Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

STK a pneumatiky

14. 09. 2017 v 19:36Off-line Anonym (Petr)
Zdravim, ceka me stk, ale mam mensi problem. Predni pneu mam Pirel a zadni Michelin. Rozmery jsou stejne jak jsou predepsany v TP. Ma nekdo s tim zkusenosti? Projdu kdyz jsou pneumatiky jine znacky ale rozmery a hlouba dezenu sedi?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
14. 09. 2017 v 19:40Off-line JirkaJAWA  (33/175/70)
Neměl by s tím snad být problém.... když to nebude sjetý.... dojeď tam budď tě vyhodí pak platíš opravnou nevím stojí asi 150kč měl jsem to s felicií nelíbila se jin rezatá brzdová trubka tak jsem šel ještě jednou a doplácel jsem asi 150kč ale fakt si už nepamatuju
nebo pokud máš možnost si kola od někoho půjčit jestli chceš mít klid ale myslím že by to neměl být problém pokud jsou na každé nápravě stejné a to výrobce i vzorek
14. 09. 2017 v 20:01Off-line colombo  (96/192/90)
Tovární značka pneu nerozhoduje. A pokud chce mít naprostou jistotu, může se telefonicky informovat na jakékoliv STK.
14. 09. 2017 v 20:06On-line pauxi  (43/178/79)
Stejné pneu a vzorek musí být na nápravě, nikoliv všechny 4
14. 09. 2017 v 20:21Off-line JirkaJAWA  (33/175/70)
Pauxi přesně tak.... i když jsou to b***i aby si nevymysleli že to musí být i výrobce a vzorek ale dost o tom pochybuju
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload