Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Interval posilovny - stačí 2× týdně?

23. 09. 2017 v 10:30Off-line Anonym
Zdravim, zacinam chodit do fitka, ale bohuzel kvuli praci budu stihat tak 2x tydne. Plus v planu vikend plavat. Myslite ze je to dostacujici na vybudovani svalu fitko jen 2x tydne?
23. 09. 2017 v 11:07Off-line Vig  (34/185/77)
Spíš 3x na fullbody trenál... Hlavně žrát ;)
23. 09. 2017 v 15:45Off-line Dendys  (31/182/80)
Pokud začínáš cvičit, tak to neřeš. Choď klidně "jen" 2x týdně. Nemá smysl se zaobírat tím, jestli budeš mít svaly nebo ne. Je to o životním stylu (a o tom, aby ses cítil lépe), pokud tě to chytne, najdeš si třeba více času a do toho fitka zajdeš vícekrát. Až se dostaneš do nějaké kondice, bude tě to bavit, budeš se cítit fajn - pak přemýšlet nad tímto :)
24. 09. 2017 v 16:03Off-line Keriim  (63/187/95)
Existuje rčení: 1x týdně lepší než nic, 2x týdně na udržení a chci-li něčeho dosáhnout tak aspoň 3x týdně, pro začátečníky je vhodné zpočátku 2x týdně tak jak to říkal Dendys
25. 09. 2017 v 23:47Off-line Archie  (29/175/-)
Zkus aspoň třikrát, čtyřikrát, ať to jde poznat na tobě. Plavání je taky určitě super.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 09. 2017 v 11:17Off-line pear  (103/-/-)
Kolik ti je? Pokud méně než 18 let, tak do posilovny nechoď, protože to zastavuje růst a celkově posilování s vahou není úplně zdravé a přirozené. Takže být tebou bych radši posiloval s vlastní vahou (workout). Je to o hodně zdravější a navíc to více využiješ, protože když například budeš posilovat s činkami, tak se mockrát neuzvedneš, ale když budeš posilovat formou workoutu, tak budeš dominovat v obojím. Vyhledej si Adam Raw.
26. 09. 2017 v 13:40Off-line misanek007  (24/-/-)
Radsi si dam jeste ŠOKOLATE
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 09. 2017 v 15:53Off-line Keriim  (63/187/95)
Tak co, jak máš velkou hlavu z těch rad tady :-)))), ještě ti nepraskla?
26. 09. 2017 v 19:42Off-line Honza1024  (23/168/57)
Ještě ps. jestli jsem napsal něco špatně, klidně mě opravte.. rád se něco přiučím.. sice už nedělám fitness.., ale i tak :P
27. 09. 2017 v 08:27Off-line NaSkok  (28/180/84)
3x týdně je pro udržování. 4-5x týdně pro budování/tvarování. 6x týdně většinou na závody. Tobě bude ale stačit i 2x týdně. Je to rozhodně lepší než nic nedělat. Hlavní je tvé tělo šokovat. Když svalstvo šokuješ, poroste. Nemusíš chodit do fitka abys ho šokoval. Se správnou stravou a životosprávou můžeš cvičit klidně i doma. Jestli jsi začátečník a nevíš co pořádně dělat a našel jsi odvahu zajít do fitka, tak je to myslím zodpovědný a pěkný přístup. Chci tím ale říct, že pokuď nestíháš fitko několikrát týdně, tak si ho dej 2x týdně a zkus něco vypotit i doma. Zkus přesáhnout 20 min a cvičit alespoň půl hodiny až 40 min. To je na začátečníka dost. Pak si zvykneš a můžeš přidat. Nechci ti psát nějaký návod, každý jedinec má trénink individuální. Píšu ti jak je to "zhruba". + ten bazén... to je dobrý určitě na regeneraci. Možná posílení zad. Proč ne. Myslím, že to vypadá dobře. Dej tomu tak měsíc, dva... výsledky uvidíš i s tím, co jsi napsal. Lepší je dělat něco, než nedělat nic. Počítej, že budování svalů je především o jídelníčku. Můžeš cvičit jak blázen a nepřibereš na bicáku třeba ani centimetr. Zezačátku tě může rozrušit, že dokonce cenťák ztratíš. V tomhle případě to může být ale třeba jen tuk. A jestli chceš vidět progress, doporučuju vzít krejčovský metr a změřit si všechny svaly. Všechno si zapiš a další hodnoty si napiš po měsíci. Je to lepší motivace, než třeba fotky, kde třeba nic nevidíš. Nebo váha, která ukazuje třeba stejnou, nebo větší váhu než předtím. Přeju silný nervy, začátek je nejhorší. Pak je to návykový.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 09. 2017 v 08:36Off-line Anonym
Vsem dekuji za rady. Mozna jsem to mohl upresnit cvicil jsem 3x tydne 2 roky. Ted jsem mel uraz a pul roku necvicil. A ted se vracim zpet do fitka, ale kvuli nove pravci budu stihat jen 2x tydne. Cetl jsem, ale ze telo ma svalovou pamet, takze budovani hmoty znovu nebude snad problem. Zkusim ted v rijnu 2x tydne a snad v listopadu si najdu cas aspon na 3x tydne
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload