Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sauna Labyrint - jací chlapi to tam navštěvují?

18. 10. 2017 v 10:19Off-line Anonym
Ahoj, chci se zeptat jestli někdo chodí do sauny Labyrint a jak to tam chodí, jací chlapi to tam navštěvují?
18. 10. 2017 v 10:46Off-line misanek007  (24/-/-)
Nahati
18. 10. 2017 v 12:04Off-line i8051  (53/184/97)
Pro anonymniho vejra bez schopnosti googlit je zde zpracovany vysledek https://www.nakluky.cz/poradna/hledat/?…
Jinak tam chodi podobni tobe, nic moc hodnot a rozumu nepobrali :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 10. 2017 v 16:57Off-line Bahutom  (34/173/60)
I8051 zajímaly by mě Tvé hodnoty, když máš tendenci hodnotit člověka aniž by jsi ho znal.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 10. 2017 v 19:02Off-line i8051  (53/184/97)
Bahutome, je to snadne, do buznasaun se chodi za jistym ucelem a mistni tazatel je vyhledava presne pro tento ucel, jinak neni duvod tam preci chodit .. a pokud nekdo chodi provozovat do buznasaun anonymni prcani .. tak si dovolim tvrdit, ze v nem neco neni moralne dobre :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 10. 2017 v 19:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Ale taky jsem tam chodíval jednu dobu když jsem byl mladší a nadržený a partner už byl pod drnem ... když na heteráka přijde chuť tak jde na bar nebo na diskotéku a seznámí se tam s nějakou povolnou mařkou a ojede ji na mezi... kam má jít buzna, na nádraží? nic proti sauně, je to lepší než šmírovat na hajzlu v obchoďáku...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 10. 2017 v 21:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Jžš jestli sem urazil nějakýho hajzlovýho honiče tak soryjako :d
18. 10. 2017 v 22:07Off-line i8051  (53/184/97)
Ty nejsi bussi smerodatnej vzorek navstevnika buznasauny :-)
19. 10. 2017 v 07:04Off-line Bahutom  (34/173/60)
I8051 a z čeho usuzuješ, že tazatel je vyhledává právě pro tento účel? Mnooooo nick Zvědavec .... jako upřímně by mě taky zajímalo co za lidi tam chodí :D jsem taky zvědavý. Ale o tom žádná .... Podle mě prostě není dobrý někoho hodnotit, když ho za prvý neznám, za druhý nevím co prožil, a za třetí... byť některé dotazy jsou mimo a out, tak někoho to fakt může trápit... A pokud se budeme jen jeden druhýmu smát a říkat jak jsou špatní k čemu to celé bude? Drtivé většině z nás vadí, že nejsme plně respektováni se svými názory, touhami, chutěmi, preferencemi...že zkrátka nejsme plně tolerováni.... Avšak ani my nedokážeme vytvořit toleranci sami mezi sebou.
19. 10. 2017 v 07:30Off-line Cobr  (102/-/-)
Bol som cca 3 krát ,klietela je skôr mladšia .nie je tam nátlak na tvoju osobnosť ,záleží len na tebe čo si chceš a čo dovolíš okoliu.Prostredie čiste.
19. 10. 2017 v 12:13Off-line i8051  (53/184/97)
Bahutome, hele a proc by ji jinak vyhledaval? Pokud ma zajem o bezne saunovani, je 100x vice pohodovejch saun se spoustou referenci na netu. Dale, pokud by chtel saunu za ucelem saunovani, pta se na kvalitu, cistotu, sluzby atd a ne na to, co tam chodi za lidi (=potencialni protejsky). Takze z toho vychazim a mohu konstatovat, ze z toho, jak to podal, si tam chce jit proste anonymne zaprcat a to pro me fakt neni moralni hodnota :-) Samozrejme je to jeho vec, ja mu to nevymlouvam, ani mu nerikam, ze to je spatny. Jestli ho to bavi a prijima podminky a nasledky, klidne at si tam koupi celorocni permici. Jen jsem napsal svuj nazor, kterej na to mam a co si o tom myslim. Mohu to udelat na kohokoli o cemkoli i bez dalsich podrobnosti na zaklade klidne jen prvniho dojmu. Stejne to muze udelat kazdej o me a plne to respektuji. Od toho subjektivni nazory jsou, ne? :-)

Zejtra jsou volby. Jiste mas nejakou stranu, co pujdes volit a nejaky, co ani nahodou. Mas na ne nazor, ze jsou spatny. Proc? Ty znas vsechny cleny, ze je hodnotis, aniz je znas a das jim hned nalepku spatna strana? Proste mas nazor, ja ho respektuju a maximalne se k tomu vyjadrim, pokud mam jinej. O tom to cely je. Jsem naopak rad, ze ma kazdej svuj nazor a jediny kde budu striktne proti je to, kdyz ty nazory budes nekomu upirat je mit :-)
19. 10. 2017 v 14:17Off-line Bahutom  (34/173/60)
Názor respektuje většina, to kde vzniká jistý ,,problém,, je podání toho názoru ... k volbám nejdu :) ale to je na delší povídání :)
19. 10. 2017 v 21:20Off-line i8051  (53/184/97)
Tak jde o obsah, ne o formu, forma je jen omacka :-)
19. 10. 2017 v 21:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Lze tam najít jednak wellnes a druhak relax... je to z jejich ofiko webu, každý si to může najít, co obsahuje relax je z uvedeného víc než jasné, pokud se někdo chce jít brutálně welnexovat tak může jít do normální hetero sauny a nebude muset čvachtat v mrdce a poslouchat erotické funění z přítmí... já byl několikrát přímo v laybrintu, mně sem tam líbilo, relaxoval jsem jak o život a detaily nehodlám psát na sklo veřejně... kdybych byl ve vztahu nešel bych tam, kdybych byl nezadán neměl bych s tím problém

Wellnes
Finská sauna
Bio sauna
Whirpool
Pára Labyrint
Parní kabína
Masáže

Relax
2x TV room
Dark room
Glory holes
Relaxační kabinky
Privatní kabinky
Intimní sprcha
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload