Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Snížené libido

17. 09. 2017 v 09:17Off-line Anonym
Chtěl bych se zde někoho zeptat samozdřejmě se to týká těch kteří už měli podobný problém a bylo jim pomoženo.Je mi 46 a již dva roky se potýkám se sníženým libidem.Ještě před 2 lety stačilo abych se s klukem líbal nebo se mu podíval na zadek a už mi stál jako klukovi v pubertě.Nyní nemám vůbec žádné sexuální představy a prostě sex prostě nepotřebuji.Nejdříve jsem zkoušel všechny dostupné léky volné v prodeji ale bez učinku.Zašel jsem k urologovi - andrologovi a ten mi po odběru krve sdělil že jsem v pořádku.Sice mi napsal Sildenafil na podporu erekce ale chtěl bych aby se mi vrátila sexuální touha a ne abych si navodil erekci práškem.Asi dost závažné téma když si přečtu co tu polovina lidí řeší za p**oviny.Proto bych si přál kdyby na toto tema odpovídali pouze lidi kteří mají podobný problém a jak ho řeší.odpovědi typu že jsem starej nebo abych si našel milence který to vyřeší prosím nepište.Odpovědi od pitomců kteří o dané věci nic neví opravdu nepotřebuji.Děkuji
17. 09. 2017 v 09:49Off-line smaragd15  (22/180/85)
Anonym,a nebude to príčina hladiny hormonu testosterón?Predsa testosterón spôsobuje to aby sme mali erekciu a ak to neni týmto hormonom tak potom ešte to môže byť vyčerpanosťou alebo si budeš musiet buhužial pripustiť to že už máš nejaký ten vek a tým pádom hormóny sa drbú.
17. 09. 2017 v 10:25Off-line smaragd15  (22/180/85)
Však stejne to ma jedno ma 46 rokov a takým to už môže byť jedno však ak ho partner miluje tak mu to nebude vadiť však sex není potrebný v hm vzťahu
17. 09. 2017 v 10:39Off-line smaragd15  (22/180/85)
Tak potom anonym je už impotent no
17. 09. 2017 v 10:50Off-line smaragd15  (22/180/85)
Tedyber je to zbytočné tu vyvrácať St63v tiež povedal že to bude vekom lebo tie hodnoty hormonov klesaju,najlepšie to vieme my chlapy o čo sa jedná lebo my ten hormon mame
17. 09. 2017 v 12:38Off-line tom3942  (28/-/-)
Na hospodě není nic špatného , tak si nech ty soudy , chlapče
17. 09. 2017 v 12:52Off-line Anonym
Erekci mají i chlapi po šedesátce a taky se i žení.Takže to krize středního věku nebude....
17. 09. 2017 v 12:59Off-line Anonym
Přesně tyto kecy jsem čekal.proboha přečtěte si tento člonek pozorně.Když se kvůli libidu dělají odběry krve tak jedině kvůli testosteronu a toho mám dost.Andropauzu nemám ta se z odběru dá zjistit.přítele nemám taky ale přitom jsem štíhlý a na svůj věk vypadám mladší.Chtěl jsem tím říci že to nadváhou nebude.testosteron navíc mi urolog abych ho měl víc než je norma nechtěl napsat protože zatěžuje organismus.Dokonce jeden tady napsal zda o ten sex stojím.Co myslíš?Psal bych sem o radu kdybych o něj nestál?prostě jsem chtěl oslovit lidi středního věku kteří měli ten samý problém aby mi poradili.Ozval se jediný jak je vidět a stejně ani nenapsal co bere.
17. 09. 2017 v 13:32Off-line smaragd15  (22/180/85)
Anonym,ty máš asi rozum inde.Semka ti nikto neporadí.Tu najdeš len sarkazmus a ironiu takže neviem načo vlastne si si tu to téma založil.Toto sa rieší s doktormi a nie ľuďmi po zoznamkách.Takže prestaň si tu sťažovať že aký sme a rieš si to s doktormi nie s ľudmi tu.
17. 09. 2017 v 15:19Off-line PetrEM  (30/182/75)
Nabrnkni si Tedyberku a třeba se ti konečně postaví :D
17. 09. 2017 v 16:13Off-line memory_man  (102/182/58)
Neporadim ti, pouze vyjádřim svojí závist. Taky bych bral, abych se koukl klukovi na zadek a stál mi jako puberťákovi :D Každopádně držim palce, snad se ti povede přelstít přírodu a bude ti stát jako puberťákovi i po padesátce.
17. 09. 2017 v 18:13Off-line Anonym
Smaragde Tento příspěvek nebyl určený tobě ani tvým vrstevníkům s nimiž máš pravdu že u nich najdu pouze výsměch .Oni si vzpomenou až budou v mém věku.Byla určená pouze mužům kteří mají stejný problém jako já .Zminuji se o tom již potřetí a pořád někdo nechápe že ?Sdoktorama jsem to řešil a řeším a ty si myslíš že mi řeknou co mi je?Smi nevědí jenom vaří z vody.Neřeknou mi ani kolik mužů za nimi chodí a jak to řeší ti muži apod.Je ti 16 a nedivím se stylu tvé odpovědi ale divím se že píšeš na něco co se tě netýká:-)
17. 09. 2017 v 18:23Off-line smaragd15  (22/180/85)
Anonym ale ja som to nemyslel na mladych ale aj na starších lebo tebe tu nikto neporadi neviem aký to ma zmysel sa tu iných pýtať keď ti tu nikto neporadí.a skôr by si sa neaml zaoberať tam že ti nestoji že si nemôžeš fiknuť ale mal by si skôr riešiť to ako zbytok života prežiť tak aby si bol zdravý čiže chodil po horách.spomínal si tu že si chudý no po 50-tke už to nebude o štihlej postave každeho to raz chytí.
17. 09. 2017 v 20:27Off-line Anonym
Tys mi Tedybere doporučil Vimax tak ho asi bereš.Tys u psychologa byl?:-)Proč mám chodit k psychologovi když jsem žádné trauma neprožil.Je to vyloženě fyzického rázu.
17. 09. 2017 v 21:16Off-line Anonym
Za co bys byl rád?Za to že by se ti při setkání s protějškem při sexu nepostavil?To jsi asi divnej .Toto slyším poprvé
17. 09. 2017 v 21:31Off-line smaragd15  (22/180/85)
Vieš anonym niektory by chceli byť normalny človek než nejaky nadržanec
17. 09. 2017 v 21:40Off-line PetrEM  (30/182/75)
Čeká, že se tu najdou tací, kteří mu s tím problémem ručně pomohou... :-D ..
17. 09. 2017 v 21:58Off-line Anonym
Jakou radu očekávám?Žádnou protože vidím že tu píšou pořád ti samí lidé a ne ti kterých se můj problém taky týká.
17. 09. 2017 v 22:07Off-line smaragd15  (22/180/85)
Vieš anonym nikoho tu sa tento problem netyka a ak hej tak ti nikto to tu nenapiše z toho dôvodu lebo ty môžeš byť anynomni ale keby tu niekto napisal tak by ho tu potom nikto nechcel z tohoto dôvodu asi logicke nie anonym? nad touto možnosťou si nerozmyšľal že toto je ponižujuce pre tu osobu teba napriklad nebude nikto vedieť kto si tak ty si tu bez problemov napišeš ale nejaky uživatel ma tam meno a už ho nikto nebude oslovovať pochopil si?
04. 10. 2017 v 23:05Off-line Anonym
Proč název nepošleš sem aby pomohly případně i jiným čtenářům.
05. 10. 2017 v 21:07Off-line Anonym
Moc děkuju za doporučení Levitry.Jeden urolog mi napsal před 2 měsíci Sildenafil .V krabičce bylo 8 prášků a zapůsobila asi polovička.Taky jsem vyzkoušel Tadalafil ale učinek byl podobný.A ještě vzkaz pro kecálkové co tu nakecali kilometry a k ničemu.Přesně toto jsem potřeboval.
06. 10. 2017 v 23:38Off-line Anonym
Chtěl bych se zeptat zda tu někdo vyřešil takový problém pomocí kotvičníku nebo jiného přírodního produktu a vrátila se mu přirozená potence.
07. 10. 2017 v 05:58Off-line Anonym
Díky za odpověd a pro všechny ostatní takové odpovědi jsem čekal.Až půjdu k urologovi - andrologovi tak se na tyto rostliny zeptám.Zinek a Selen beru od srpna a žádná změna .Nikdy jsem nečekal že se toto stane. Nečekal jsem že budu potentní do smrti ale že se potence vytratí během 3 měsíců to mi vyrazilo dech.Pořád jsem si myslel že jsem nějak nemocný a budu to moci nějak řešit ale doktoři na nic nepřišli.
09. 10. 2017 v 19:44Off-line Anonym
Honím každý den u pečka.Ne že bych měl potřebu ale pro to že se mi to líbí.Problém u mě je ten že už nemám ani hříšné myšlenky.Kdybych měl honit že bych měl potřebu tak nebudu honit nikdy.
Zase se tomu někteří budou smát ale před 2 lety když jsem se sešel s klukem který se mi líbil a v hospodě jsem si představoval jaké to sním bude tak jsem měl za chvíli mokro ve slipech.Podotýkám pro blbce že to předčasná ejakulace nebyla .Prostě ten muj při vzrušení slintal.:-)Nyní uvidím kluka podle mých představ a musím se hooodně ve svých představach snažit abych něco cítil.Prostě je to v hlavě ale nevím co se stalo.Doktoři samozdřejmě také ne.Jak je vidět lékařství je pořád v tomto ohledu 100 let za opicemi.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload