Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co říkáte na výsledky voleb?

21. 10. 2017 v 23:09Off-line petersuliksk  (30/177/75)
Ahoj lidi, co říkáte na výsledky voleb?:)
21. 10. 2017 v 23:11Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Už páté téma na volby...
22. 10. 2017 v 00:32Off-line pajasb  (27/200/85)
Můj favo*** vyhrál velká spokojenost:)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 22  Nahlásit
22. 10. 2017 v 00:36Off-line BussterX  (103/130/150)
"Letošní pocity z voleb mám v podstatě úplně stejné, jako za komunistů - byť jsem, alespoň prozatím, stále ještě měl možnost vybírat z více kandidátů. To zatím zůstalo. Ale vedle toho zůstává i v podstatě jistota, že můj hlas - podobně jako za komunistů - nebude nic platný, protože přijdou jiní, bude jich moc, a zvolí zhoubu. Tyhle volby totiž nedávají pro žádného demokraticky smýšlejícího člověka žádnou šanci. Demokracie může dopadnou špatně, nebo ještě hůř - pozitivní variantu nevidět. Je prakticky jisté, že vyhraje nedemokratický auto***ářský politický subjekt.

Můžeme se ptát, jestli bude mít většinu sám, nebo zda bude muset přizvat do koalice další nedemokratické subjekty. Pokud si vzpomeneme na poslední průzkumy, tak vidíme, že tři nedemokratické subjekty mají reálnou šanci dát dohromady většinu, a možná i většinu ústavní. Hlasy těch pár intelektuálů nezmění, že bača se samurajem, možná v pozadí se soudruhem, budou klíčovými hráči nového povolebního uspořádání. A že to bude uspořádání nedemokratické."

http://denikreferendum.cz/…el-jit-volit
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 10. 2017 v 00:59Off-line Honza1024  (23/168/57)
Naprosto spokojený :P Piráti na 3-tím místě.. jen jsem prohrál vsázku, typoval jsem 5-7 místo :) - snad se něco změní :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 10. 2017 v 01:01Off-line esthetique  (40/-/-)
Buzzik zase naskocil na popularni vlnu populistickeho radoby liberalniho populismu...
demokracie je prave to, ze 30% si DEMOKRATICKY ZVOLILO Babise.
opravdu nekteri lidi nepochopili zasadni rozdil mezi komunismem a demokracii. za komunismu ta MOZNOST VOLBY proste nebyla

v politice existuji dva pozoruhodne fenomeny:

1. male koalicni strany to ve volbach vzdy "VYZEROU" za hlavni (velke) strany v koalici a jejich spatna rozhodnuti (v Irsku zcela pravidelne, v B***anii koalice Conservative - Liberal Democrats 2 volebni obdobi zpatky)

2. mensim stranam se zridka podari pripsat si veskere zasluhy (pripad ANO a prave skoncenych voleb)

operovani s pojmem NEDEMOKRATICKY SUBJEKT je hodne povrchni a zavadejici...co je NEDEMOKRATICKY SUBJEKT?!? strana zakazana jako extremisticka ministerstvem vnitra?!? Buzika zklamu, ale to ANO neni...
strana "vlastnena" miliardarem?!? 30% lidi to DOBRE VEDELO A PRESTO HO VOLILO!!! stejne jako znali a znaji jeho STBackou minulost...
takze bych si na demokracii nestezoval ani se o ni nebal. prave to, ze se Babis bude muset dohodnout s nekym dalsim (v pripade mensinove vlady dokonce se vsema) je ta DEMOKRACIE. moje soukroma predpoved: po pulrocnich vycerpavajicich jednanich bude pokracovat stavajici koalice, Babis bude vladu ridit zpovzdali SMSkama, OVSEM ZA PODMINKY, ZE ano DOSTANE VNITRO (konecne se mu splni sen, bude moct ridit Agrofert a neprimo i cely stat = PREZIDENT ZEMEKOULE), Faltynek ve vlade stejne byt nechce, takze nevidim problem :-)

podotykam jsem pred volbama otevrene tvrdil, ze budu volit Piraty a volil jsem Piraty (ackoliv jsem v Irsku clenem Labour Party), protoze CSSD ma k Labour party zapadniho stylu jeste hodne daleko, predevsim by se musela zbavit z**du jako jsou Chovanec, Hasek apod., resp. je mezi sebe vubec nepustit
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 10. 2017 v 01:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Esťo, máš pravdu samozřejmě...30% voličů si demokraticky zvolilo... konec demokracie(?) :D ačkoliv se furt mele o komunistickým puči v roce 1948, tak to taky nebyl žádný puč ale ryze demokratický proces...který vedl k diktatuře... aji áda hitler se dostal k moci demokraticky... to je právě ten průser, že lidi mají tendenci demokraticky volit svinstvo
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 10. 2017 v 01:12Off-line Honza1024  (23/168/57)
Nadávej do buzerantů, ty ohavnej exhibicionisto. Má to smysl. -.-"
22. 10. 2017 v 01:27Off-line heavick  (59/-/-)
Že vám nezávidím ... zlatí komunisti
22. 10. 2017 v 01:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Že tě huba nebolí haviku... ale nezoufej, můžeš odcestovat do komunistické KLDR a požádat o politický azyl... budeš první takže se aji proslavíš...
22. 10. 2017 v 10:23Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Je fascinující, jak Estetik zcela obrátil hodnocení Babiše. Před dvěma roky mu lezl maximálně dop***le a očekával, jak nás Babiš přivede ke světlým zítřkům, ale dneska už ho považuje za mafiána a stbáka. Gratuluji k prozření. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 10. 2017 v 10:27Off-line klukl1989  (35/178/75)
Tak já moc nadšený z těch výsledků nejsem...
22. 10. 2017 v 10:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Mě hlavně baví komunistická strana která nevyloučila povolební spolupráci s buržoazním vykořisťovatelem dělnické třídy (to je prosím komunistická terminologie) multimiliardářem babišem :D
22. 10. 2017 v 10:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Hm...no když uvážíme, že je babiš bývalý konfident komunistické tajné policie, začíná to dávat smysl ...
22. 10. 2017 v 10:50Off-line Vlado2  (61/180/80)
Nebuďte pesimisté - mohlo to dopadnout výrazně hůř. Vzpomeňte na doby Rumla, Kateřiny Jaujau, Sládka a spol. ... To byli komedianti!
22. 10. 2017 v 10:51Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Busster: No právě. Ale hlavně ANO volili levičáci, kteří kdyby nevolili ANO, tak by volili komunisty. Proto ta přízeň KSČM k hnutí ANO.
22. 10. 2017 v 10:52Off-line BussterX  (103/130/150)
Mám-li si vybrat mezi komediantem a hajzlem, volím komedianta raději, ten totiž napáchá menší škody než hajzl
22. 10. 2017 v 11:00Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Za všechno může Kalousek. A kauza Nečas. :-P
22. 10. 2017 v 11:12Off-line esthetique  (40/-/-)
Lukino-stupido: uz jsme to tady resili v mnoha diskuzich, ja opravdu nemam jediny duvod mit Babise v oblibe, to, co se tu tenkrat resilo, byla EET a to, jak v cesku VSICHNI JSOU ZVYKLI KRAST A NEPLATIT DANE!!!! (stare koumousske Kdo neokrada stat, okrada vlastni rodinu, kterym se Lukino-Luk zrejme stale ridi) tak si to dohledej dop***le!!! na Babisovi opravdu nic nevidim, krom toho, ze zavedl, ze PLATIT DANE JE NORMALNI V KAZDE VYSPELE SPOLECNOSTI!!! protoze kdo neplati dane a mysli si jaky je frajer okrada sousedcina syna, ktery chodi do skoly, kde nemaj na skolnika a pres zimu na otop atd. V tom je kouzlo Irska a jinych zemi, kde kazdy podnikatel z maleho mesta je hrdy na to, ze zaplatil tolik a tolik na danich a postavila se z toho mistni skolka nebo domov duchodcu a CELA VESNICE TO VI Z JAKYCH DANI TO BYLO!!!!
o tom to je, magore
v tomto ohledu je Babis mnohem kvalitnejsi "pravicak" nez tuneldedek Klaus...

mimochodem citat z iHNed:
Václav Klaus mladší posbíral přes 20 tisíc preferenčních hlasů, nejvíc ze všech kandidátů s výjimkou Babiše, kterého zakroužkovalo ještě dvakrát tolik lidí. To jen potvrdilo jeho status vycházející hvězdy ODS. No a když přišel do volebního štábu, hned začal mírnit nadšení z výsledku: "Všichni tu hrozně jásají. Já myslím, že na to, že vládla nejhorší vláda v historii České republiky a my jsme poskočili z osmi procent na 11, tak to světoborná sláva není."

nekdo by mu mel dat do drzky, treba by se mu ten Xicht srovnal
22. 10. 2017 v 11:19Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Kušuj, burane, Jaktože jsi ještě neodjel? Už je čas, Irsko, země zaslíbená, už se tě nemůže dočkat. :-P
22. 10. 2017 v 11:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Vole díky kikině klausové a jím nastavených tunelopravidel v devadesátkách je babiš mutlimiliardář :D bývalý práskač komunistické tajné policie se jen díky havlovým dohodám s bolševikama a klausovým privatizačním experimentům dostal tam kde je... nyní je tedy echt pravičák, kupuje malé firmy, z 20ti lidí jich 17 propustí a udělá z toho balírnu polského masa... a blbé socky bez mozku (já su socka s mozkem) ho volí jako o život
22. 10. 2017 v 11:22Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Správně, a tak ti Estetika přenechám, páč já na něj nemám náladu a ty mu dáš. :-P
22. 10. 2017 v 11:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Nedám mu, s vojakmi netancujem já som úradnička :P
22. 10. 2017 v 11:48Off-line esthetique  (40/-/-)
Estetik uz je davno doma (Tipperary), takze v klidu. z volebni mistnosti taxika rovnou na letiste..... :-0
22. 10. 2017 v 11:51Off-line esthetique  (40/-/-)
Lukino_Luk:
co me na c**kinovi fascinuje jsou ty jeho breky jak Esthetique vsechny urazi a nadava a pak se v reakci zmuze na: KUSUJ BURANE, vrat se domu....

opravdu PROPRACOVANA ARGUMENTACE, INTELIGENCE Z LUKINA PRIMO TCHISHEEEE, gratulujeme.... (sarkasmus)
22. 10. 2017 v 11:52Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tak když už jsi doma, tak bys mohl přesedlat na nějakou irskou seznamku, kde jsou hrdí a stateční Irové a nezůstávat na téhle české seznamce, kde jsou d***lní závistiví čecháčci. :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 10. 2017 v 11:53Off-line BussterX  (103/130/150)
Lol
22. 10. 2017 v 11:54Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Kušuj burane je oproti tvému stupidní magore slušná a spisovná čeština. .-P
22. 10. 2017 v 12:06Off-line esthetique  (40/-/-)
Me buran urazi vice nez tebe magor, jsem zapadne orientovany, radeji bych byl Enterprise, Discovery, Atlantis nebo Endeavour
22. 10. 2017 v 12:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Jé výborně,píšu si poznámku: "v debatě estetika dorazit nadávkou buran, je to jeho achilova pata" :D:D budu to používat jako miserikord na dorážení nepřítele :D (miserikord má víc významů, nezaměńovat pls)
22. 10. 2017 v 13:45Off-line Rainyday  (29/175/62)
Radost mi udělali hlavně Piráti a STAN. Že se dostala TOPka mi nevadí, ale nejsem jejich fanoušek. Mrzí mě velký úspěch populistů.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 10. 2017 v 15:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Populismus je dnes především komunikační strategie a ano, je víceméně používána všemi politiky jak říká lapiduch simson...
ovšem jako populistická strana (nebo popilistický politik) je chápána ta strana (politik), kterou charakterizují VŠECHNY tyto 3 prvky:
1-populisté staví lid a elity jako stejnorodé entity,
2-zdůraznění konfliktu mezi lidem a elitou,
3-lid je chápán jako morálně čistý aktér...
pipulistické strany mohou být identitárně populistické nebo parciálně populistické politické strany (nechce se mi vypisovat co to znamená).... do první kategorie patří babišovo ANO, do druhé sládkovi republikáni... mno... tolik krátký exkurz do politologie
22. 10. 2017 v 15:26Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Samozřejmě, že populista je každý politik. To jsem tu někde psal taky. Na populismu jako takovém není nic špatného a do politiky patří. Každá strana je populistická. Každá říká populární názory pro své voliče. ODS říká, že chce zrušit EET, protože to je pro její voliče populární a přejí si to. TOP 09 říká, že Babiš je antisystémový a nebezpečný politik, protože pro voliče TOP 09 je tento názor populární a chtějí ho slyšet. ČSSD slibuje lidem vyšší mzdy, protože voliči ČSSD jsou lidé, kteří mají malé mzdy. To všechno je populismus.

Jenže když je někdo označen za populistu nebo za populistickou stranu, tak je tím myšleno, že je to někdo, kdo slibuje něco, co nejde splnit, viz SPD nebo ANO.
22. 10. 2017 v 15:33Off-line Rainyday  (29/175/62)
Simsalabim
Výsledky voleb respektuji, vyjádřit to, že nemám radost z výsledku snad není nerespektování výsledků voleb.

Díky za výlet do historie slova "populismus". Jsem si historie vědom. Významy slov a jejich použití se však mění (už neš***me po světnici, ale zametáme) a to slovo tedy používám tak, jak je v politologickém diskurzu poslední doby používáno. Zajisté ne každý vidí populismus tam, kde ho vidím já, to také přijímám, pro mě je však jak ANO, tak SPD symbolem populismu a nejsem tom sám. Záleží to jistě na výkladu slova. Když budeme u každého slova hledat jeho původní význam, dostaneme se do úplně jiných, spíše do rovin etymologických. Tohle je však diskuze o politice.

Nevím, o jakých pražských médiích mluvíš (jsem předplatil Respektu a na netu využívám třeba aktualně.cz nebo irozhlas + dodatečné zdroje typu manipulatori.cz, demagog.cz atd.). Většina médií má dnes sídlo v Praze.
22. 10. 2017 v 15:48Off-line AnPrionsaBeag  (28/185/69)
Cca. každý třetí člověk musel volit Babiše. Myslím si, že je čas si promluvit s rodinou!

Já váhal mezi TOP 09, Starosty, ODS a Piráty. A dal jsem to Pirátům ;)
22. 10. 2017 v 15:50Off-line Rainyday  (29/175/62)
Zajímavé. ODS se od zbytku dost liší, co se přístupu k EU týče. STAN a Piráti k sobě mají docela blízko, ostatní zmíněné už jsou konzervativnější pravice. Co tě vedlo k té TOPce a ODS?
22. 10. 2017 v 15:53Off-line BussterX  (103/130/150)
"Poté, co Češi ve volbách masivně podpořili Andreje Babiše a odmítli tradiční strany, se Česká republika ocitla na počátku populistické nové éry," napsal b***ský deník The Guardian. Podle listu The Daily Telegraph se výsledky voleb drží "regionálního trendu", ve kterém populistické a krajně pravicové strany posilují svoje postavení na úkor levicových a proevropských hlavních proudů.

"To je zemětřesení. Je to úplná vzpoura proti zavedeným stranám a hlavnímu proudu," citoval deník Financial Times (FT) Milana Niče z thinktanku Německá rada pro zahraniční vztahy. "Od devadesátých let si nemohu vzpomenout na volby, které tak změnily politickou krajinu," dodal.

Podle b***ského listu The Independent dostaly tradiční politické elity tvrdou ránu: čtyři z pěti nejlépe umístěných stran zpochybňují tradiční politické proudy.

"Ačkoli je miliardářem a je obviněn z podvodů s evropskými dotacemi, Babiš dává naději těm, kteří se domnívají, že jsou vyděděnci prosperující české společnosti," soudí francouzský list Le Monde. "Mnozí Češi ho považují za důvěryhodného outsidera, který otřese systémem," doplňuje The Independent.

Švýcarský deník Le Temps soudí, že navzdory dobrému výkonu českého hospodářství jsou ve společnosti ekonomicky znevýhodněné skupiny, ať již jde o velmi zadlužené lidi nebo ty, kdo musí těžce pracovat, aby se udrželi nad vodou, kteří obviňují tradiční politické elity z odpovědnosti za jejich situaci.
22. 10. 2017 v 15:55Off-line AnPrionsaBeag  (28/185/69)
Program ;) A rozhodoval jsem se podle toho, co má pro mě větší prio***u a v čem vidím největší problém současné společnosti.
22. 10. 2017 v 20:16Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Voliči komunistů se změnili na voliče ANO, protože dobře pochopili, že ANO je více totalitní stranou než komunisti samotní, a že ANO má narozdíl od komunistů šanci tu totalitu vybudovat. Jinými slovy to komunisti vyhráli. :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 10. 2017 v 20:19Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Já jsem jenom zvědavej, jak bude Babiš chodit ze schůzí vlády (kde bude předvádět svou oblíbenou roli "BIG BOSS") na soud, kvůli Čapímu Hnízdu. :D

PS: myslím, že do dalších voleb do poslanecké sněmovny zbývá nejvýš rok.
22. 10. 2017 v 21:26On-line Vendy  (28/167/65)
Já jsem v depresi z výsledků voleb, je mi z toho do breku :’( náš národ na tom je opravdu špatně...
22. 10. 2017 v 21:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Vééélmi zajímavé vyjádření poslance Foldyny z čssd po volebním debaklu, je to sice z fašistickoneonacistickoďábelských Parlamentních listů, ale jsou to slova poslance čssd: „Náš zisk je důsledkem toho, že jsme nebyli schopni včas zareagovat na situaci v Evropě. A těm, co zareagovali, jsme ještě dávali nálepky jako xenofobní, nacionalistický nebo populistický,“
Foldyna pro ParlamentníListy.cz rozvinul, že strana podle něj nedostatečně akcentovala témata ochrany před nepřizpůsobivými. „Ti lidé měli práva, ale my jsme po nich přestali vynucovat povinnosti,“ vysvětlil poslanec.
Pokračoval k***ikou neziskových organizací, které se o nepřizpůsobivé starají. „Některé neziskovky hrubým způsobem zneužívají problémy společnosti,“ uhodil. Přesně takovým případem je podle něj web Romea.cz. „Romea zneužívá problematiky Romů, žije z eskalace napětí mezi Romy a majo***ou,“ myslí si.
„Vyvolává to samozřejmě negaci a napětí. A lidé si to spojují s ČSSD,“ zakončil svůj rozbor.
22. 10. 2017 v 23:45On-line Vendy  (28/167/65)
Patrik24: nehroutím se ze všeho, ale zarmoutilo mě, že lidi dali na řeči kobliháře a volili japonskýho xenofoba a islámofoba... :(
23. 10. 2017 v 01:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Vendulo já su taky islamofob,trošku mi vadí že mi chce islamista uříznout šulína víš, jenže šikmooký samuraj mě zas chce nahnat do plynové komory takže sem rači volil piráty jejichž předseda sice chodí na islamofilní vítačské manifestace ale aspoń bojuje za moje právo krást filmy na internetu -_-
23. 10. 2017 v 01:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Říkal jsem to tady už před 2 letama - politici "normálních" politických stran se tváří, že žádná krize v eu neexistuje, že nehrozí evropě velký problémy způsobený miliony už zde narozených islamistů, ignorují obavy občanů a nedělají NIC a lezou do zadku EU... a pak se budou divit že extremisti půjdou v preferencích nahoru ve volbách... blbý buřterix to věděl před 2 lety a námi placení kašpaři v parlamentu ve své bohorovnosti nedokázali předvídat, nebo nechtěli... nereagovali nijak na obavy svých občanů - voličů... a teď brečí co že se to stalo
23. 10. 2017 v 17:57Off-line pear  (103/-/-)
Podle mé hypotézy, bude každá strana dělat po dosažení určité moci zlo a to i strany, které se teď jeví jako ty dobré. Proto osobně bych vždy volil konkurence schopné strany, protože to může částečně zaručit to, že se strany na "vrcholu" budou bát o svou pozici a tudíž se budou možná alespoň trochu snažit nevymýšlet úplná hovna, protože pak by se mohlo stát, že by je lidé nezvolili. Navíc aby náš stát byl "zdravě" demokratický musí se skládat z vícero politických stran.
23. 10. 2017 v 18:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Přesně tak peare, mluvíš mi z duše... proto sem volil ty pošahaný piráty aby vyvážili d***lního samuraje :D ale připomínáš mi jednu scénu z Obecné školy :D
23. 10. 2017 v 18:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Kdyby skutečně prozřeli tak by ugrilovali makrelu, to ještě přijde
23. 10. 2017 v 19:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Můžeme diskutovat o tom, jestli desítky milonů muslimů které sem připluly nelegálně z afriky představují hrozbu... ekonomická zátěž to bezesporu je...máme tu lidi - rodilé evropany, kteří žijí na hranici chudoby nebo jsou na ulici, a do toho se přihrne masa černošských muslimů prchajících před válkou a každý má mobil s japkem :D platíme jejich pobyt, musíme je zaměstnat...a jako co asi můžou dělat notabene když pochází ze zcelajiné kultury? budeme je živit dál ... přijdou za nima rodiny časem, nebo si tady založí vlastní...je to problém příštích desetiletí, makrela nechala potomkům hezký dárek... mno... i kdyby ty obavy nebyly opodstatněné a všichni začali pracovat a byli hodní, tak lidi sejich bojí...a politici se obavám vysmáli a oponenty oznámkovali nálepkou fašista... neudělali nic, NIC kromě mediální masáže a nasypání stovek milionů eur do kampaně a neziskovkám... a teď se diví že jdou náckové, skuteční náckové nahoru v preferncích...
23. 10. 2017 v 19:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Ten slovník si trochu učeš nebo z tebe udělají hitlera :D
23. 10. 2017 v 19:34Off-line BussterX  (103/130/150)
LOL .... hele co sem našel...je to 2 roky staré...

14. 11. 2015 v 21:58On-line BussterX (96/130/150)
Silva: předně - nepochopil jsem, jestli jsi realista nebo sluníčko, takže nevím kdo je podle tebe kokuťák (slovo se mi líbí, znamenám si), za druhé - článek je z roku 2011 z doby před invazí muslimů do evropy, nicméně tam dobře poukazuje na skutečnosti které jsem tu už asi 1000x psal v jiných debatách - když budou etablované vládní strany přehlížet strach lidí z nárustu islámu v evropě, budou s tím pracovat extremní pravičáci, to tam říká i on v tom roce 2011 a to se dnes děje... trochu mi vadí, že tomu historikovi evidentně splývají 2 rozdílné pojmy fašismus a nacismus v jeden pojem, ale možná jde o chybu překladu
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím Upravit • Smazat • Nahlásit

https://www.nakluky.cz/…-na-francii/#…
23. 10. 2017 v 19:36On-line Vendy  (28/167/65)
Simsalabim: jsi ubohý, jen tady plkáš ty svoje xenofobní kecy... jdi do SPD za Pitomiem a zavřete tady hranice... jestli náhodou tím parazitem nebudeš ty :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 10. 2017 v 19:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Otevři mozek máš-li jaký a vstřebej info, přesně ty blbé sluníčko děláš to co ti zasraní politici....vole vy ty lidi k těm náckům vyloženě donutíte jít tou svou vypatlanou hloupostí
23. 10. 2017 v 19:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Pohádka na dobrou moč: bylo nebylo, žila jedna maminka a tatínek, a měli malé děťátko... děťátko bylo trošku strašpytel, a pořád plakalo: " mami mami ve skříni je bubák" ... maminka napřed dítě utěšovala, vysvětlila mu že bubáci nejsou, ale dítě pořád plakalo a volalo že je na půdě bubák... maminka zavolala tatínka, ten odepnul pásek a dítě trošku výchovně seřezal,... pak rodiče zhasli a odešli.. .z půdy slezl pedofilní vrah soused Průša a dítě trošku oprcal a trošku zabil.. rodiče si pak řekli: "to sme jaxi posrali, kdo nás bude v důchodě živit"... ... konec pohádky milé děti.
23. 10. 2017 v 20:00Off-line i8051  (53/184/97)
Hm, MUDr. Ocicko je uz odbornikem i na politiku ... wow, ten rozhled, retorika a zast :-)
23. 10. 2017 v 20:03Off-line BussterX  (103/130/150)
V hodně věcech s lapiduchem souhlasím v tomto jedinečném případě :D
23. 10. 2017 v 20:04Off-line i8051  (53/184/97)
Postavte si dvojdomek :-)))
23. 10. 2017 v 20:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Lol
23. 10. 2017 v 23:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Milý akryle, od pc se bojuje nejlépe, to znáš ne?:D

https://www.tyden.cz/…_440050.html
24. 10. 2017 v 00:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Asi takto - je mi upe u p***le jaký režim je v KLDR a ať si s ním poradí sami, nám taky nikdo nepomoh intervencí :D... není mi jedno jaký režim je tady... pokud by chtěl někdo měnit režim tady, chytnu ho za p***l a vyexpeduju do KLDR :P už máš sbaleno akryláte? :D
24. 10. 2017 v 00:22Off-line BussterX  (103/130/150)
To děláš vééélmi dobře :* vidím že jsi rovněž zdatný internetový bojovník, protože kdybychom seděli u stolu v hospodě (já u kofoly) myslím že bys slovo "i***t" rači vypípal :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 10. 2017 v 00:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Mám rád svobodu, a o svobodu se nejedná ale střílí (to sem trošku parafrázoval jistý historický výrok) ... takže když pude o svobodu, budu klidně hajzl
24. 10. 2017 v 00:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Trošku... představ si že sedím s týpkem v hospodě a on mi řekne že su d***l zrovna když mě bolí zub... levačka mu do xichtu stříká kofolu aby neviděl a pravačka třímá skleněný hospodský popelník a drtí mu nos na kaši, když se válí na zemi hbitě přiskakuju, nohou ho přišlápnu aby se nevrtěl a ruká típá cigaretu do oka... máš tu vizi vybavenou? je to dost vyšinutý poklade? :D kouzlo internetu, v reálu bych ti asi řekl jen že seš č***k a upe nejspíš bych s někým jak jsi ty ani neseděl u jednoho stolu páč podobných traktoristů tady máme taky dost ale nějak si s nima nemám co povědět:D
24. 10. 2017 v 10:00Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Estetik číslo dvě. Ale Estetik je ještě mnohem horší. :-P
24. 10. 2017 v 10:49Off-line i8051  (53/184/97)
Simsalabim, zatim jsem s ni prevazel jednoho migranta z Maroka .. ale jen kousek vedle na Alboran .. a na Liparech me Guardiera Finanza udelala prepadovku, jestli nevozim Maltany .. kontrolovali i lednicku :-)
24. 10. 2017 v 10:50Off-line i8051  (53/184/97)
Akrilate, vem si prasek .. jinak ti prdne cevka a budes na had**kach :-)
24. 10. 2017 v 15:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Jasně akryl, a jsem rád, že mi tady děláš společnost svými kultivovanými, s rozvahou troušenými radami, úvahami i poznámkami... Ty, solitér normality (LOL) v tomto vyšinutém světě :*
24. 10. 2017 v 17:14Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jestli to nejsou pokrytci a čuramedáni k tomu, tak budou předčasný volby. Ale je otázka, co by se změnilo? Voliči ANO budou i nadále volit ANO, stejně tak voliči Pirátů budou znovu volit piráty atd. Čímž se opět dostávám k tomu, že je koaliční volební systém úplně na hovno. Checht :-P
24. 10. 2017 v 17:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Já už piráty zřejmě volit nebudu, je čas na změnu :D ANO vycucla voliče z KSČM a ČSSD,pán velkotovárník který má miliardová konta a propouští zaměstnance z každé firmy kterou koupí dokázal vycucat levicové socky (já su socka liberálně anarchistická) ze dvou levicových stran... to je výkon hodný Krysaře :D a tito levicoví živočichové budou volit ANO aji kdyby pan Hrabiš měl na čele prokazatelně rohy :D
24. 10. 2017 v 17:36Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tak nejen Babiš jim vycucnul voliče, ale i Okamura. Piráti je naopak vycucli zeleným a topce, řekl bych. Nicméně si myslím, že Babiš vycucnul zejména ty levicové socky, které už jsou v důchodu a kterým je jedno, že je to velkotovárník, který vykořisťuje své zaměstnance. Důchodcům už záleží jen na vyšších důchodech, což jim Andrejko slíbil, a proto ho volili a volili by ho i tehdy, kdyby měl prokazatelně rohy. Furt lepší čert, který slíbuje vyšší důchody než anděl, který neslibuje nic. :-D

ČSSD nutně potřebuje Paroubka. Ať si o něm myslí kdo chce co chce, je to silná levicová osobnost, která má charisma a která by socky dokázala sjednotit a přitáhnout zpátky, protože ČSSD má jen nezajímavý a nevýrazný ksichty, kteří vypadají jak Chovanci z ústavů. Bohužel to těmto Chovancům nedochází a Paroubka nechtějí zpět. Není jim pomoci. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 10. 2017 v 18:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Stačilo by, kdyby se sobotka nedržel funkce jak howno košile (to řekl zeman ,ale bohužel lepší výraz není ačkoliv zrovna od zemana je to taky sraní do huby :D) tak by měly socky šanci... kdyby se tehdy povedl tzv. lánský puč tak by mohli socani bejt dneska jinde...sobotka zabil čssd, což mi je šumák... půlka národa volí prezidentem vzteklého mstivého sebestředného staříka a druhá (možná ta stejná) volí firmostranu ANOFERT vychcaného miliardáře ze slovenska defakto stíhaného za podvody :D
24. 10. 2017 v 18:18Off-line onanon  (52/-/103)
Volby jsou jednoznačným debaklem levice, což je velmi smutné.Dost mě překvapuje, že mnoho gayi či bi mužů má k levici takový odpor. A Paroubek? Nikdo ho z ČSSD nevyhazoval, kdyby trochu rozumu měl, mohl zůstat a nemusel se nikam vracet
24. 10. 2017 v 18:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Levici v evropě nechceme :P
24. 10. 2017 v 20:38Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No já si myslím, že Sobotka byl z těch nejviditelnějších sociálních demokratů JEDNOZNAČNĚ nejlepší. To, že byl odejit a nahrazen odporným Chovancem a rádoby rétorem Zaorálkem, tak to byl pro ČSSD tuplem hřebík do rakve. :-D Kdyby se povedl Lánský puč, tak by Sobotku nahradil Hašek, který taky neměl nějaký extra charisma, spíše naopak. Jediný klad bych viděl v tom, že Hašek by byl kámoš a spojenec Zemana a tudíž by Zeman sociální demokracii chválil, kde by se dalo a nikoli naopak, jak tomu bylo teď. A to by sociální demokracii přineslo body. :-P
24. 10. 2017 v 20:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Ozubená pleš možná nejlepší byla...i v hromadě hnoje se najde stéblo které smrdí míň :D ale teda jestli stéblo sobotka bylo nejlepší, jak asi musela smrdět ta ostatní stébla?:D
24. 10. 2017 v 20:45Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Smrdí hodně a proto ji nevolím. Kdyby tam byl Paroubek, tak ji volím. .-D :-P
24. 10. 2017 v 20:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Stéblo s bradavicí není sexy :D
24. 10. 2017 v 20:53Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ale má charisma a to takový, že zaujmul i Simpsonovi, kteří podle něho udělali starostu Quimbyho. :-D

http://www.pikosky.sk/…r-quimby.jpg
24. 10. 2017 v 20:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Lol
24. 10. 2017 v 20:57Off-line ozvien  (73/-/-)
Je to jednoduché.Babišovi se podařilo rozbít komplot dvou nebo tří stran které se střídaly u moci. To je veliká zásluha. Prostě už toho lidé měli dost, tak zvolili Babiše. NIKDO jiný schopný tady není. Vžité schéma pravo a levo stran se hroutí.
24. 10. 2017 v 21:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Souhlasím s ozvienou...babiš je schopný...všeho :D:D
24. 10. 2017 v 21:02Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ano, to už jsme kdysi řešili. Babiš sice rozbil komplot tří tradičních stran, ale nerozbil ho proto, aby nastal blahobyt, ale rozbil ho proto, aby tu mohl založit komplot nový, komplot jménem Česká Agrofert republika.

A lidé se radují, protože těm tradičním stranám dal do držky, ale už jim jaksi nedochází, že až si to rozdá s těma stranama (což už se stalo), že si to rozdá s obyčejnýma občanama. To tehdy dodal Busster +-. :-P
24. 10. 2017 v 21:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo to dodal busster, busster je totiž genitální :P
24. 10. 2017 v 21:25Off-line ozvien  (73/-/-)
Mám kamaráda podnikatele.Tihle lidé mají v hlavě kalkulačku ona je pořád zapnutá. Oč je lepší se věnovat sportu nebo umění, to jsou podle mne nejlepší povolání. Je neuvěřitelné, že slovák se zase stane představitelem státu.To by na Slovensku nebylo možné. Ovšem Babiš umí a hlavně pražská kavárna se může víte co. A budu volit Zemana toho burana co nemá žádné chování. Jediný politik který říká co si myslí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 10. 2017 v 21:31Off-line BussterX  (103/130/150)
To mě trochu děsí právě, že zeman říká co si myslí VŠUDE a VŽDY a taky že si dělá co ho napadne.... hlavně na setkání s b***skou královnou bylo úchvatné Popelníčka sledovat jek se vrhá na královnu hned po vstupu do audienční mistnosti a PRVNÍ na ni familierně haleká čímž porušil dvorní etiketu kterou respektuje aji prezident usa :D ale těch faux paux tam bylo požehnaně :D
24. 10. 2017 v 21:35Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Zeman říká co chtějí slyšet lidi a nikoli to, co si sám myslí nebo čemu osobně věří. Respektive ví, jaký většinový názor zastávají lidé na konkrétní témata, a tak jim ten jejich názor propaguje. Prostě populista. Až na pár vyjímek je to tak. Například, že je zástáncem Evropské Unie, což určitě většina jeho voličů není.
24. 10. 2017 v 21:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Luku já mám podezření že zeman říká to co si myslí, prostě proto, že si myslí to, co si myslí většina průměrných čecháčků... :D
24. 10. 2017 v 21:42Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ale on je inteligentní. Podle mě většina toho, co říká a jak to říká, není jeho osobní názor. Stejně tak to, že se chová jako buran, je dle mého jen bravurní přetvářka, kterou se chce zalíbit své voličské základně, která je z většiny prostě buranovitá, ač tím nechci někoho urážet, protože sám jsem ho volil. :-D :-P
24. 10. 2017 v 22:00Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Možná je, ale možná to jen hraje a jakmile přijde domů, tak se z něj stává super sympatický chlap do nepohody. :D
24. 10. 2017 v 22:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Luku ,on BYL inteligentní...a to velmi, navíc je vzdělaný... nyní už je ovšem starý a mozek není tak výkonný.. ale paradoxně inteligence nevylučuje hloupost a omezenost... i velmi inteligentní člověk může být hlupákem... definujme si pojem hlupák - dle prvního výkladu wikipedie je hlupák člověk bez inteligence... ovšem podle německýho filozofa immanuela kanta je hlupák člověk bez soudnosti... taky se dá říct, že hlupák je opakem moudrého... "Hlupák suverénně tvrdí, moudrý člověk je plný pochybností"
25. 10. 2017 v 07:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Akryle, běž si vyhonit kašpare, budeš příjemnější :* btw v každé diplomce a bakalářce atd. najdeš seznam zdrojů a citací delší než je ta práce samotná ty pologramotný pakistánče :P seš zajisté levicová pakárna a šlápl sem ti na kuří voko, že jo? :D pán volí hrabišovo ANO, nebo si honí nad poštovní známkou s panem nejmenovaným prezidentem? :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 10. 2017 v 15:37Off-line i8051  (53/184/97)
No jako zamindrakovany pablb zatim vzdy vychazi akrous zpusobem sveho projevu. O myslenkach nemluve, v tom zadny nejsou, ostatne slovo bezmozek zna asi uz od zakladky :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 10. 2017 v 16:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Akryláte určitě si tady něco dokazuju, a možná jsem i zamindrákovaný pablb, ale těší mě, že zde nejsem jediný... už máš zaplaceny členské příspěvky a známky v našem klubu pablbů? neváhej.... jsem předseda a neplatiče příspěvků dám na nástěnku :* btw od tebe jsem tu neviděl jedinou rozumnou původní souvislou myšlenku nebo názor mimo nejapných poznámek :P mimoto si tady dělám srandu z hlupců a jak se zdá tak úspěšně, když vidím jak zběsile souhlasí s primitivem akrylátem a jeho bezobsažnýma hemzama :D pouliční vzteklý ratlík okusuje aspoň kotníky když výše nedosáhne :* poslední věta s ratlíkem byla origo bonmot created by Bussterix právě vymyšlený, prosím aplaus
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 10. 2017 v 16:29Off-line BussterX  (103/130/150)
"Před 53 minutamiOff-line akri (51/177/65)
Buřte, podle tvé rekce vidím, že jsem se trefil do černého. A i když to bylo ode mě míněno tak nějak všeobecně, tak ses krásně chytil. Tady je vidět, že i voliči, kteří nevolí levici nebo ANO jsou pořádně tupí"

drahý blboučký akryláte, tupý bych byl, kdybych nepochopil, že je to myšleno na mě, notabene když už jsi tu psal 100x dříve jak ti vadí že pracuju se zdroji abych jimi podložil svoje teze :D:D:D jžš ty už nevíš kudy kam že?:D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 10. 2017 v 19:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo,vadí ti to?:P
25. 10. 2017 v 23:49Off-line i8051  (53/184/97)
Hezky, jak si akrilat vzdy behem par minut naklika ty 4 souhlasim :-))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 10. 2017 v 02:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Třeba to je klaka hlupců ze souručenství malých lidiček, takto voličů lidového socialistického miliardáře kterým jsem tady poplival jejich bohatého soudruha vykořisťovatele :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 10. 2017 v 08:09Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Výsledek těžce osprchovaného národa, který už nedokáže, nechce přijmout pravdivou skutečnost.
27. 10. 2017 v 08:15Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Ozvien: je to jen další falešně-sametové předání moci.:-)
30. 10. 2017 v 17:22Off-line esthetique  (40/-/-)
Lukino opet prokazal, jaky je d***l (A V TOMTO PRIPADE SE JEDNA O LEKARSKOU DIAGNOZU, NIKOLIV NADAVKU)
CO JE POPULISTICKEHO NA TOM, ZE CSSD SLIBUJE VYSSI minimalni mzdu?!? to snad je POLITICKY PROGRAM VSECH LEVICOVYCH DEMOKRATICKYCH STRAN VE SVETE?!? bez ohledu na to, kdo to ma v programu, co je POPULISTICKEHO NA ZVYSOVANI MEZD?!? SPECIALNE V CESKU!!! naprosto nic (PRUMERNA MZDA V NEMECKU JE PRES 3100eURO CISTEHO!!! MESICNE), zkus se probudit z devadesatek, ve kterych zijes!!!

populismus = zkratkovite, U NEJPRIMITIVNEJSI VETSINY SPOLECNOSTI POPULARNI navrhy reseni, ktere problem neresi, pouze odsouvaji nebo prehazuji na konkretni skupiny obyvatel (NEPRIZPUSOBIVI, IMIGRANTI, PODNIKATELE, CIZINCI, ZIDE....)

nebo-li stoji za to rozlisit STUPIDNI NAVRHY RESENI (Chovanec s puskou- uz podle stavajici pravni upravy kazdy svepravny smi drzet zbran a pouzit ji na obranu svoji ci svych spoluobcanu = nebo-li neni potreba zadna specialni legislativa, neni potreba BOJOVAT ZA PRAVO DRZET ZBRAN PROTI TE ZLE EU atd., pravo drzet zbran ma kazdy, kdo o to stoji a neni d***l, nebo-li cely argument slouzi pouze k ZVIDITELNENI SE A ZVYSENI POPULA***Y k****na Chovance, k nicemu jinemu)
stejne tak Stupido Okamura a jeho vystoupeni z EU. co asi tak cesko, ktere je jen apendix Nemecka, JEDNA VELKA MONTOVNA, bude delat mimo EU?!? to uz Tomio nerika, rika pouze to, co je POPULARNI u znacnych vrstev (tech spise primitivnich) spolecnosti
a TRADICNI RESENI TRADICNICH NEPOPULISTICKYCH STRAN

takze Lukino jako obvykle ZCELA MIMO MISU
03. 11. 2017 v 23:44Off-line Betonica  (39/191/93)
Nasledujici ctyri roky nas pravdepodobne bude reprezentovat a o Cesku rozhodovat strana, ktera nebudi duveru, kterou vedou lide majici minimalne nepruhlednou minulost a kteri uzivaji prazdnych frazi proto, aby zaujali. Na dalsich mistech pak skoncili ti, kteri se agresivni a lzive opirali a opiraji do mensin, vzbuzuji strach a nenavist. ANO a SPD se sice patrne nespoji v koalici, ale jejich vzestup je vic nez varovani proto, abychom byli ostraziti. Napady na zruseni senatu, zastupitelstev a dalsich volenych organu muzou byt krokem k nesvobode. Levice utrpela porazku, ackoli rozdavala na vsechny strany.

Vidim to tak, ze pokud ANO postavi svoji vladu, budeme vsichni doufat a modlit se, aby nesplnili to, co slibili. To by opravdu nebylo dobre a ani lepe.
04. 11. 2017 v 19:14Off-line ozvien  (73/-/-)
Doufám, že každý uzná že kromně Babiše tady nikdo není kdo je schopný,pracovitý a dovede věci posunout kupředu. Prosimvás vy kteří Babiše nenávidíte a pořád se něčím oháníte, víte jak dopadl Kalousek se svými řečnickými eskapádama. Tisk má jednu bevadnou přednost. Pokud o někom pořád píšete jakej je hajzl, tak se to po čase ujme a ostatní to papouškují. Naštěstí většina národa je vůči tomuto sajrajtu imunní. Podívejte se raději do minulosti, kolik tun másla má na hlavě ODS,CSSD a tak dále.
04. 11. 2017 v 23:06Off-line Betonica  (39/191/93)
@simsalabim: Vystoupeni z EU by jiste nebyl pro nas konec v Evrope. Kdysi jsem delal v mezinarodni doprave a pamatuju si treba celni doklady nebo mezinarodni lozni listy. Tohle dnes neni, podobne jako nejsou hranicni kontroly a dalsi bariery. Kdybychom vystoupili z EU, byli bychom ostrovem v Evrope, uzavrenym hranicemi, na kterych se znovu budou tvo*** kolony. Cesi, ale i ciznici, by opet museli prochazet pasovou kontrolou, celni deklaraci... A to je jen zlomek dusledku.

K tomu selektivne si vybirat. V tom prave spociva onen vtip. Selektivne si vybirat je slabossky postoj. Tohle delaji nedospeli jedinci, kteri chteji jen prava a odmitaji plnit svoje povinnosti. Podobne jako treba ve vztahu. Tam se taky musi partnerovi vyjit vstric, aby on pak vysel vstric mne. Nebo v zamestnani, skole, proste kdekoli. Jinymi slovy. Neni mozne si vybirat vyhody v podobe dotaci, volneho pohybu osob, zbozi a kapitalu, ... a zaroven odmitat povinnosti v podobe prijimani zakonu a dalsich. Jiste, situace kolem migrantu je slozitejsi, protoze soucasny zkusenosti ukazuji, ze hromadna integrace nefunguje. Na druhou stranu. Kolik migrantu u nas je? A kolik jich tu chce zit? Je to tak, ze Cesko ma pomerne prisny imigracni zakony (treba zkousku z jazyka, tusim na uroven B2), ktery cizincum velmi ztezuji usazeni se u nas.

Obecne nemam rad, jak se migranti stavaji heslem proti EU. EU jako projekt neni vubec spatne, naopak Cesku vic dava, nez mu bere (minimalne financne). Je treba zajimavy sledovat nasince, jak si stezuji, ze jsme mala zeme bez pozice v EU. No tak pro poradek. Jsme na pocet obyvatel stredne velky stat unie, svoji polohou na mape jsme mimoradne dulezity clen unie a tak dale. Kde je problem, ze nejsme slyset? Problemem jsme my sami. A to tim, ze neustale menime postoje, neustale se nam neco nelibi, furt jsme v opozici. To se pak tezko jedna o necem spolecnem, kdyz my pokazde delame zagorku a obstrukce. A cela slavna V4 neni nic jinyho nez spolek postkomunistickych zemi, ktery jsou radoby zhrzeny milenky, protoze se s nima nikdo necrca. V4 treba je vubec zajimava spolecnost. Silne katolicky Polsko, kde zustava rozum stat, nacionalni Madarsko, kde se to staci hodne doprava, Slovensko, ktery ma Fica a Cesko, ktery ma alkoholniho prezidenta. Opravdu, tohle chces mit za sousedy a s timhle chces jednat o budoucnosti...

Jestli by nebylo daleko lepsi se konecne jako zeme rozhodnout, co teda chceme a pak to rict partnerum a stat za nasim rozhodnutim. Stejne jako je to v domacich vztazich, v praci nebo ve skole, jak jsem psal vyse.
05. 11. 2017 v 19:12Off-line esthetique  (40/-/-)
Simsalabim:

ale vy nikoho neprijimate, blbe!!! oni k vam nechtej!!! PROSTRIHAVAJ SE PRES OSTNATE DRATY A ZDRHAJ VAM DO NEMECKA!!! JAKO CESI ZA KOMANCU!!! SE NAD TIM ZAMYSLI JAK UBOHA JSTE ZEME, kdyz ani lidi, kterym na hlavy padaj bomby v Syrii, k vam nechtej!!!!
05. 11. 2017 v 19:18Off-line esthetique  (40/-/-)
Simsalabim: pockej si jak bude spolupracovat UK po Brexitu bez diktatu EU. pockej si, az anglicky spotrebitel zaplati 40% dovozni cla na zradlo, ktere mu napari jeho vlastni vlada!!! na to si opravdu pockej a az B***anie konecne dosahne na svoje SLUNCEM ZALITE VYSINY PO BREXITU, jak se tu rika, tak ti anglani sami reknou jak se polepsili.

podle UK statistickeho uradu letos kazda domacnost prisla diky brexitu o 500GBP a to jeste ten Brexit fakticky nenastal...

priprav si tak sto tacu na sporicim uctu, protoze to bude TVUJ PODIL NA NAKLADECH VYSTOUPENI CESKA Z EU, k****ne.... holt ta uzasna nezavislost a SELEKTIVNI VYBIRANI SI NECO STOJI.....
06. 11. 2017 v 20:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Já su unionista a su pro unii, jenže protu která byla v době kdy sme tam vstoupli... za tu dobu se ale s uniií se něco stalo a je nemocná, buď se nechá uzdravit nebo ať chcípne, ale bude lepší když chcípne bez nás :D
07. 11. 2017 v 07:00Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Lisabonská smlouva:
s velkou podporou současného prezidentského kandidáta Topolánka, tehdejšího premiéra ji 3. listopadu 2009 prezident Klaus ratifikoval s ostrým nesouhlasem kvality: "Česká republika přestane být suverénním státem"
08. 11. 2017 v 01:17Off-line esthetique  (40/-/-)
Z.M.R.De, jestli to, co kdy kde rekl c***k Klaus, ktery nechal rozkrast pulku republiky, povazujes jakymkoliv zpusobem za smerodatne, tak to jen svedci o tve ubohosti. OPRAVDU TIM, CO KDY KDE REKL Z**D KLAUS bych se moc neohanel. z jeho NESCHOPNOSTI ROZLISOVAT CISTE A SPINAVE PENIZE se moralka naroda bude vzpamatovavat jeste dalsich 25 let. a o blaho naroda ti jde predevsim, jestli to dobre chapu, ze?!?
ZA BLAHO NARODA, PROTI ZLE eu!!1 tak pravil Z.M.R.D Klaus

ps: "OSTRY NESOUHLAS KVALITY" ma byt jako presne co?!? zkus se vyjadrovat vlastnimi slovy a ne titulky z Blesku, mozna si totiz neuvedomujes, ze casto jsou to jen nahodile za sebou serazena slova, ktera dohromady nedavaj moc smysl....

pod tvym "ostrym nesouhlasem kvality" si predstavuju nahradni dil na auto vyrobeny v Rusku, ktery nepasuje tam, kam podle navodu pasovat ma napr. tvari se jako poloosa z VW Golf a je p***om z Moskvice....
08. 11. 2017 v 10:15Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Esthetique: ale já s tebou dialog nevedu, protože názor jedince jakým jsi ty, mně prostě nezajímá.:-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 11. 2017 v 13:47Off-line esthetique  (40/-/-)
To me zase tvuj zajima velmi, neni jednoduche najit nekoho, kdo vetsinu zivota prozil v komunismu a to i presto, ze komunismus skoncil skoro pred 30 lety...nekteri si proste zijou svoje soukrome komousske zivoty dodnes... a podle toho maji taky nazory. viz nemecka ekonomicka valka v jine diskuzi. muzu te ujistit, kdyby ses nejakym zazrakem ocitnul v UK, se svyma nazorama na Margaret Thatcher bys musel CHODIT KANALAMA!! ze v tvych ocich ji Z**D Klaus pred ctvrtstoletim uspesne zpopularizoval je sice krasne, ale vetsina b***ske verejnosti se dodnes potyka s jejima nesmyslnyma reformama v kazdodennim zivote. oni by ti sami rekli, jak moc si diky Zelezne Kunde polepsili.... musel by sis ale napred pozadat o cestovni pas a vytahnout paty ze zaprdeneho ceska.....
13. 11. 2017 v 14:27Off-line ozvien  (73/-/-)
Ono mi to tady připomíná slepice na dvorku jak diskutují. Dyť jste jenom moc důležité a na vás nezáleží.
14. 11. 2017 v 03:49Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
..., ale stále snášíme vejce.:-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload