Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zablokoval si mě

05. 12. 2017 v 14:31Off-line Anonym
Ahoj, mam takovy problem. Asi pul roku jsem si psal s jednim klukem. Psali jsme si temer kazdy den. Vzdy jsem se tesil az prijde a budeme si psat. A on mi rikal to stejne. Povidal jak spolu pujdeme ven. Jak spolu pujdeme nakupovat, do bazenu... Ale vcera si me zniceho nic zablokoval. Ani nic nenapsal. Proc to udelal? Stalo se vam to nekdy taky? Jsem z toho dost smutny a porad na nej musim myslet, mel jsem ho docela rad. Nevim jak to zvladnout. :( POradte prosiiiim. :(
05. 12. 2017 v 15:06Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Možná bych taky hledal chybu u sebe. Třeba jsi byl v chatu moc velký otrava nebo moc velká stíhačka. Takové to typické, kdy mu napíšeš během minuty dvacet zpráv a jsi nasranej, když ti hned na všechny neodepíše. Stokrát denně se ho zeptáš jak se má a když ti chce stokrát odpovědět, tak je vždy přerušen zase nějakou jinou tvoji otázkou. Třeba jsi ho těma svýma zpráva tak dlouho dusil, až jsi ho udusil. :-P
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 12. 2017 v 15:45Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Pol roka ste plánovali že pôjdete spolu von? Človek chce vidieť aj činy nie len plány ktoré sa zrejme nikdy nenaplnia.
05. 12. 2017 v 17:47Off-line colombo  (102/192/90)
Co nevíš jak zvládnout ?? Zní to příliš ufňukaně, lukasku. :-)
05. 12. 2017 v 19:34Off-line smaragd15  (22/180/85)
No ježiiiš mará no ty kokos jeden blok a už je konec sveta :D tak hľadaj takych aky si ty no a to budeš mať najlepšie jeden druhemu pôjdete na nervy :D ja napriklad sa bavim s jednym chalanom už mesiac asi a furt nemôžme isť von lebo on furt ma jebaka na tvari alebo nariť naladu alebo neviem čo :D takže pisanie nikdy nevedie k ničomu :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 12. 2017 v 19:51Off-line i8051  (53/184/97)
Mozna proto, ze jsi fnukna, co s timhle bezi hned sem, si te preventivne bloknul. Uz to asi ze psani vytusil .-)
05. 12. 2017 v 20:19Off-line Honza1024  (23/168/57)
Jseš pedo dědek a nikdo tě nemá rád - proto :D asi :D nebo jsi moc dolejzal a už to bylo otravné :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 12. 2017 v 21:51Off-line esthetique  (40/-/-)
Nechapu: tesil jsem se AZ PRIJDE a psali jsme si..... proc jste si nepovidali, kdyz prisel k tobe?!? byl prece u tebe ne? sedel vedle tebe na tvy posteli nebo na sofa?!? nebo jsi jeden z tech -nactiletych ktery vse dela jen KYBERNETICKY?!? schazeli jsme se (NA NETU) prisel ke me (=NALOGOVAL SE), schazeli jsme se (VIRTUALNE) polibil me (VE SNU) a pak jsme se z niceho nic rozesli (=ZABLOKOVAL ME, nebo-li v zivote jsem ho nazivo nepotkal a ted tady brecim, ze me nechal). mozna bude problem v tom, ze jste se vubec nikdy nesetkali. nebo jsem spatne pochopil a on sedel vedle tebe v tvym pokiji, ale presto jste si psali na kousky papiru. TO ASI MUSEL BEJT HLUCHONEMEJ
vy mladi mate jeden problem a tomu se rika SOCIALNI INTERAKCE. vase zivoty se odehravaj pred mobilem a pres mobil, takze uz vlastne prestavate vnimat, co je realita a co je VIRTUALITA (=virtualni realita)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload