Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je mi 24 let a jsem panic

24. 09. 2017 v 18:33Off-line Anonym
Ahoj, našel by se tu někdo, kdo má rád silnější kluky?
Jsem z OSTRAVY...
Je mi 24 a jsem panic, nikdy jsem s klukem nic neměl, ani líbání :(
Jsem zoufalý... :(
Co s tím?
Nikdo mě nechce :(
24. 09. 2017 v 18:48On-line Richard33  (44/185/80)
Já byl panic do 28 let a zoufale jsem se u toho necítil :-D
24. 09. 2017 v 19:00Off-line GTR27  (24/182/81)
Hah :D ještě že to mám za sebou už dva roky :D ale dám ti radu tady najdeš na 100% někoho kdo tě toho zbaví
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
24. 09. 2017 v 19:14Off-line pauxi  (49/178/79)
Jestli máš pocit , že to mají jednodužší hubení, co ti brání zhubnout ?
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 09. 2017 v 19:29Off-line Radax  (46/188/85)
Sezením na zadku za kompem nezhubneš. Leda že bys pařil wowko :) Mluvím z vlastní zkušenosti, nebyl ani čas se najíst :D
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 09. 2017 v 23:14Off-line Johnny16  (26/186/80)
Snad trochu pomohu...
Nikdo tenhle problém za tebe nevyřeší, je potřeba s tím nějakým způsobem pracovat - teď je otázka, co je tím problémem? A neuškodilo by to vnímat jinde než v nadváze, ale v tvojim vnímání sama sebe - přeci jen, nemůže ta nadváha být dusledkem z emoční/mentalní roviny? Co mnoha lidem v životě chybí je sebeláska - snad každý den na sobe neco k***izujeme, ale kdy jsme na sobě něco pochválili? Dále pozor na svoje myšlenky - z myšlenek se stávají slova/akce ... pozitivní myšlení může vyústit jen a jen v pozitivnější život (nebo při nejmensím pozitivněji vnímaný život:) ) Změna vnitřní se po čase projeví i z venku... Ale jestě jednou zopakuji, nikdo to za tebe nevyřeší - práce na sobě se vyplatí - jaká práce? To záleží na tobě, jak to cítíš - změna jídlenícku/posilovna/zacit chodit vic mezi lidi a nekoho si hledat... Nevím, to už je na tobě, jen nějak začni a nemusí to být hned neco velkého...
25. 09. 2017 v 07:03Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, napsals to tak, že se nabízíš jako laciné zboží na tržišti.
25. 09. 2017 v 08:08Off-line Alda29  (36/192/90)
Mně je skoro 30 a taky jsem, no.
25. 09. 2017 v 09:02Off-line Anonym
Pauxi: Dobrá otázka. Na to se snažím přijít už léta. Dokonce i doktoři už jsou z toho tumpachoví.
Prodělal jsem i dvě operace žaludku, po kterých se mělo vše dát do normálu,ale i přesto stále přibírám na váze, i když jsem v dietním jídelníčku, se striktním tréningovým plánem,atd.
Takže dobrá otázka,ale bohužel neznám odpověď ...

Radax: Kdybych seděl na zadku,tak ok. Ale já nesedím. Mám toho tolik,že na sezení na zadku nemám čas.

Johnny16 : Díky za milý komentář. Ono máš zřejmě pravdu. Ale lehce se to řekne a hůř udělá.
Pravdou je,že já sám sebe nesnáším. Nemohu se na sebe ani podívat do zrcadla,moje myšlenky denně směřují k negativitě,nechutí,odporu,smutku,sebevražedným choutkám,lítosti ....
Sebeláska je pro mne spíše cizí pojem.
Pochválit bych na sobě pochválil rád,ale není co. Jsem mladý,tlustý,hnusný,chudobný s finančními problémy,neoblíbený v kolektivu, mám problémy s navozováním kontaktů s lidmi,mám strach s lidí, nemám téměř žádné problémy,mimo práci se snažím vyhýbat lidem a společnosti,protože mám pocit,že se na mne každý dívá a vnitřně se mi vysmívá za to,jak vypadám.

koloseum: Ne,nemám. Kamarády nemám žádné.
A koníčky? Nejspíše procházky ve tmě,jízda na kole, bazén, uklízení doma, batika, četba...něco se dá dělat samostatně ... :)
25. 09. 2017 v 09:25Off-line pauxi  (49/178/79)
Tak ještě psycholog , pokud vidíš celý svět takto černě , tak jen en ti může pomoci , partner ti nepomůže, i kdyby si tu nějakého našel , až na něj toto naložíš zdrhne
25. 09. 2017 v 10:31Off-line Bluefox  (37/198/93)
No Zoufalče, podle mě jsi sám odhalil příčinu svého problému. Nenávist k sobě samému a nedůvěra vůči ostatním. Jsou poměrně snadné způsoby, jak tohle překonat.
25. 09. 2017 v 11:15Off-line Johnny16  (26/186/80)
Tak jsem rád, že vidíme, kde je problém...
Jsem si 100% jistý, že máš za co se pochválit (treba jen za to, že to tady s náma řešíš), ale pokud to nevidíš, tak zkus být vdecný za veci, které v životě máš.
Znám jeden příběh, kdy jedna terapeutka doporucila pánovi, aby hned jak se probudí zůstal v posteli, dokud nenajde X vecí za co být vděcný - a věř mi, že toho je spoustu - uz jen za tu postel, ve ktery v tu chvili ležíš :D a že má člověk střechu nad hlavou a co jíst, že má zdravou rodinu ... Prej to fungovalo výborně a já tomu věřím - prineslo to hezkej, pozitivní začátek dne...
Různých možných řešení je tu spousta, jen musíš nějak začít.
25. 09. 2017 v 12:32Off-line Radax  (46/188/85)
Vidím, že diskuze zabředla do filosofické žumpy... Celé dny myslet na to že jsem škaredý a nikdo mě nemá rád, z toho by jeblo každému...
Já ti řeknu jedno a platí to pro všechny, najdi si něco co tě bude bavit tak, že zapomeneš na svět kolem sebe, zapomeneš na to jak plyne čas, protože v životě není důležité jak vypadáš ale co umíš, jaké máš znalosti, dovednosti, osobnost. Krása stejně nevydrží na vždy. Podívám se na kluky kterým je 25, 30 a mám pocit že jsou starší než já. Ikdyž ani já už nevidím v zrcadle toho kluka s vlnitými vlasy po zadek :)
Jsme jen lidi, každý v životě padne, ale musí umět zase vstát. Čím rychleji tím lépe.
(Vidím že se najde i někdo komu stačí gel ve vlasech ajfoun v ruce a prázdná makovice)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 09. 2017 v 15:03Off-line sta  (38/-/-)
Je mi 30 a taky jsem panic. To není problém. Hlavní je, jak se cítíš. Pokud chodíš na bazén a jezdíš na kole, vůbec nejsi tlustý :)
25. 09. 2017 v 16:04Off-line Vlado2  (61/180/80)
Klidně budu hnusný.
Pokud se ve vašem okolí objeví někdo, kdo trpí snad všemi existujícími mindráky, je tlustý jak prase, svými problémy neustále obtěžuje okolí a věčně nemá ani korunu, tak nevím jak vy, ale já se budu od něj držet co nejdál. Do tohohle stavu se určitě nedostal ze dne na den.
A projevím-li v návalu dobročinnosti jakousi empatii ve snaze mu pomoci, mám jedinou jistotu: hned zítra mne on sám označí za jednoho z viníků svého neutěšeného stavu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 09. 2017 v 17:53Off-line Bluefox  (37/198/93)
Tak šup šup koloseum, sbal zajíce.
25. 09. 2017 v 21:32Off-line Lexik1  (34/196/76)
Anonym, niektory ti tu radia psychologa. Ale to ber ako poslednu moznost. Psycholog ti moze len velmi zlahka nahradit niekoho, komu sa mozes vyrozpravat. Najdi si niekoho komu sa mozes vyrozpravat, ci uz su to kamarati alebo rodina. Uvidis ze to bude lepsie. Stavim sa ze mas o nieco lepsi pocit uz len z toho, ze si napisal sem na forum.

Stastie je len psychycky stav, ktory si mozes navodit a nepotrebujes na to krasu ani peniaze. Mozno si myslis, ze ludia okolo teba maju ovela lepsi zivot. Ale to je len fasada, ktoru kazdy hra. Realne ma kazdy nejake problemy takze sa vobec nemusis citit, ze ty si na tom najhorsie.

Na to aby si sa dostal do psychyckej pohody potrebujes hlavne neriesit zbytocne veci. Ale na to musis vynalozit urcitu snahu. Vykasli sa na to ako vyzeras, kasli na to co bude zajtra. Snaz sa si uzivat veci co mas rad. Urcite by si potreboval aj niekoho s kym mozes obcas pokecat. Tak skus hladat skor kamaratov, s ktorymi sa budes citit dobre a neubijaj sa tym, ze nikoho nevies najst.

Krasa je aj tak relativny pojem. Niekomu sa pacia chalani pri sebe a niekto ma uchylku aj na pomerne vacsiu obezitu. Takze aj keby si koli zdravotnym problemom nevedel schudnut tak mas stale nadej, ze na niekoho dobreho natrafis.
26. 09. 2017 v 01:21Off-line Charles2300  (32/183/85)
Me bude 26 a jsem hroznej d***l..takze klid.
26. 09. 2017 v 11:13Off-line pear  (103/-/-)
Kéž bych měl čas řešit takové hovna.
26. 09. 2017 v 20:56Off-line nnik  (30/180/90)
Já mám rád silnější kluky.
27. 09. 2017 v 09:33Off-line Freak007  (25/185/67)
Zhubni kamaráde, bohužel většině se líbí hubení kluci. A nezapomeňte mi dát dislike...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload