Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Oblek k maturitě - kde koupit oblek v Praze?

06. 10. 2017 v 16:21Off-line Anonym
Ahoj letos budu maturovat a můj oblek je mi malý tak jsem se vás chtěl zeptat jestli neznáte nějaké dobrý obchod s obleky v Praze děkuji za odpovědi :)
06. 10. 2017 v 16:30Off-line i8051  (53/184/97)
Přibližný počet výsledků: 574 000 (0,53 s)

https://www.google.cz/search?…

Ach ta uroven samostatnosti dnesnich maturantu ... :-) Nicmene dopiluj si i tu cestinu, ta tam bude taky :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 10. 2017 v 18:14Off-line onlip  (61/180/84)
Nejlevnější černé pořídíš v Tescu (do 2,5 tis.), střední třída např. Otto Berg (zajímavé typy i kolem 5-7 tis.), dražší a s malým výběrem Blažek, lepší Pierre Cardin.
Matu***ní - skoro na jedno použití, i z něj brzo vyrosteš, řešil bych to tedy ryze prakticky: ne oblek, ale zvlášť sako a kalhoty, ať můžeš kombinovat. Pokud bude možnost, sako s odvětráním - dělají se boční díly a záda z prodyšné látky (Blažek). Nejraději kupuji polosportovní typ - přírodní nelesklé látky a kalhoty i bez puků.
Obejdi obchody v nákupním centru, úroveň odhadneš už podle výloh. S velikostí ti poradí - nohavice se na botě musí trochu krčit, sako max. do půli zadku. Jistě vybereš něco, v čem se budeš cítit dobře.
06. 10. 2017 v 18:26Off-line Haru  (26/-/-)
Slušný oblek můžeš koupit i v klasických obchodech typu Reserved, CA, HM, atd., to není problém, případně, jak bylo řečeno, Google to jistí.

Matu***a se pomalu blíží, a proto bych ti doporučila podívat se na interpunkci, ať na tom nepohoříš ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload