Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Může tvrdší anální sex způsobit zánět střeva?

30. 09. 2017 v 20:47Off-line Anonym
Zdravím, je možné aby po tvrdším análním sexu vznikl zánět střeva, a následně vřed?
30. 09. 2017 v 21:05Off-line Peta80  (43/187/-)
Tak při tvrdším análním sexu může dojít k poranění střeva, které se pak zanítit může...
01. 10. 2017 v 01:26Off-line chemlon  (45/178/83)
Tak kdyz dobre mazes tak v poho ja mam lubac s pantenolem ten hoji
01. 10. 2017 v 04:15Off-line Tycz  (44/180/72)
*Takzvaný tvrdší anální sex zatěžuje hlavně konečník a jeho hrdlo!!
Právě tam může dojít k poškození sliznice, jak tu píše Joshboy96.

*Sliznice konečníku je jediná sliznice, která není zdvojená, je tedy jen jednoduchá, o to více i zranitelnější.
*Tím u ní velmi snadno dochází k poškozením a k přenosu infekcí!! A ty se pak mohou dále rozšiřovat postupně až výše do střev.

*Ještě nebezpečnější je tak velmi snadné získání viru HIV!!!!!

*Také ostatní bakteriální infekce mohou způsobit poměrně závažná a dosti těžce léčitelná onemocnění, a to nejen konečníku či střev, ale i ostatních tělesných orgánů, kam se infekce může, hlavně při zpozdilém léčení, velmi snadno rozšířit.

*Jednoznačně je tzv. anální sex nejnebezpečnější sexuální aktivitou. A to jak u chlapců/mužů, tak i u dívek/žen.
*Stále častěji se tak v ambulanci setkáváme s jedinci postiženými onemocněním konečníku či rektálního hrdla.

*Většinou ani nestačí použití kondomu, když běžně je partnerem připravován zmíněný akt pomocí prstů, jež mnohdy nejsou dostatečně čísté a už vůbec nebývají chráněné zdravotní rukavicí!!

*Takováto onemocnění rekta bývají často zárodkem pozdějšího rakovinného bujení konečníku anebo i výš - tlustého střeva!!!

*Také vznik vředu v konečníku či dokonce až ve střevu může být důsledek později diagnostikovaného venerologického onemocnění - tedy pohlavní choroby.

*Jakékoliv příznaky nestandardních pocitů, nezvyklého zápachu či výtoku z konečníku anebo z penisu je třeba co nejdříve oznámit nejbližšímu lékaři - nejraději přímo kožnímu.
*K návštěvě kožního lékaře není třeba žádného doporučení praktického lékaře!

= A nebát se, ani se nestydět! Takových podobně postižených tam bývá v čekárně více, často i vám blízkých.

MUDr. Macej Tycz sexuolog
01. 10. 2017 v 09:23Off-line misanek007  (24/-/-)
Aspon umre a co jako
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 10. 2017 v 10:15Off-line Yakuza  (24/176/-)
Anál nebo život! xD
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 10. 2017 v 11:02Off-line Anonym
Mě diagnostikovali ulcus recti simplex nebo-li vřed konečníku jednoduchý, povrchový. Může být projevem nespecifického střevního zánětu. Tak že se pídím po přičině. Lékař mi zdělil že to muže být jak ze stravy stresu, tak i ze sexu. Je pravda že se poslední dobou celkem nevhodně stravuji, a také mám deprese, snima se léčím už asi 5 let
03. 10. 2017 v 05:06Off-line Tycz  (44/180/72)
Otázka je, jak moc sexuješ, a jestli to máš vždy patřičně čisté. Spíše bych to viděl jako projev infekce z nedobře umytých rukou anebo z nedobře čistého penisu tvého přítele, nebo také, pokud jen masturbuješ, například z ne zcela čistého dilda či vibrátoru anebo ty ruce. Docela by mne zajímalo pak, jak dlouho se ti to bude přeléčením hojit. Tož pak se tu zase ozvi. Díky.
Macej Tycz
18. 10. 2017 v 17:37Off-line Anonym
Tycz.....Tak je to nespecifický zánět, příčin muže být mnoho. Když jsem se ptal lekaře na sex, tak mi řekl že to z toho muže i nemusí být. Jinak jsem dostal nějaké čípky a už jsem fit.
03. 11. 2017 v 02:25Off-line Tycz  (44/180/72)
Simsalabim:
No, medicínské vzdělání evidentně chybí Vám.
To byste totiž jinak věděl, že mikróflora ve střevech, a tudíž i ve stolici, je zcela jiného typu - je prakticky jen anaerobní. (Tedy ke svému životu nepotřebují vzduch.) Lidský organizmus s ním dourčitémíry konvergenuje. Zatímco na rukou, na kůži, na penisu anebo ve vnější oblasti rekta "řádí" zcela jiné bakterie!! Jsou to totiž převážně aerobní mikroorganizmy! S těmi se lidský organizmus mnohem hůře vypořádává! No a zavlečením těchto vnějších mikroorganizmů do prostředí rekta či dokonce až do sigmodea tak mohou velmi snadno vznikat záněty či poškození jak konečníku, tak dolní části střeva!!

***************
( A Simsalabime, neshazujte tu nikoho z jeho vzdělanosti, pokud jej skutečně neznáte osobně.)
Dr. Tycz Macej
03. 11. 2017 v 02:29Off-line i8051  (53/184/97)
Jupiii ... a bude valka diplomu :-) Uz jen cekam odborna vysvetleni Simsacka, to bude zase omacka a okecavani :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload