Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Poznal jsem tátu po 16 letech

17. 10. 2017 v 19:47Off-line Anonym
Ahoj, je mi 16 a až teď v šestnácti jsem poznal svýho tátu. (Ne na gay seznamce, prostě jsem se odhodlal mu napsat na fb). A teď bych vás chtěl požádat, jestli byste mi neporadili, co může otec dělat se synem? Třeba, co tátové učí syna? Už se vídáme chvilku, ale jelikož já celej život neměl nikoho, komu bych mohl říkat "tati", tak vůbec nemám tušení.
17. 10. 2017 v 20:58Off-line pauxi  (49/178/79)
Já jsem třeba učil syna zavazovat tkaničky , pouštět draka, jezdit na koni, střílet z kuku ....
17. 10. 2017 v 21:03Off-line smaragd15  (22/180/85)
No tak otec môže synovi iba radiť a ho učiť k hlapovine.A keď že je to tvoj biologický otec,tak mu normálne hovor to “tati“,len hneď sa mu zo všetkým nezdôveruj.Najprv sa s ním normálne bav a až možno po dlhých mesiacoch keď ho už budeš riadne poznať,tak vtedy sa môžete baviť aj o inych veciach.Pamätaj,otcovia,ktorý vidia svojích synov po dlhých rokoch alebo prvý krát v živote,tak sa najprv tvaria ako tí najlepší,ale dlho to nedokážu hrať.Potom už začnu ukazovať svoju pravú tvár.
17. 10. 2017 v 21:20Off-line smaragd15  (22/180/85)
Fillipino,no hej,ale ja tu vravím aký dokážu byť otcovia.Ja mám sám takú skúsennosť,takže mu vravím,aby sa mu hneď tak nerozkecaval.
17. 10. 2017 v 23:48Off-line ozvien  (73/-/-)
To je velice těžké, proč o tebe neprojevil zájem. Jste oba dospělí, to je docela jiná situace kde bych byl velmi opatrný.
18. 10. 2017 v 06:00Off-line Anonym
Děkuju moc všem za rady.
18. 10. 2017 v 09:26Off-line pauxi  (49/178/79)
Něco je s námi špatně. Viděl jsem spousty záběrů a i vlastní zkušenost , když zvířatům berou mláďata, neváhají nasadit i vlastní život, kočka tet u mne 3 dny hledala koťata, které jsem odvezl k příbuzným. U lidského druhu si musí rodiče nalézt mládě. Moc bych to tatovi neusnadnoval, asi by se měl nad sebou zamyslet , že neprojevil víc iniciativy vidět své dítě . A ty žvásty , že máma nechtěla , ty jsou ohrané . Ty máš tet třeba radost , máš svého tátu , ale bud opatrný , at nejsi brzy zklamaný
18. 10. 2017 v 09:46Off-line pauxi  (49/178/79)
Já syna od mala vychovávám , říkám mu co je dobře, co špatně, co jak má udělat, aby to bylo dobře a on v tom roste a vše co jsem ho naučil je tak nějak přirozené . Těžko si skoro dospělý kluk nechá do čehokoliv mluvit a když táta do ničeho mluvit nebude , zas je to špatně , ukáže svůj nezájem. Je to složité , rozhodně bych k němu přistupoval , jako ke staršímu známému
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload