Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

''Není tu možné najít vztah'' - Chyba!

29. 09. 2017 v 12:39Off-line Anonym
Často tu čtu příspěvky typu: ''Tady se nedá najít vztah. / Slušní kluci už nejsou všichni chtějí jen sex.'' A to se týká i konkureční seznamky. Nebo nedávno dal status jeden kluk na facebook: ''To opravdu v dnešní době není možné najít kluka, kterému nejde jen o sex?''

Odpověď: Je to možné! Já jsem tím jasným příkladem a je mi upřímně líto těch co si to myslí a kdyby byla možnost tak bych se naklonoval/rozkrájel abych všem těmto lidem dokázal, že hodní kluci tu jsou a dokáží milovat jako já!

Na této seznamce funguji od začátku roku 2014 a ke konci roku jsem si tu našel přítele. Letos v prosinci spolu budeme už 3 roky. Je to můj druhý přítel a zároveň i sexuální partner, ano zní to neuvěřitelně, ale měl jsem jen dva kluky v posteli a vůbec mně to nežere! Jsem spokojenej s tím co mám a nevyměnil bych ho!

Vím, že si teď budete říkat ''3 roky to není žádná délka''. To je sice pravda, ale já jsem s ním šťastnej a nikdy jsem ho nepodvedl nebo nad tím ani nepřemýšlel. A on věřím tomu, že taky ne.

Takže všichni co se ptáte: TO UŽ CHTĚJÍ DNESKA KLUCI JEN SEX A NENÍ MOŽNÉ NAJÍT NORMÁLNÍHO KLUKA?

Je a ten kluk je přímo tady píšu tohle téma! Tak už přestaňte brečet o tom jak v dnešní době není možný nikoho najít a běžte ho najít! Když nebudete věřit, že to jde - tak se vám to nikdy nepovede! Ale já jsem důkaz toho, že to jde, měl jsem za celý svůj život dva partnery a je mi 25 let. A ten vtah, který jsem si našel jsem si našel na téhle seznamce, takže opravdu tady je možné si tu najít vztah...
29. 09. 2017 v 13:03Off-line Bluefox  (37/198/93)
*Like*
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 09. 2017 v 13:11Off-line biker8  (41/174/67)
To vis, vetsina lidi dokaze jen brecet a stezovat si. Tak je to uplne vsude, nejen tady... p***om chyba je vetsinou primo v nich.
29. 09. 2017 v 16:07Off-line sloth  (102/-/-)
K tomuhle fakt sedí "sytý hladovému nevěří"..
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2017 v 17:46Off-line Bruno.Vach  (37/180/70)
Já jsem tu našel, jen chlapa na setkání a na vztah na jiných seznamkách.
29. 09. 2017 v 17:50Off-line esthetique  (40/-/-)
Dobra, tak ses nam tady vykropil svecenou vodou jako nejaky svatousek a dal?!? ucel tveho prispevku? ja mel za zivot stovky sexualnich partneru a jeden trilety vztah. tim, ze ses tady prezentoval jako verny (ikdyz bez xichtu) borec jsi dosahl presne ceho?!? ze az ti prijde na rameno brecet krasny mlady vysportovany kluk tak svyho staryho opustis a budes tohodle novyho krasavce utesovat a poskytnes mu tolik ceneny "Vztah"? jsi Vendula utesitelka s penisem ?!? ha ha ha ha (ikdyz ta byla spis o sexu).
asi ne. to, ze ty se svym starym jsi stastnej jaksi stesti ostatnich lidi nijak zavratne nezvysi....
tvuj prispevek by mel byt nadepsan "KOMERCNI PREZENTACE"
tak jsi se nam tu komercne odprezentoval a zivot (zalozeny prevazne na nahodnem sexu bez zavazku) jde dal...

aneb syty hladovemu neveri a dodam: pokud si hladovy bude prilis vybirat do ceho by zdibnul, tak muze taky hlady chcipnoout....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
29. 09. 2017 v 19:13Off-line colombo  (102/192/90)
Anonyme a proč své štěstí křičíš anonymně ?? Jsme asi opravdu národem poserů...
29. 09. 2017 v 19:50Off-line tropikboy  (37/178/72)
Já na této super seznamce našel přítele dvakrát, ale je to už déle :)
12. 11. 2020 v 19:38On-line Bahutom  (34/173/60)
Souhlas. To je důvod, proč tu stále jsem. Prakticky všechny mé vztahy jsem našel zde. Takže čekám, že to tak bude zase :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 11. 2020 v 20:59Off-line Montyrey  (103/130/150)
Anonymové nelžou!
- Abraham Lincoln
12. 11. 2020 v 22:03Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Dnes to chodí tak, že si jednou zapíchají a už tomu říkají vztah a za měsíc už mají vztah s někým jiným...

Stačí jedna malá hádka a vztah je u konce
12. 11. 2020 v 22:16Off-line Kady  (25/-/-)
Tak určitě to napsal někdo, kdo je opravdu 3 roky zadaný a věrný :D
13. 11. 2020 v 05:16Off-line Kady  (25/-/-)
Vjace... taky ber v úvahu že není vztah, jako vztah :)

Vždyť i hetero dvojice můžou být postavené na sexu a přitom manželé jsou :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload