Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Máti má zkreslené představy o gayích

31. 10. 2017 v 20:42Off-line ZatimBezeJmena  (24/180/55)
Zdravím :)
Již před více než rokem jsem se z očí do očí vyoutoval máti. :) Bere to vše v pohodě a i s mým (ex)přítelem neměla problém. Mám ale pocit, že má o gayích a celkově LGBT pouze základní informace. Nějako to se mnou neřeší a když už já něco nakousnu, tak jde vidět ta neinformovanost a že vlastně nikdy přímo s žádným gayem v kontaktu (asi) nebyla. Je možné, že s tím není pořád úplně srovnaná. Obracím se zde na Vás všechny o radu, jak ji zasvětit do "mého" světa. Aby byla v obraze, že ta naše menšina není tak malinká, že je více pojmů, než těch ve zkratce LGBT a že seznamka není nic netradičního. Nevíte o nějakém webu či knížce, kterou bych ji mohl darovat? Něco, co by ji trošku osvětlilo pohled na věc? Ideálně ale něco právě z pohledu dospívajícího extroverta v té lehce zkažené komunitě, ne odborné studie. Cílem by taky možná mohlo být, aby to mezi námi nebylo takové tabu ohledně sexu, orientace, mých vztahů apod. Přijde mi, že o mně má úplně jiné představy, než jak se cítím a vzniká trošku bariéra. Jinak si s máti rozumím a nemáme mezi sebou problémy. :)
31. 10. 2017 v 20:47Off-line Monogatari  (43/195/80)
Vem ju sem do poradny a její představy se brzo rozplynou. Zjistí že jsme stejný jelita jako heteráci.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 10. 2017 v 20:49Off-line ZatimBezeJmena  (24/180/55)
Zase asi úplně nechci, aby Nás začala ještě odsuzovat... Což by u některých témat zde hrozilo. :D
31. 10. 2017 v 20:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Nojo, nedávno tu zuřila plamenná debata kde několik exhibicionistů hulákalo že tu nutně potřebujem matky gayů :D chápu, že VLASTNÍ matku by tu nikdo nechtěl což je samozřejmě pochopitelné :D
31. 10. 2017 v 21:18Off-line BussterX  (103/130/150)
No žen tu znám několik, některé z nich jsou trans female to male... heterosexuálky tu jsou dvě o kterých vím bezpečně, z nichž jedna už sem nechodí ale profil tu má... no a tam ta mamina byla zřejmě fake :D
31. 10. 2017 v 21:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Tompechu, nezačíná mi chybět kolosea, spíše naopak :D ona tady samozřejmě je :D
31. 10. 2017 v 21:38Off-line BussterX  (103/130/150)
No, tak to je teda i v myslích několika dalších uživatelů :D ale já už na to prdím ju tady odhalovat aby ju po14ti dnech doprošování admini vyrazili a ta splachovací praštěná blbka si tu do 10ti minut udělala nový profil -_-
31. 10. 2017 v 21:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Dívej tompechu, víš sám, že jí tady několikrát zrušili profil (soňa, koloseum, tebyra, fillipino...)a že tu byla okamžitě zas na novém, je prostě posedlá povídat si s bazerantama...nevím jestli z toho vlhne ale prostě je divná, a ty teď jakože nevěříš tomu že tady je zas... jen proto abys mohl hejtovat bussterixe kterej se ti vysmál že s ním flirtuješ? :D když vám nevadí psát si s babou po přechodu schovanou na profilu 30ti letýho chlapa tak je to váš boj, váš a admina :D
31. 10. 2017 v 22:15Off-line BussterX  (103/130/150)
No šak si s ní povídej, je tady schovaná jako zdatný třicátník a je tady od rána do večera takže určirě už jí pár z vás poslalo fotky svýho č***ka :D
(ne že by si o ně říkala, ale jak znám bazeranty tak tu svou chloubu chlupatou cpou každýmu bez vyžádání místo svýho xichtu :D)
31. 10. 2017 v 22:16Off-line esthetique  (41/-/-)
Vzal bych ji do Londyna na nejaky muzikal o gayich...
31. 10. 2017 v 22:18Off-line Peta80  (43/187/-)
Buřte, nebuď těma ženskejma tak posedlej. ;) I kdyby tu byla, proč ji prostě nenecháš bejt? :)
31. 10. 2017 v 22:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Šak sem ju nechal bejt, pár bazerantů ví kdo to je, pár tuší a zbytek jí klidně pište do jejího chlapskýho profilu "ahoj, chceš se poznat" atd :D
31. 10. 2017 v 22:26Off-line Peta80  (43/187/-)
No nevím nevím, zas jsi to tu vytáhl a začal to tu přetřásat... emm, mluvím o Tedybeře, ne o "tom". :D
31. 10. 2017 v 22:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo tak sem se splet, žádnou babu na chlapským profilu tady nevidím... měl sem haluze, soráč -_-
31. 10. 2017 v 22:50Off-line Alda29  (36/192/90)
Tedyber no.
03. 11. 2017 v 03:20Off-line Betonica  (39/191/93)
Zkus si to predstavit obracene. Predstav si, ze by te mati chtela seznamovat se svetem hetero, vcetne jeho detailu, treba sexualnich (ze by ti rikala, jak to dela s tatkou). Jak bys reagoval? Jak bys chtel, aby ti to rekla? Co bys jeste chtel videt a slyset a co uz ne?

Presne podle tehle sablony to zkus. Jak ocekavas, ze se budou ostatni chovat k tobe, chovej se ty k nim. V tomto pripade ke svoji mati. Postupne, pomalu. Zdrz se zbytecne excentrickych projevu a lidi, vynechej uplne detaily sexualni nebo dalsi, co rodic proste slyset v jiste fazi nechce. Pokud ji nutne potrebujes ukazovat dalsi buzny, vyber radeji ty vice konformni, mene exoticke. Alespon pro zacatek.

Snaz se to proste mame ulehcit, protoze jsi to ty, kdo ji chce neco ukazat. A jsi to stejne tak ty, kdo si preje, aby to prijala. Tak se snaz.
04. 11. 2017 v 22:26Off-line ZatimBezeJmena  (24/180/55)
Děkuji za konstruktivní odpověď. Byť to tak možná působí, nejsem žádná levná děva či vymetač podniků. Nic sexuálního bych s máti jistě neřešil, ale občas přijde na řadu téma okolo vztahů a tam cítím, že se mi to vlastně strašně těžko řeší. Jistě, mám na to přátele, ale i to pochopení ze strany máti by potěšilo. Je to dost možná jen odvětví toho klasického problému, kdy rodiče nežijí dnešní dobou tak, jako naše generace a spoustu věcí vnímají z pohledu svého mládí. To je pak zejména u sexuální orientace problém. Tročku mám pocit, že to máti bere na lehkou váhu a moc si to ani nepřipouští. Třeba by pomohlo pokračovat v outování dále v rodině. To by to pak musela brát vážněji. Navíc by se z toho stalo častější téma a nebylo to jen mezi námi.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload