Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

K čemu tohle je?

06. 10. 2017 v 16:50Off-line Anonym
Je mi 29 a mýmu klukovi 24. Mám hodně peněz, jsem regionálním ředitelem velké poradenské firmy. Moje práce už není o tom chodit za klienty a makléřit, teď výhradně jednám s bankami, pojišťovnami, investičními společnosti atd. o lepších podmínkách pro nás a taky vedu svoje spolupracovníky a tým, abych jim předal zkušenosti a naučil je to natolik dobře, aby až bude 29 jim, mohli to dělat minimálně stejně dobře jako já. Asi každému tím pádem došlo, že moje pracovní doba není fixní, můžu si ji udělat, jak chci a tím pádem, jak mi to vyhovuje. Stejný případ je i můj přítel - je osobním trenérem ve fitness studiu v centru Prahy. Movití klienti a tak podobně, takže jeho taxa je hodně vysoká (mimo jiné zahraničním studiem, dlouholetou praxí v USA, spoustou nadstandardních certifikátů atd., opravdu hodně se snaží, což je jedna z věcí, která mi na něm hodně imponuje). Sám nemá peněz rozhodně málo vzhledem k tomu, že pracuje v zásadě hodně málo, ale se mnou se to pořád nedá srovnávat, buďme upřímní. Svůj program si taky může udělat, jak chce - řekne termín a klient dorazí v ten termín. Toť popis situace. Co je můj problém - já prostě vím, že kdyby mě miloval/měl opravdu rád, nazvěte si to jak chcete, tak bychom spolu byli více. Příklad situace - vstáváme v 9, já jedu na 11 do kanceláře a ve dvě se vrátím. Vím to takhle třeba 14 dní předem. Říkám mu, že to takhle mám a že by bylo fajn odpoledne jít si třeba zaběhat, na golf nebo jen tak ležet u bazénu (doma). Ne, že by nechtěl, ale hrozně často se stane, že to nějak zapomene nebo se moc nesnaží o ten společný čas. Typicky to dopadá tak, že dopoledne má celé volné, takže když potřebuju jet, akorát mě zdržuje, a v momentě, kdy se kolem druhý vrátím domů, se mineme ve výjezdu z garáže a já jsem doma do deseti sám. Už jsem i čuměl na Ordinaci v růžové zahradě párkrát (rodinku Schwarzových byste měli vidět, super).
Teď se dostávám ke své obavě - co když mě chce pro prachy? Mám moderní luxusní dům, často ho beru na dovolené, dal jsem mu i auto a má u mě prakticky všechno, co člověk může chtít... Samozřejmě na letadlo bych neměl, ale buďme realističtí. Jak jsem psal, sám si nevydělá málo, ale bavoráka by si nekoupil, na Hanspaulce by nebydlel a tak podobně. Ale třeba ho jenom zbytečně očerňuju a je prostě zapomnětlivý... Když jsme spolu, všechno klape skvěle - porozumění, empatie, milostný život, doplňování se. Nikde není problém, jen toho společného času kdyby bylo více... Protože potenciál tam je velký a jediné, co tomu brání, je jeho proaktivita :-(
06. 10. 2017 v 16:59On-line BussterX  (103/130/150)
Musíš se poradit se svým srdcem... zatím ses radil s rozumem...a tady rady nehledej... nikdo nevíme, jestli se na tebe když se u té garáže míjíte usměje a letmo se tě dotkne, jestli ti přivoní k vlasům... atd...znáš to
06. 10. 2017 v 18:44On-line BussterX  (103/130/150)
Já su hlavně rád, že mě se tyto citové taškařice už netýkají a že su jak ten jezevec z lišky bystroušky ("..ó, jak jsem mravně rozhořčen! opustím nevděčné
stádo...") :D
06. 10. 2017 v 18:56Off-line pauxi  (49/178/79)
Zaplat si u něj 2 hodiny ve fitku denně a budete mít spolu stráveného času víc
06. 10. 2017 v 18:56Off-line Radax  (46/188/85)
Hele, já bych v takový díře taky nebydlel. Podle mě jsou důležitější sousedi. Jak se říká: špatnou manželku vyhodíš, od špatného souseda se musíš odstěhovat :)

No, ale k tématu. Velmi podrobně jsi to popsal tak, že nemám na co se zeptat. A je zjevné, že tě to opravdu trápí a jsi krásně zamilovaný :) Předpokládám, že jsi už několikrát na něj naléhal a nejeví zvláštní známky toho, že by si tvou nedokonale uspokojenou touhu "užíval" a důkladně ti to vynahrazuje ;) Možná bych si na tvém místě promluvil o společné budoucnosti. I když, kdo to řeší ve čtyřiadvaceti. Tak asi nezbývá než vyhledat "odborníka na vztahy" (tak to zní lépe), aby tě trochu uklidnil. Jeho rada bude nepochybně znít: To chce čas.
A já ti říkám, neber to tak vážně, stejně všichni umřeme ;)
06. 10. 2017 v 19:02Off-line Bahutom  (35/173/60)
Co takhle to zkusit vnímat z druheho uhlu pohledu ? Třeba já bych byl rád kdybych se s partnerem mohl potkat letmo ve výjezdu z garáže ... jenže nemám partnera :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 10. 2017 v 19:14Off-line misanek007  (24/-/-)
K hovnu to je
06. 10. 2017 v 19:46Off-line igni  (36/192/130)
Ja si nemuzu pomoct, ale vetsina mi pride, ze se tady nekdo proste chlubi, jak je na tom dobre. :)
Ale pominme to, ano, je mozne, ze te miluje. Z druhe strany je taky mozne, ze ma rad svoji praci a vetsina jeho klientu dava prednost odpoledni. Ja bych se tomu moc nedivil, ono vetsina z tech movitejsich lidi, co hodne makaji chodi cvicit bud rano pred praci, nebo potom az odpoledne, protoze obecne se dopoledne nejvic udela a nejvic vyridi. Takze mozna je to opravdu jen o tom, ze je omezeny kliety, kteri preferuji jine casy, nez by se tobe libily. (samoztnym prikladem jsi ty, kdyz si sam uvedl, ze odpoledne si zaridis volno, ale dopoledne pracujes :) )
06. 10. 2017 v 20:14On-line BussterX  (103/130/150)
Kdyby nezmínil finanční situaci jeho i svoji, stejně bysme se ho na to ptali jestli v tom nejsou prachy, takhle nám aspoň ušetřil dotazování :D na druhou stranu tím proti sobě určitě pár (závistivých?) lidí popudil :D
06. 10. 2017 v 20:59Off-line Radax  (46/188/85)
A co to znamená "normální"? Jako být Čech? Pouč nás?
06. 10. 2017 v 21:36Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Není možné, že třeba tráví volný čas radši jinak ? Trochu mi to připadá jako že má vše co chce a naplňuje ho hlavně práce.
07. 10. 2017 v 02:11Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym se pochlubil :-) Na tryskáče taky nemám, ale také nestrádám, je nás tu víc, akorát problém anonyma nemám. Takže jsem se vlastně také pochlubil :-)
07. 10. 2017 v 02:29Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Ježiš dělá trenéra, jasně že odpoledne má zasekaný, každý fitko v zemi se začte pomalu plnit cca od těch 2, kolem 6. má špičku a pak jede až do zavíračky. Jako kdo si myslíš, že mu bude chodit cvičit ráno? NIKDO! Akorát moje bejvalá šéfová byla pošuk, že vstávala v 5, v 6 byla ve fitku a v 8 nás už strašila v kanclu. :D
07. 10. 2017 v 02:51Off-line i8051  (53/184/97)
To je tak tezky sdilet ve 21. stoleti spolecne kalendar a podle toho planovat spolecny veci? Prijde mi, ze managera by tohle mohlo napadnout :-) Samozrejme chapu operativni zmeny akci kazdyho z vas, obzvlaste kdyz mate flexibilni praci. My to mame s mladym stejne, kazdej mame svoji praci, ktera se dynamicky v prubehu dne meni, ale potkavame se vyrazne vic. Ono jen tak bejt papirove spolu a mit 6 pulek penez a hafo majetku, te stastnym neudela :-)

PS: ten simsalabim je vazne d***l (omlouvam se za sproste slovo, ale synonymum k tomu se najit neda) :-)
07. 10. 2017 v 21:30Off-line Anonym
Presne, jak bylo uvedeno - na finance se stejně vždycky každý pta, navic je mou pracovni deformaci všechny vstupní údaje rovnou zadat do úvahy. Společný kalendář jsme mivali, to ano, ale ani jeden si moc nepotrpime na moderni technologie, takže jsme přešli na fyzický - nechal jsem doma udělat nástěnku a tam jsme si do pripraveneho tydenniho plánu zapisovali své věci. Ale časem to taky vysumelo - jeden z nás občas na něco zapomněl, jindy jsme měli pocit, že to těžko zapomeneme... Peníze, práce ani majetek pro mě nejsou nejdůležitější na světě. Mám maminku ve věku, ve kterém se obvykle přijde na vážnou nemoc, kterou máme v rodině, a náznaky, že jí trpí, jsou, takže to je jedna z mých největších starostí. Naše pobočka na Ukrajině se ne a ne rozjet a hrozí, že za půl roku to budu muset zavřít, pokud to bude pořád červené. Šesti stům lidí vzít práci a pokazit jim životy? Fakt se mi nechce. A do toho můj přítel. Když se míjíme v garáži? Ano, usměje se, blikne dalkovymi (vždycky přišlo, že to auto se mračí, ale on se směje :) ), jen mě trochu mrzí, že k tomu pristupuje takovým lempl přístupem. Hodně jsem o tom přemýšlel a stále přemýšlím... Nejspíš je to tak, že já mohu pracovat málo, když chci, protože už nevymenuji za peníze svůj čas, jsem placen za to, co jsem vybudoval a jak to funguje. Takže můžu být vlastně už jen doma :D Ale on tam musí být sám o sobě, on do té práce musí. Nemusel by, kdyby nechtěl, měl bych pro nás oba, ale vím, že to on nechce. Věřím, že mě má rád a že mu to se mnou vyhovuje, cítím to :) Takže asi řeším malichernosti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 10. 2017 v 21:41Off-line i8051  (53/184/97)
"Společný kalendář jsme mivali, to ano, ale ani jeden si moc nepotrpime na moderni technologie, takže jsme přešli na fyzický ... " .. cozeee? Hlavne ze vsichni mate ty svoje ajfouny barevne sladeny k srsti vasi civavy, ale pouzivat to k lepsimu zivotu, to uz nezvladnete :-)
07. 10. 2017 v 21:57Off-line BMWfreak  (29/180/70)
Poprve co jsem rad ze jsem socka
08. 10. 2017 v 00:31Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Moderní technologie dnes dokážou usnadnit život, a to i co se týče vztahů (kamarádi, přítel ...). Zkuste váš vztah něčím oživit, překonat ten stereotyp. Někdy je mít vše už samo o sobě stereotyp a takový hezký výlet s omezeným rozpočtem je občas dobrý způsob jak stmelit vztahy a zbavit se každodenní nudy.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 10. 2017 v 08:01Off-line Radax  (46/188/85)
Fyzický kalendář? Už se vidím jak něco ručně píšu... To by byl mezi námi okamžitě konec! :)
08. 10. 2017 v 10:36Off-line tropikboy  (37/178/72)
Jediný účel toho dotazu je snaha naštvat ty, kteří mají podprůměrný nebo průměrný příjem. Pokud by dotaz směřoval k tazatelem uváděnému cíli, šel by napsat věcněji, bez zdůrazňování těch okolností, které se týkají údajného majetkového postavení.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 10. 2017 v 11:23On-line BussterX  (103/130/150)
Jo prasknite vztekem vy blbý závistivý socky :P já mám holou p***l ale teda tak jak to ten týpek napsal mě nikterak neuráží, asi proto, že nejsu závistivá ludra :D řekněme, že nekecá a fakt za to howno co dělá má solidní příjem (regionální ředitel poradenské firmy...hm... kdyby byl inženýr a projektoval elektrárny tak padnu na p***l, ale jednat s bankama o úvěrech je teda práca jak sfiňa, víc jak dvacet K bysem mu nedal :D :D).... ok...to je asi důvod bejt hrdej pokud má za howno ranec peněz, asi si na tom zakládá a rád to zdůrazňuje, možná to dělá podvědomě protože to pro něj je synonymem úspěchu...no a ? tak má teda love no a jen protože vy máte holou *** tak to tady nemá přiznávat? ty voe to je jak za bolševika ta zkurwená čecháčkovská povaha ... a jestli to napsal abyste mu záviděli a sralo vás to, tak přesně to se mu povedlo vy zoufalci :D
08. 10. 2017 v 11:45On-line BussterX  (103/130/150)
Boujuju s větrnýma mlýnama -_-
08. 10. 2017 v 12:21On-line BussterX  (103/130/150)
Ježišmarja tak je to hloupé se prsit jak je strašně za vodou..., no a? a není hloupé vo tom furt mlet že to tam psát neměl? :D tvoje poznámka "A ostatní (kromě tebe) bohatým lidem nezávidí" je úžasná.... kdybych mu záviděl tak nemyslím, že bych mu hned nahoře jako první radil, a v té radě bych ani slovem nezmínil jeho majetkové poměry :D já mu radil, ale dost lidí se tady na radu nevzmohlo a hned začali pitvat ten jeho majetek a to že to neměl psát atd...tak se nesnaž ze mě udělat to co seš ty, ty čecháčku kterej tady zakládá opakovaně vlákna proti bisexuálům :P ty si nesnášenlivá nechápavá a závistivá mrcha kámo... hele cos poradil tomu klukovi ty:
"06. 10. 2017 v 17:24Off-line simsalabim (27/-/-)
Tak ses, dalmatine, vychválil, jak jsi bohatý, a co dál? Jen ta nuda a prázdno? Když máš hodně peněz, ale nikdo s tebou nechce být, ani tvůj přítel, asi bude problém ve vizáži a chování. Úplně to z tvého příspěvku číší. Snaha pózovat. No tak to budeš muset nudu zahánět kupováním kluků. Nejlépe romských."
08. 10. 2017 v 13:08On-line BussterX  (103/130/150)
Zato ty seš nezralej cucák bez zkušeností kerej si myslí že sežral lejno krále šalamouna :P někdo cítí potřebu vyjmenovat svoje movité statky, někdo zas má potřebu vysvětlovat bisexuálům že jsou buzeranti a zakládat kvůli tomu opakovaně témata v poradně -_- ty víš evidentně všechno nejlíp, tak když tak všechno víš, jistě i víš co mi můžeš vylízat...a nemlaskej :P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 10. 2017 v 16:10Off-line Lukino1  (26/182/55)
Porozprávaj sa s ním. Možno sa dozvieš či je s tebou kvôli peniazom, alebo kvôli niečomu inému... Samozrejme že ti nepovie, že je s tebou kvôli peniazom (keby naozaj bol... ale tak možno to vycítiš z rozhovoru)
08. 10. 2017 v 16:52Off-line i8051  (53/184/97)
Bussi, v klidu .. simsacek pise i o me,ze si kupuju kluky .. a p***om pri tech lizingach a hypotekach by to bylo lepsi naopak :-))
08. 10. 2017 v 21:15Off-line colombo  (103/192/90)
Koloseum: a ještě to nemusí být vůbec pravda :) :)
20. 12. 2017 v 21:46Off-line ozvien  (73/-/-)
Podívejte, víte sami tady starší jak je těžké vytvořit s někým trvalý vztah aby to fungovalo. Celý život o tom sníme a nakonec se výsledek dostaví. Jaký, to už si musí každý zodpovědět sám před sebou. Pořád je to o jediném, umět si sám říct upřímně a být schopen si to uvědomit, co je mojí prio***ou. Já jsem to pochopil až v 46 letech. Dneska mám docela jinou prio***u. Škola života je někdy velmi tvrdá.
20. 12. 2017 v 21:48Off-line ozvien  (73/-/-)
Jak je to v Rusalce, že ano Buřtíku, staletá moudrost tvá říká rusalka ježibabě.
21. 12. 2017 v 02:39Off-line esthetique  (41/-/-)
Tazatel naprosto genialnim zpusobem dokazuje, ze clovek muze byt bohatej, nazveme to treba uspesnej a p***om TOTALNE BLBEJ.
zkusim TI to vysvetlit POLOPATE, B***CKU:
ty jsi zvyklej si lidi KUPOVAT, ZAMESTNAVAT JE, RIDIT JE, PO(D)RIZOVAT SI JE, PROSTE SI JE
K U P O V A T za penize nebo jine vyhody
tvuj osobni trener naproti tomu je takova lepsi slapka, ktera bude TRAVIT CAS, TRENOVAT a mozna i MASIROVAT CI VICE, ale pouze ZA PRACHY (nebo jine NEPENEZITE, ALE CENNE STATKY = bazen u ktereho se da lezet, luxusni dovolene, golf atd.)
TVUJ ZASADNI PROBLEM JE, ZE VY DVA SPOLU MATE OBCHODNI, NIKOLIV MILOSTNY VZTAH. a k zobchodovani (ty tomu budes rikat SPOLECNE TRAVENI CASU) dojde pouze TEHDY, KDYZ SE NABIDKA SEJDE S POPTAVKOU, coz jak jsme pochopili, je pro tebe malo casto

takze kluci, UZIVEJTE SI SVOJI HONBU ZA PRACHAMA A ZIVOT V LUXUSU (ikdyz on trochu min, priznejme si) A NEOTRAVUJTE S TIM NORMALNI LIDI

(pokud ovsem dotaz nebyl myslen jako seznamovaci inzerat, coz je polovina dotazu tady a vetsinou je posilam dop***le nebo do seznamky)
21. 12. 2017 v 09:47Off-line ozvien  (73/-/-)
Je zajímavé číst vaše příspěvky. Vaše hodnocení o někom je ukázka vašeho myšlení a hodnocení. Vy sami se tady ukazujete odhaleni jací jste.
21. 12. 2017 v 10:33Off-line i8051  (53/184/97)
Sak ses nam tu take ukazal :-) Otvirani nekolik let starych temat nam take jasne ukazuje, jaky jsi :-)
21. 12. 2017 v 10:47Off-line ozvien  (73/-/-)
Ano, záchodové prkénko je moje specialita. Proč se staré tety pořád jenom hádají. Nemám na to povahu někoho napadat.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload