Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Protesty proti homosexuálům

26. 05. 2013 v 19:32Off-line bennett  (36/184/95)
Když člověk nevysedává po hospodách 18. cenové skupiny a nechodí do Lídlu, tak šance, že se potká s některým takovým diskutujícím z idnesu nebo z hovinek je celkem malá.
Navíc spousta lidí v diskusích dělá machry a to, co jsou schopni napsat, by do očí člověku neřekli. V budoucnu to ale bude jenom lepší, tihle ignoranti snad postupně vymřou a mladé generace jsou mnohem tolerantnější.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 05. 2013 v 20:41Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Tak zaprvé nemá valného smyslu tyhle "diskuse" číst, běžně se tam schází ten nejhorší odpad. Pocit anonymity navíc svádí k tomu, že píší věci, které by si v životě netroufli pronést nahlas. Navíc se rozhodně nejedná o reprezentativní vzorek společnosti. Na druhou stranu je to ale docela zajímavá sonda do nitra alespoň části společnosti. Sám se celou dobu utvrzuji v tom, že česká společnost NENÍ tolerantní. Je totiž naprosto lhostejná a spíše schovává hlavu do písku. Ona "tolerance" ze strany společnosti vypadá tak, že je problém do momentu, kdy se mě nezačne přímo týkat, zcela přehlížen. Podívejte se na vztah české společnosti k jiným skupinám - Romové, věřící, muslimové, intelektuálové, lidé jiné národnosti (například Rusové, Ukrajinci, Poláci..) atp. - zkrátka každý, kdo se nějak vymyká průměru

Mýtus o české toleranci je hezký (mimochodem všimněte si, že tím jsou v těchto "diskusích" dost často omlouvány i značně netolerantní výroky), ale taky nepříliš pravdivý. Čest výjimkám, kterých je dnes naštěstí již docela dost.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 05. 2013 v 08:22On-line Richard33  (44/185/80)
Ve svém okolí zažívám jiné reakce. To, že si trubky v diskuzích něco dokazujou nic nezmanemá.

Stejně zůstane jen u keců. Tihle hrdinové jsou líný vzít hole a jít s tím něco udělat. Raději se budou dál držet špatně umytýho půllitru s pivem a blbě krafat :-D
27. 05. 2013 v 08:56Off-line dildos  (41/181/89)
Proč je v naší společnosti taková homofobie?
Protoze jsou lidi blby...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 05. 2013 v 11:49Off-line exquisite94  (29/193/83)
Nemyslím že keď vyrastie generácia narodená v 21 storočí sa to zlepší... tie názory v spoločnosti sa čím ďalej tým viacej polarizujú, homofóby sú homofóbnejší a nanešťastie aj na druhej strane barikády sa začínajú objavovať troška prehnané reakcie... (mám na mysli USA).
28. 05. 2013 v 03:06Off-line krystof1  (30/187/90)
No, když to hodně přeženu, tak hitler si taky nevybral svoje přesvědčení... :-D
a ještě bych chtěl upravit to, co přesně se diskriminuje, protože nesouhlasim s tim, že se nediskriminujou lesbičky a diskiminujou se všichni gayové...
Myslim si a jsem si celkem jistej, že svět (nebo aspoň velká většina) je už zvyklej na homosexualy, ale na co neni zvyklej jsou buzny a mužatky. Já osobně se řadim mezi tuhle skupinu a vzhledem k tomu, že chlapi (jestli se některejm individuím tak ještě dá říkat) jsou čim dál tim víc zženštilí (a nejsem si uplně jistej, co přesně to v moderní společnosti způsobuje..), tak se vůbec nedivim, že se najdou noví a noví lidi, kteří proti tomu všemu jsou, protože tolerance neni nekonečná, a to i přes to že jí je poslední dobou čim dál tim víc...
vážně mě překvapuje, že se ještě vůbec divíte, zrovna ted jsem četl tady článek, jestli vám vadí, když si kluci patlaj na obličej make-up a ohlasy nebyly vůbec negativní... WHAT THE F**K IS THAT S**T?!?
proč jste teda gayové, když chcete bejt s ženskejma? :-D nepochopim... nedokážu říct odpovědět, co přesně vadí společnosti na gayích a proč jsou homofóbní, ale dost často se jim vůbec nedivim :-)
28. 05. 2013 v 19:52Off-line p.t.44  (29/180/60)
Tadyto jsou převážně lidi, který nemají dostatek rozumu, aby si vytvořili vlastní názor a tak přejímají i hloupé názory od ostatních a už je nezajímá, jestli je to správný, nebo ne, protože to ani sami nedokážou posoudit...tak jako ty slavný hesla, co razí, jako "je to proti přírodě" nebo "těch buzen je čimdál víc, je to zhouba lidstva, nakonec kvůli nim vymřeme" neni třeba brát vážně...podle zákona nám takoví lidi stejně nic nemůžou... akorát mě hodně mrzí, co nám pořád cpou v médiích...skoro pokaždý, když se ve filmu objeví postava gaye, tak přímo ztělesňuje ty stereotypní představy, co o nás spousta lidí má a tak když lidi znaj jenom "vykroucený buzny" z televize, tak si myslí, že je to tak i v realitě
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload