Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Šikana na budoucí škole

18. 11. 2017 v 17:08Off-line Anonym
Ahoj hned jako první věc bych vás chtěl požádat aby jste si nechali blbé komentáře protože tohle je docela důležité téma. Chystám se na střední školu kde byl už jeden člen z rodiny. Říká že šikana je tam častá. Že jeho sikanovali do půlky prváku. Já sem jeho opak. Sem hubené postavy (říkal ze mě budou říkat chcípáku Atd...) chtěl bych se vás zeptat jak a co mám popřípadě dělat. Prat se neumím. Nikdy mě to neslo :/ a nebyl sem taková povaha. Budu se snažit napsat jak bych se zachoval (nevím ale jeslti je to dobre ) nadávky, urážky bych ignoroval to vím určitě. Ale nevím jestli je to dobrý nápad :/ co na to říkáte? Vyhýbat se konkrétně těm lidem? Hned první den se seznámit ve třídě a držet se spolu? Třeba 2-3 spolužáky? Prý bývá často šikana i ve třídě ( to nevím ale ) prý bych neměl ani chodit ve značkách. Protože já nosím trička TM, Guess, adidas, Atd. Prý takové lidi nemají rádi. Jinak ta škole je ve velkém městě. Jak bych se měl zachovat kdyby mě chtěl někdo zbit? Děkuji všem. Ps: nejsem žádná fiflenka s gucci kabelku #nohate
18. 11. 2017 v 17:15Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, to je k smíchu, tak ty víš, jak to tam chodí a přesto tam lezeš. Tady každá rada zbytečná.
18. 11. 2017 v 17:20Off-line Anonym
Jde o to že to je jediná škola na úrovni a která má dobré jméno a naučí hodně . Jediný problem je že se nemluví moc o šikaně jaká tam je . A šikana je na každé střední škole . Vím že hned jak bych vyšel tak bych měl výborné uplatnění ,plat a všechno . Dokonce je to druhá nejlepší/nejmodernější škola v ČR ... Vím že je to divné ale jako škola , učivo ,naučí hodně a profesionálně to mají na jedničku .
18. 11. 2017 v 17:23Off-line Anonym
Misery když se jim budu mstít tak to akorát budu zvětšovat ne ?
18. 11. 2017 v 17:29Off-line Anonym
Ladikos bohužel nemám kam chodit na sebeobranu. Pokusím se cvičit doma a nějaké hmaty podle YouTube . Lepsi než nic nebo ano ?
18. 11. 2017 v 17:33Off-line veamo  (23/176/-)
Tak jestli to je tak dobrá škola, měli by tam chodit i dobří lidi ne? Záleží na úrovni těch lidí, čím menší je, tím víc budou šikanovat.. Já jsem třeba taky hubený a chodím na gympl, kde jsou naprosto úžasní lidi, co tohle vůbec neřeší...
Asi bych se snažil jim nedávat záminky k šikaně, což ale může být těžké, protože 'kdo chce psa bít, hůl si najde'... Když ti budou vyčítat tu váhu, tak se zkus zasmát s něma (sobě), tím jim to zkazíš;) Jinak taky na nikoho neútoč, z nikoho si nedělej srandu, ať ti nemají co oplácet.. a jestli to budou d***lové, co tě budou bít jenom kvůli toho, že nosíš značku, rovnou bych z té školy odstoupil
18. 11. 2017 v 17:52Off-line Anonym
Ta škola je tak velká ze tam chodi přes tisíc žáků ... :/ myslím si ze když začnu posilovat a trochu přiberu tak ze by to mohlo být Ok . Ale když si bude chtít nějaký druhák nebo třeták najít něco tak najde ...
18. 11. 2017 v 18:00Off-line Bahutom  (35/173/60)
Je to o tvém přístupu k nim :) je jedno že jsi slabší nebo menší... není možnost se asi vyhnout konfrontaci s nimi, ale je možnost být mimo jejich cílovou skupinu. Vždy to má stejné prvky. A když dokážeš tyhle prvky nějak hlídat a korigovat tak ti nikdy nic neudělají. Napiš klidně a můžeme o tom pokecat.
18. 11. 2017 v 18:01Off-line Honza1024  (23/168/57)
A co je to za školu ? .. učiliště, nebo průmka? :)
18. 11. 2017 v 18:09Off-line Anonym
Učiliště ale není to pro nikoho kdo má čtverky . Berou max 2x čtyřky a u toho už dost pochybuji a přemýšlí . Hlásí se tam většinou průměr 2,0
18. 11. 2017 v 18:52Off-line Honza1024  (23/168/57)
Učiliště, tak to docela sedí.. jsem o tom něco slyšel od kamaráda.. Já jsem na průmce .. jen tak mimochodem .. průměr 3,4 XD a 94% z matematiky, takže.. na známkách vůbec nezáleží..
Bohužel s problémem ti neporadím :.. možná bych zkusil začít chodit do fitka.
18. 11. 2017 v 22:28On-line i8051  (53/184/97)
Preblafni kapa tamni sikanovaci party .. ale dobre, nepokaz to :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2017 v 22:47Off-line numberfour  (26/187/-)
Jen tak pro naše objasnění a potěšení, co je to za školu? Konkrétně?
Sebeobrana přes internet, já nevím,... to je jako když se učíš anglicky s google translate,,... a možná ještě hůř,...
19. 11. 2017 v 15:56Off-line Betonica  (39/191/93)
Nemuzu se ubranit dojmu, ze jeste nejsi u brodu a uz mas gate na pul zerdi. Situace se maji zasadne resit, az nastanou. Jinak se clovek zblazni, protoze takovy co by kdyby, to je k podelani se strachy.

Na znacky obleceni a dalsi kasli, to je pro ubozaky, kteri si mysli, ze nalepovacka na triku nebo nasivka na botech je ucini lepsimi (jak se myli, to my ostatni dobre vime). Poznamky nebo usklebky razne odmitni kratkymi vetami, nepoustej se do diskuzi a debat o nicem, v nich totiz moudry clovek nemuze nikdy vyhrat. Kdyby doslo na hrubsi utoky nebo nasili, bez rovnou k rediteli skoly, vychovnymu poradci, na policii. Nereaguj na nasili dalsim nasilim, tim se nic nevyresi. A at ti klidne pak rikaji praskaci nebo udavaci. Kazdej musi pochopit, ze bezduvodne se navazet do nekoho jinyho neni mozny. Existuje na to rada opatreni, ktery je potreba vyuzit.

Znovu ale rikam. Zatim se nic nedeje. Nemaluj si to cerne, mysli pozitivne. Nejvetsi nep***el je nas strach, protoze ten ma velky oci. Podle toho, jak jsi psal, soudim, ze jsi sikovnej kluk, tak co by ses mel bat. A kdyby prece jenom k necemu doslo, jsou tu dalsi lide, kteri ti pomuzou.
19. 11. 2017 v 17:21Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Betonica dovolím si nesúhlasiť, pokiaľ ťa niekto šikanuje a si dosť agresívny, v momente keď si ako sopka to zo seba pusť a poriadne ho dobi, on aj ostatný si nabudúce premyslia či budú riskovať ak bude jeden z nich ležať po krutom útoku na dlážke. Následne každý podľa chuti vytiahne svoj nástroj a ukáže kto je alfa samec :D :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload