Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Uvolnění z těláku

17. 09. 2017 v 13:01Off-line Anonym
Čau,
je mi 15 a nastoupil jsem na střední školu, nemám problém s pohybem ani s nadváhou, ale problém je v tom, že tělocvik máme poslední dvě hodiny po polední pauze a tak končíme někdy o půl třetí a já (protože hraju fotbal) tak mám zrovna ten den odpoledne trénink a když přijdu po těláku dom, tak nemám ten den skoro vůbec čas se učit do školy na další den a ani na ten trénink se mi po tom těláku nechce, tak se chci zeptat jestli máte někdo zkušenosti s uvolněním. Myslíte si že my doktor(ka) dá uvolnění když nemám žádné zdravotní problémy? Který doktor dá uvolnění i těm, kterým nic není (nejlépe Brno a okolí)?

Předem díky za rady.
17. 09. 2017 v 14:00Off-line colombo  (102/192/90)
Škola má přednost, budeš se tomu muset nějak podřídit.
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 09. 2017 v 15:10Off-line smaragd15  (22/180/85)
Anonym doktor ti nedá žiadné uvolnenie z TSV bez nejakého vážneho zdravotného problému.To je tvoja vec že to nezvládaš proste sa musíš rozhodnúť buď budeš chodiť na telak a v ten deň sa učiť alebo budeš chodiť na futbal a sa neučiť a potom pred skúškami veľké problémy.takže je to len a len na tebe ako to urobiš alebo môžeš robiť všetko učiť sa,byť na telaku a chodiť na futbal
17. 09. 2017 v 15:41Off-line JeyDee  (22/178/65)
Záleží na doktorovi, já jsem si zašel za doktorkou, jestli mi dá uvolnění, zeptala se mě jenom co tam má napsat, tak jsem jí něco řekl a v pohodě :D Pak ti jenom rodiče potvrdí, že nemusíš chodit na krajní hodiny TV a můžeš jít domů.. Ale záleží na doktorovi no :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 09. 2017 v 18:11Off-line kopito12345  (22/184/80)
Abonym Napis mi a pokecame o tom
17. 09. 2017 v 19:36Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Řekni že jsi gay a že máš problém být s kluky v šatně. Tohle se tu myslím párkrát řešilo a myslím že to jde jako "psychický problém" :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 05. 2018 v 12:42Off-line sweetboys  (28/-/-)
Dříve jsem řešil obdobný problém. Nechtěl jsem chodit na tělesnou výchovu, jelikož většinu druhů pohybu považuji za zdraví škodlivé a též mi přišlo nechutné zbytek dne sedět spocený ve škole. Prostě jsem zašel za praktickým lékařem (taky z Brna), popravdě mu to vysvětlil a dostal jsem uvolnění. Jako důvod uvedl pohybový aparát.
Pokud bys měl méně štěstí, tak stále ještě to uvolnění můžeš zfalšovat, pokud máš kvalitní tiskárnu se skenerem a trochu rozumíš Photoshopu. V tom případě stačí mít jen nějaký vzor toho razítka (třeba z receptu nebo lékařské zprávy).
05. 05. 2018 v 15:36Off-line idea  (38/170/-)
Upřímně každému je u prde*e jestli máš nebo nemáš na něco čas i škole a doktorům. Doktorka ti určitě honem rychle bude psát uvolnění na tělocvik, když ti nic není a jdeš hrát potom fotbal, jsi spadl z višně, né? Prostě choď na tělocvik a na fotbal se vykašli, jak snadné, že ? A budeš mít času dost. :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 04. 2021 v 10:18Off-line Wolfgangus  (19/182/56)
No, za mě se dá stíhat i učení, pokud to chceš dělat, tak to zvládneš, jinak si musíš vybrat...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 04. 2021 v 10:32Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Velmi aktuální téma ʘ‿ʘ
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload