Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Soukromý Instagram - jaký má smysl?

20. 10. 2017 v 00:00Off-line Anonym
Může mi prosím někdo vysvětlit, k čemu je sdílení odkazu na svůj instagram v příslušném tématu (https://www.nakluky.cz/…-com-kdo-ma/), když máte instagram soukromý a nikdo stejně na něm nic nevidí? Když už se chcete chlubit, tak by mělo být čím. Styl "Mám spoustu fotek, ale napište si o svolení" je na hlavu. :P

Ale obecně, vadí mi ta funkce soukromého instagramu, třeba i v tom, že když vás někdo začne sledovat, tak se chcete podívat, kdo to je, a on se přitom neukáže. Není to pak jen trapný voyaer? Co vy na to?
20. 10. 2017 v 06:27Off-line sweet_boy  (22/184/74)
No tak především to je na ochranu těch fotek... Většina lidí podle mě nechce aby jim na účet lezli cizí lidé.... Když si dáš žádost o sledování tak si ten dotyčný může rozhodnout... Ale je to každého věc. Já osobně mám veřejný instagram, protože mě nebavilo dávat každému povolení... :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 10. 2017 v 06:32Off-line tropikboy  (37/178/72)
Souhlasím s tazatelem, že zveřejňování odkazu na nepřístupný instagram je docela nelogické.
20. 10. 2017 v 13:02On-line shiroReloded  (30/178/85)
Hele, celej Instagram je velice divná věc, asi před 3 týdnama mi přišla SMS, abych si ověřil svůj profil na Instagramu. Jenomže já žádnej profil na Instagramu ani nemám. :D
20. 10. 2017 v 14:03On-line BussterX  (103/130/150)
Zrovna dneska jsem četl na luii, že na instakrámu bylo odhaleno několik známých osobností jako gayové podle fotek ... :D asi tam dřív ta funkce nebyla :D mít soukromý profil a očumovat druhé, to se přece běžně děje i tady, na profil mi vleze 7-8 lidí z deseti bez fotek... rovněž tak je tady (nejen tady) zvykem zakládat anonymně debaty sám schovanej a číst názory "neanonymních" lidí a anonymně jim spílat silácky (nemyslím tebe s tím spíláním, ale schovanej seš a čteš si to tady zpoza plenty :D:D:D)
šit... oprava, psal jsem howna, ty známé osobnosti byly odhaleny na grindru, ne na instakrámu...
20. 10. 2017 v 14:24Off-line i8051  (53/184/97)
Bohuzel 90% vlastniku instagramu nepochopila, k cemu vlastne vzniknul a jakej je jeho potencial. Proto je plny jen jejich afektovanejch a znudenejch fotek ze skoly, mekace nebo autobusovy zastavky. Jo a zapomnel jsem na koupelny a kabinky v hadrikarnach :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 10. 2017 v 17:20On-line shiroReloded  (30/178/85)
I8051: A mohl bys nás teda poučit, k čemu ten instagram teda je? Protože podle mého zcela nezasvěceného názoru je instagram úplně k hovnu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 10. 2017 v 01:43Off-line i8051  (53/184/97)
Shiro, jsi chytry a podnikavy kluk, zkus googlit o zacatcich instagramu a o tom, jak na nem lze uspesne profitovat. Pro afektovane fotky z koupelny s vyspulenym rtikem nactilete buzny fakt nevznikl :-)

Takze ve zkratce: IG vznikl jako nastroj pro sdileni profesionalniho a kvalitniho obsahu napric obory. Proto zapocal s formatem obrazku prave 1:1 nebo 3:2. Od pocatku az doted maji na IG 4x vetsi podil znacky, nez treba na FB. Podobne je to s profilama "celeb***". Jde tedy o to, ze kvalitni fotografie byly sdileny mezi profesionaly a umenichtive lidi. Bohuzel (jako kazdy portal) se pote rychle vzdalil predsevzeti, ze nebude toliko uplatnovat reklamu a ze budou profily udrzovany v duchu puvodniho konceptu. To prakticky bylo uz po 2 letech, kdy ho koupil Mark. Pribyla monetizace, ktera je fajn, pokud vis, jak ji vyuzit ve svuj prospech. Fotkama ze skolni jidelny to fakt nepujde. Pokud premyslis, dojde ti, ze je nutno ziskat dost nasledovniku, kteri po tvych fotkach budou dychtit a kteri tve fotky doporuci a zasdili dal a dal. To ale prave zalezi na tom obsahu, zajimavosti a kvalite. Takto ziskas sve verne ovecky. A myslim fakt verne. A az nejaka znacka zjisti ze statistik, ze tve ovecky jsou pro ne svym socialnim statusem zajimave, rada se ti ozve se zajimavou nabidkou. A ty pouze obcas citlive umistis PP nebo se nad necim zamyslis. Zbytek netreba. Prikladem treba Thayne. Fotky z cest po celym svete. A je to fakt PAN fotograf. Pak mezi skvelejma fotkama, ktery sledujou deseti az statisice lidi staci umistit jednu fotku s textem "Tak jsem po tom dnesnim foceni opravdu unavenej" na niz je, jak sedi v kresle s nohama na stole. Na nohou najky a vedle toho flaska s kolou nebo kvalitnim pitim. Myslim, ze netreba rozvadet dal nebo myslis, ze cocacola oslovi decko, co si v mekaci dalo malou kolu a u toho se ksichti s domalovanejma ouskama? Navic podle algo***mu se stanou tyto fotky dale doporucovane ke sdileni a pocet nasledovniku stoupa, aniz bys cokoli delal.
Nyni je IG uz prachsprosta galerie fotek odkudkoli, z vetsiny nevalne kvality a obsahu a navic i s necitlive pouzitymi filtry. Jinymi slovy, kdyz si nekdo mysli, ze uz ho malokdo sleduje na FB, naseka fotky jeste sem. CZ uctu je kolem 700tis, coz je 7% populace a velke procento z toho je dle sociologu prave buzen a narcisu. Zajimava statistika. Nastesti v tomhle marastu se najde porad dost lidi, kteri koncept IG pochopili a dovedou s nim pracovat. At uz obchodne nebo nezistne. Vlakno "Kdo ma instagram, dejte ho sem" ale takovych profilu moc neobsahuje :-)

Poznamka: nemam IG, ani FB .. nicmene mam ve velmi blizkem okoli dost lidi, kteri vi, k cemu jsou tyhle veci dobre a jak jejich jich pro sebe vyuzit :-)
16. 02. 2019 v 21:56Off-line Ahojky1  (21/167/-)
Když je člověk mladý, potřebuje mít soukromý ig, popřípadě 2 -> jeden pracovní a druhý privátní. Když nastupujes do práce, kontrolují všechno. Až tvůj šéf uvidí, že místo práce chlastas, a dáváš ro na internet, radost mít nebude.
16. 02. 2019 v 22:48Off-line i8051  (53/184/97)
Ano, pletes se, jako vetsinou, na IG/FB se totiz bezne dostanes i bez uctu :-) + v cem je to, cos vytrhnul z kontextu zavadejici?
16. 02. 2019 v 22:57Off-line i8051  (53/184/97)
No nemam. A jak to koliduje s tim, co jsem napsal? Jak pisu, na IG nebo FB profily se bezne dostanes bez uctu v omezenym rezimu, ale fotky vidis. Tak co na tom nechapes?
16. 02. 2019 v 23:13Off-line i8051  (53/184/97)
Wow .. nerikaj ti blesku? :-)
16. 02. 2019 v 23:26Off-line i8051  (53/184/97)
Uz jsem ti to vysvetloval 5 prispevku vyse, ale na tebe se musi pomalu :-)
16. 02. 2019 v 23:34Off-line Jack-Horn  (101/-/-)
Na Instagram dávám jedny z nejlepších či nejzajímavějších fotografií. Fotím hodně a rád, a Instagram používám jako jakési portfolio, protože od toho ty fotky jsou, aby je vidělo co nejvíc lidí. Fotky polonahého Lojzy na deset způsobů denně, jak to někteří uživatelé z této komunity dokážou taky považuju za faux pas..
17. 02. 2019 v 07:56On-line BussterX  (103/130/150)
Ty přemýšlíš rychlostí tekoucí pryskyřice, to je fakt :D
17. 02. 2019 v 08:54Off-line Mio6602  (103/-/-)
Ty jeden jantare :))))
No a máš další přezdívku
17. 02. 2019 v 09:07Off-line Mio6602  (103/-/-)
Jo jo. Přesně tak to bylo myšleno. Ty si takový náš skvost :))))))))))))))))))
17. 02. 2019 v 09:15Off-line Mio6602  (103/-/-)
To ale bude docela těžký. Nasadil jsi laťku hodně vysoko :)
17. 02. 2019 v 09:26Off-line Mio6602  (103/-/-)
Jack-Horn: Díváme se na to stejně. Akorát já jako veřejnou prezentační platformu používám spíše "rajče", neboť Zuckenberg ve mě v poslední době vzbuzuje chuť zvracet.
Na "rajčeti" si také mohu rozhodnout, které album bude veřejné a které bude spíše soukromé nebo jen pro vybraný okruh lidí. Také je možné tam nahrát fotky bez ztráty rozlišení, ale to jen tak na okraj, protože tuto funkci jsem ještě nevyužil.
17. 02. 2019 v 10:27Off-line Jack-Horn  (101/-/-)
Mio6602: Rajče používám taky. Facebook, Rajče i Instagram.. https://toulavej68.rajce.idnes.cz/, https://www.instagram.com/toulavej68/
17. 02. 2019 v 13:24Off-line Jack-Horn  (101/-/-)
..bylo málo času všechno oběhnout. Ale pivo a posezení bylo skvělé..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload