Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Celosvětové hledání

07. 12. 2017 v 03:12Off-line pear  (103/-/-)
Dobrý den. Prosím vás neznáte nehodou nějakou seznamku díky, které se můžete seznámit například s člověkem z Ameriky? Zkrátka nějakou celosvětovou seznamku? Budu rád za každý tip. Děkuji
07. 12. 2017 v 03:38Off-line esthetique  (40/-/-)
Grindr uz je i na PC, ale pokud nemas moznost levne celosvetove cestovat, netusim k cemu ti to bude....vetsina ostatnich totiz nema potrebu se seznamovat celosvetove, kazdej chce "kluka z vedlejsiho vchodu", je to praktictejsi...

ale naprosto chapu zpusob tvyho uvazovani. v 25-i jsem taky hledal toho RIGHT kluka, co bude ten presne pravy... to bylo pred deseti lety, pak jsem pochopil, ze se mi libi vic ruznych typu a pan dokonaly stejne neexistuje nebo uz bude zadany. proto jsem zacal ridit kamion, aspon po Evrope se na rande vzdy dostanu a jeste mi za to zaplati..... pridal jsem NOW a uz hledam kluky jen na RIGHT NOW.
to ovsem neni kompatibilni se snem vsech buzen: prace v kanclu od 9 do 17 a hlavne se neuspinit....
holt jaky si to udelas takovy to mas....

Gaydar byl pred nastupem smartphonu nejpouzivanejsi, taky ma i PC verzi.....
07. 12. 2017 v 13:10Off-line colombo  (102/192/90)
Pear, ty se chceš grátis podívat do Států, co ? Aneb buzny všech zemí světa spojte se :)
07. 12. 2017 v 13:48Off-line pear  (103/-/-)
Ne :D. Jen si chci najít někoho na pokec kvůli angličtině :D. Stránky k tomu určené jsou plné stejně smýšlejícími lidmi, kteří neumí bezchybně anglicky a kvůli tomu se odnich naučíte spoustu chyb, které se špatně z hlavy odstraňují :D.
07. 12. 2017 v 22:03Off-line esthetique  (40/-/-)
Pear, I am all yours. my English is better than yours will ever be...
08. 12. 2017 v 00:28Off-line pear  (103/-/-)
Esthetique - I don't agree with you :*
08. 12. 2017 v 21:21Off-line esthetique  (40/-/-)
Peare, muzes i nesouhlasit, ale anglicky se diky tomu nenaucis. takze to spis vypada na ty letenky do Statu, jak tu nekdo trefne uvedl.....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload