknout (co jiného ji zbývá :D). Moji kamarádi ze třídy tomu buď pořádně nevěří (přijde mi to tak) a nebo si z toho dělaj srandu a snaží se mi předělávat na heteráka a furt si myslí, že se mi holky začnou líbit, časem ale pochopí, že to tak není. Já se snažim "předělávat" zase je na teplouše. :D Nestyďte se za to a jestli se na Vás někdo kvůli tomu kouká skrz prsty, buďte taky takový. Ahoj
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2013 v 01:31Off-line SinnerX  (33/183/84)
Holt je ve společnosti "heteronormativita" tj klišé, že jediný správný je být hetero ... být homo je už dneska sice taky normální, ale hetero je pořád normálnější. Je to sice fakticky blbost, ale hafo lidí tak pořád uvažuje... a ne každej kdo je gay se sám hned dokáže podívat pravdě do očí...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload