Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Velká bolest při análu

30. 05. 2013 v 21:13Off-line Anonym
Mám problém, zkoušíme provádět anální sex, ale nikdy se do mě partner nedostal, má běžný průměr i velikost. Po léčení proktologem (asi fisury a drobné hemeroidy) se prakticky nic nezměnilo. Používal jsem i Mesocain (je to k lokálnímu znecitlivění). Před několika dny, po výplachu, promazání lub.gelem i mesocainem a rozcvičením vibrátorem(menší průměr než přítel) se do mě přítel dostal, ale asi po 2 min. musel přestat (byl opatrný a pomalu), protože mě to začalo pálet a následně se dostavila neuvěřitelná bolest, někde vzadu, na zadní části svěrače,někde. Chtělo se mi i jako na velkou, ale planě. Asi po 20 min. to tak o 30% přestalo, a po 1,5h jsem si musel vzít prášek na spaní, abych to zaspal. Asi mi tam nic neprasklo, žádná krev - na druhý den v poho. I při stolici v poho. Je to můj velký problém (samozřejmě to ovlivňuje i můj vztah s přítelem, jsme spolu 8 let, tak je trochu nefér říct- anál neprovádějte) Děkuji za odpovědi
30. 05. 2013 v 21:33Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Mesocain je slaby...
30. 05. 2013 v 21:52Off-line Anonym
Myslíš, že potřebuju silnější umrtvovadlo? Mesocain je na předpis, nevím co bych sehnal lepšího
30. 05. 2013 v 22:12Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Bez receptu nesezenes asi nic
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload