Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vzrušují mě kluci, ale do budoucna bych chtěl i holku

23. 05. 2013 v 08:40Off-line Anonym
Můj problém je, že mě vzrušují kluci. Ale v budoucnu bych chtěl holku a děti. U nás ve městě mi nadávají, že jsem gay, nadávají do buzny atd. A když bych přiznal svou orientaci, tak by to pro ně byla strašná VÝHRA! A to já nechci :( Poraďte, co byste dělali vy.
23. 05. 2013 v 08:54On-line Richard33  (44/185/80)
Pokud chceš všechno, tak si najdi oboje na "volný vztah" nebo si vyber :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
23. 05. 2013 v 09:28Off-line Radek1951  (72/175/75)
A kolik ti je roků? Že tě vzrušují kluci, to není problém. A že bys chtěl někdy holku a děti, to je přirozené. Takže máš na výběr - jestli chceš někdy mít děti, tak se bez holky neobejdeš, jde o to, jestli tě holky taky vzrušují? Těžko si dovedu představit, že bys našel holku, která ti porodí dítě, odkojí ho a pak tě nechá, abys ho vychovával s jiným klukem. Prostě si budeš muset nějak vybrat a na ostatní lidi se vykašli, prostě je pošli někam do pr..... a buď svůj.
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 05. 2013 v 13:19Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Odstehuj se
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
23. 05. 2013 v 17:00Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Učebnicový příklad, jak by to nemělo být. Jako vždy chybí věk, takže dejme tomu, že je ti nějak do 25, tak postupně:

1. "Můj problém je, že mě vzrušují kluci."
To není problém, ale fakt. Měl bys to tak přijmout, čím dřív, tím líp.

2. "Ale v budoucnu bych chtěl holku a děti."
A tu holku chceš jen kvůli těm dětem nebo proto, že tě přitahují taky ženy a chceš žít se ženou? Anebo proto, že bys pro okolí vypadal jako spořádaný otec rodiny?

3. "U nás ve městě mi nadávají, že jsem gay..."
To je to na tobě tak vidět nebo jak na to přišli? Odbyl bych je ve stylu "no a co jako má bejt?", příp. uvažoval nad odstěhováním.

4. "A když bych přiznal svou orientaci, tak by to pro ně byla strašná VÝHRA"
Omyl. Výhra by to byla pro tebe. Oni by ztratili "objekt zájmu", protože by viděli, že už je ti to jedno.

Vyřešil bych si nejdřív orientaci - jsem na kluky a chci kluka nebo jsem na holky a chci ženu nebo mě přitahuje obojí? Poslední varianta je asi nejhorší, držím palce, ať tomu tak není. Nemysli přitom na to, co na to říká okolí, hledej jenom ve své hlavě. Zamyslel bych se nad odstěhováním. Jinak máš na všechno dost času, za 10 let tu bude jiná situace, snad bude běžný, že děti budou vychovávat 2 chlapi nebo 2 ženy. Jestli chceš vlastní dítě, potřebuješ ženu, která přijme fakt, že jsi gay a podle toho pak bude vaše soužití vypadat. Důrazně varuju před tím dělat ze sebe heteráka a nějakou zbouchnout!!! Dopadá to pak špatně, hlavně pro ty děti.
23. 05. 2013 v 20:42Off-line power  (23/180/65)
Heterosexuální dítě potřebuje heterosexuální vzory, což v rodině 2 mužů nebo 2 žen nenajde, nic takového možné nebude na to rychle zapomeňte
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
23. 05. 2013 v 23:03Off-line Anonym
Je mi 17 holku chci kvuli detem ne ze by me nejak vzrusovala. nevim jak u nas ve meste prisli na to ze jsem gay. poznat to na me neni. chovam se jako vsichni normalni kluci.
23. 05. 2013 v 23:10Off-line ThomPrag  (45/180/76)
OK, takže do budoucna to chce najít holku, která bude tvoje kamarádka a bude chtít taky dítě, jen na to nebude mít chlapa. Takových je, myslím, dost. Než jít na umělé oplodnění, to je mnohem lepší se domluvit s kámošem a gay je na tohle ideální. Ale nebude to snadný - když bude sama, fajn, ale když ty budeš mít partnera, musíte si všichni 3 rozumět. Určitě to není nemožný, jen bych si to neidealizoval. Vzhledem k tomu, že je ti 17, tak je na to opravdu času dost ;-)
24. 05. 2013 v 08:26Off-line Darin  (27/185/80)
Výhra to pro ně nebude spíš už nebudou mít co řešit taky sem to tak měl a pokud dítě tak se domluv s nějakou holkou a mějte ho na střídavou péči nebo jí zaplať ať ti odnosí dítě a měj ho
24. 05. 2013 v 11:27Off-line asdf  (29/191/75)
Když jsem byl mladší, chodil jsem s dvěma holkami, celkem se mi i líbili, ale zjistil jsem, že je beru jako kamarádky. To mi 100% utvrdilo v tom, že jsem na kluky. Děti chci, ale prozatím se musím smířit s tím, že když mi příroda "obšťastnila" mojí orientací, tak prostě možné není. Snad za několik let budou možné adopce, a společnost již na to bude nahlížet jinak. Osobně jsem zastáncem toho názoru, že není umění dítě zplodit, ale vychovat tak, aby bylo alespoň trochu připraveno do krutého života. Ale pokud bude v naší populaci stále dost homofobie, tak i když budou adopce umožněny, tak do toho nepůjdu. Dítě by poté trpělo a chtít dítě i přes to by byl čirý egoismus. Každopádně držím palce a věřím, že se s tím vyrovnáš ;)
24. 05. 2013 v 16:32Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Najdi si geneticky vhodnou lesbu, co chce taky děti ;-) Je to výhoda být homosexuály, protože vás nebude narozdíl od heteráků poutat láska, která za pár let vyprchá a následuje přinejlepším rozvod, hůř zůstanou spolu jenom kvůli dětem a vzrůsta mezi nima napětí, hádky až násilí... a gaye a lesbu pojí rozum a přátelství, které sou trvanlivější, než hetero láska ;-)
24. 05. 2013 v 16:35Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Power: nvm jestli to co říkáš má smysl, bo plácáš nesmysly...otázkou je, jestli i my bychom jakožto homosexuálové potřebovali i homosexuální rodičovské vzory?!!
24. 05. 2013 v 18:48Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Ligerisek: Ale no tak...snad bys nebral někoho jako Power vážně ;-) Myslím, že už ho všichni známe natolik, abysme věděli, jak jeho odpovědi brát.
Jinak zajímavý postřeh, něco na tom pojítku přátelství mezi gayem a ženou (nebo lesbou) bude.
24. 05. 2013 v 18:51Off-line Ligerisek  (36/172/62)
ThomPrag: power jenom potřebuje protáhnout vypláchnutou díru nic víc, pak by ho to přešlo ;-)
24. 05. 2013 v 23:04Off-line Radim.1988  (35/197/99)
Přiznej to okolí a budeš na tom líp, ale stěhováni bych kvůli tomu neřešil ;)
25. 05. 2013 v 01:15Off-line analsex  (34/185/75)
Kamo chapu te. ja mam rad holky chci snima zit mit i jednou rodynu ale zaroven bych chtel i kluka ne tak na milovani ale spis na sex. nejlepsi na svete by byl nakej prekrasnej tranvestit co by byl nadherna holka s krasnim ptakem
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload