Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mozek v kalhotech a žalud na krku

09. 10. 2017 v 19:28Off-line Anonym
Vůbec poprvé tady zakládám nějaké téma a netuším, do které kolonky ho zařadit, zda do „Ostatní", nebo do „Penis a varlata", ale asi je to jedno. Myslím si, že mé téma do jisté míry smysl mít bude, i když na této stránce jeden nikdy neví, co je ještě racionální a co nikoliv.
Jednoduše jsem se podíval na profil mladého kluka, který se zobrazil v panelu „Přihlásil se". Ze zvědavosti jsem se podíval, přečetl jsem si zajímavý profil a řekl jsem si, že je to nejspíš jeden z mála profilů s hlavou a patou. Pak jsem se podíval do galerie, a i když převažovaly fotografie obličeje a postavy, tak fotografie s nuditou se samozřejmě také našly.
Teď přejdu k jádru věci - na profilu se totiž píše, že mladík nestojí o žádné sexuální nabídky a ani nahé fotografie. Když se to pokusím rozebrat, tak se jedná o mladíka, který svými nahými fotografiemi vábí do svých soukromých zpráv PRÁVĚ takové jedince, kteří rádi sdílí obsah svých trenek s ostatními skrze fotografie, ale pokud mu taková zpráva dorazí, vyf**kuje vás ve vteřině, a tedy se ptám - Je tohle chování normální? Je to jako vědět, že neumíte plavat, ale stejně si stoupnete do hluboké vody a budete se topit, a pak nadávat. Je třeba upřesnit to, že nuditu nijak neodsuzuji, jen by si měl každý stanovit hranice. Internet způsobil tak jednoduchý přístup k lidem a nechápu, že dnes si lidé dokáží získat ve většině případu důvěru druhých natolik, aby záhy obdrželi zprávu s překvapením.
Je to spíš k zamýšlení pro ty z mladých řad (do které také patřím, ano), aby si uvědomili, že než označí někoho jako perverzního, je třeba se zeptat, proč zrovna vy jste pro tu osobu určitým způsobem takto atraktivní? No třeba máte v galerii výstavu své chlouby, „na kterou se u jiných ale tak neradi díváte a v zájmu morálky tam tu svou vystavujete jako odstrašující případ" - jo, jo, hezká pohádka.
Silně uvažuji, že na tohle napíšu bakalářku, jistě by to byl trhák a krásně by se to obhajovalo, jen nevím, jak bych vysvětlil ty fotografie, ač dobrovolníků na sběr dat by se tady jistě našlo víc než dost.
Nebojte se libovolně komentovat a vyjadřovat se. Všechny názory jsou vítány. :)
09. 10. 2017 v 19:39Off-line Flynt  (37/-/-)
Malej nevyoutovanej prevít ktery se rad baví, necháva obdivovat a libuje si v zajmu, pozornosti nadržených žrebcu , ktery ho utvrdi v tom že je nej??
09. 10. 2017 v 19:59Off-line i8051  (53/184/97)
Vitej do realneho buzniho sveta :-)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 10. 2017 v 23:04Off-line pear  (103/-/-)
Taky se divím na které "skvosty" se zde dá narazit. Většinou u mých vrstevníků :D. S tím nic nenaděláš. Inteligence ti byla udělena a její výši bohužel neovlivníš. Přeji autorovi upřímnou soustrast :D
09. 10. 2017 v 23:15Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Jestli tu bakalářku napíšeš, tak si jí s chutí přečtu, pak pošli odkaz ;)
10. 10. 2017 v 07:34On-line rosju  (53/170/78)
Ty se musis hodne nudit,ze mas takove starosti
10. 10. 2017 v 12:18Off-line Alda29  (36/192/90)
No já to taky nechápu, já na svém profilu ani žádné fotky nemám, ani že hledám sex, nebo tak něco a občas mi taky přistane ve zprávě nějaký ten neslušný návrh, nebo jednou dokonce i fotka. No tak takový jdou okamžitě do blokace.
10. 10. 2017 v 13:16Off-line Anonym
Flynt: Zajímavý pohled na situaci. :D

i8051: Ale tenhle svět já přeci dobře znám díky portálům, jako je tento. Dost mě zajímají názory ostatních lidí. Nečekám sice, že se mi tady budou přiznávat ti, kteří tohle provádějí a ti, kteří forky posílají - o to ani nestojím, ale ta podstata toho mi uniká.

pear: Upřímnou soustrast? Proč? Já žádnou strast nepociťuji.

shiroReloded: Pokud na to budu mít energii, dám se do toho. :D

rosju: Kdepak, já se nenudím, vždyť jsem uvedl, že to byla zvědavost a že mě něco zajímá přeci neznamená, že mám starosti a musím se nudit. Starosti si děl akorát o své blízké. Nebo snad zajímat se o něco rovná se nudit se a dělat si starosti? Neřekl bych. Nudí se akorát ti, kteří do zlráv rádi přikládají své chlouby a mastí si ego obdivem z druhých stran.

simsalabim: Dobře napsané. Kupodivu mě také zajímali vždy vztahoví lidé do doby, než mě už zajímat nemuseli a dodnes nemusí.

Alda29: K tomu se dá ještě dodat, že to tady bylo a dlouho bude. Tak hodně zdaru a blokacemi, snad blokování nemá maximální počet míst.
10. 10. 2017 v 16:20Off-line pear  (103/-/-)
Anonym proč se bojíš uvést tento příspěvek pod svým vlastním účtem na této stránce?
10. 10. 2017 v 17:13Off-line Anonym
Pear: Prvně bych rád uvedl na míru to, že sám tady fotografii nemáš, takže jsi do jisté míry velmi anonymní, dokonce i ve svých parametrech, ale mně to může být jedno a skutečně mě to netrápí. Dále bych rád poukázal na fakt, že si chci udržet odstup mezi poradnou a mým profilem. Netoužím po tom, aby se mi na můj profil sypaly návštěvy, není k tomu důvod. Pokud si myslíš, že by na mě ukazovali místní uživatelé prstem a říkali si, že „kážu vodu a piju víno", tak tomu tak opravdu není. Další fakt je, že se opravdu nebojím. Koho a čeho bych se tady měl bát? To mě pobavilo. :D Jako poslední k tvé otázce bych rád připojil fakt, že tvůj dotaz nijak nesouvisí s mým tématem.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 10. 2017 v 17:19Off-line pear  (103/-/-)
S tím nemůžu nesouhlasit :D. Zdejší lidé většinou nereagují na dotazy v poradně do zpráv z mých osobních zkušeností, takže nějakého spojování s tvým profilem se nemusíš bát :D
10. 10. 2017 v 17:22On-line rosju  (53/170/78)
Nevim,jaky smysl ma smirovani cizich profilu a potom nesmyslna diskuze o jejich obsahu
10. 10. 2017 v 18:03Off-line Peta80  (43/187/-)
Tu bakalářku bych si taky rád přečetl. :)
11. 10. 2017 v 19:34Off-line Plysshak  (26/171/60)
Dost možná neví, co chce (spíš určitě - v tomhle věku). Sex - vztah - sex - vztah - sex... A tys ho zastihl ve fázi 'vztah', kdy se dotyčný mění na inkvizici Svatou (ale jelikož je to lenoch, tak pro jistotu své nahé fotky nemaže, protože co kdyby přeci jen nějaký ten fešák na sex...).
11. 10. 2017 v 19:38Off-line BussterX  (103/130/150)
To bylo myslím velmi trefné
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload