Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

V dnešní době už na seznamkách lidi nehledají vztah

26. 12. 2017 v 22:43Off-line vladimirek  (24/191/97)
Nevím proč, nebo jestli se mi to nezdá. Přijde mi že v dnešní době už na seznamkách lidi nehledají vztah. Dobře nějaké to malé procento tu je, ale spíš je seznamka od toho s někým spát. Chápu někdo nehledá vztah, rozhodnul se že se s někým vyspí a neřeší ty věci okolo. Ale když už tak si zkontrolujte profil co dotyčný hledá a neotravujte pak do nekonečna se se...em. Číst snad umí každý, nemyslím to špatně. Tak se do mě hned nepouštějte. Ale tato věc je základ.
26. 12. 2017 v 22:49Off-line janbarasek  (27/185/74)
Myslim, že vztah se najít nedá, protože se musí vybudovat. Cesty k tomu jsou ovšem často různé. :)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 12. 2017 v 22:49Off-line smaragd15  (22/180/85)
Vladimirek-máš zbytočné sa nad tým nervovať.Ja som dokonca už odstranel v profile aj pravidelný sex mám tam už len:vážny vztah,přátelství a pokec a i cez to mi píšu takí čo chcú len sex.Zmier sa s tým,zoznamky sú už není pre tých ako sme my na vzťahy,ale už len pre tých čo sú kurevníci a čo len potrebujú sex nič iné,ale potom v starobe sa im to odplatí budú banovať,že celý život len súložili a že si nenašli žiadného chlapa,ktorý by bol s nimi dokonca.Teraz si nájsť nejakého chalana na vzťah je len obyčajný sen.K tomuto názoru som dospel.
26. 12. 2017 v 22:53Off-line vladimirek  (24/191/97)
Janbarasek ano budovat, ale na budování vztahu musíš také najít.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 12. 2017 v 01:01On-line patrickcaava  (28/164/50)
Lidí hledajících vztah tady bohužel moc není, ale jak jsi napsal, je to každého volba. Vyplněný profil bych nepředhazoval, každý pátý, kdo loudí o sex to nemá na profilu ani uvedené, takže v tomto bych nesouhlasil. A otravují, protože si řeknou, že za zkoušku nic nedají, buď souhlasíš nebo ne... Někteří argumentují tím, že každý kdo hledá vztah hledá i sex, což je sice pravda, ale pro nějaké techtle mechtle na jednu noc to moc pádný argument není. Při pravidelném střetávání by se to dalo ještě pochopit. Ale jen blázen hazarduje se svým zdravím. Ale svobodná volba.
27. 12. 2017 v 01:27Off-line Seph  (28/187/71)
Ono lidi co "hledají vztah" občas nejsou o moc lepší. :D Až moc často ho hledají přes postel. Nebo přes fotky intimních partií. Možná to pro někoho funguje ale většinou je to spíš odrazující. Kdyby mi šlo o sex tak si nemyslim že je to v gay komunitě takovej problém najít. :D :D A fotek je plnej net proboha :D :D
27. 12. 2017 v 07:21Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Po pár zprávách, ne-li větách je mně jasné, co bude dál.
Spousta lidí chce být milováno, ale nic pro to z vlastní sobeckosti udělat.
27. 12. 2017 v 07:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Má drahá dej mi víc
Má drahá dej mi víc
Má drahá dej mi víc své láááááásky

Já nechci skoro nic
Já nechci skoro nic
Já chci jen pohladit tvé vláááááásky

:D:D
hezká písnička :D
27. 12. 2017 v 08:02Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Tady hóóódně ohraná.:-)
27. 12. 2017 v 15:00Off-line esthetique  (41/-/-)
Pokud hledas vztah bez sexu, doporucuju ti obratit svoji pozornost k Jezisi. dej se ke katolicke cirkvi a budes mit vyreseno. kazdy normalni clovek buduje vztah POUZE S NEKYM, KDO HO SEXUALNE VZRUSUJE, S KYM MU TO V POSTELI KLAPE. a to se da ove*** opravdu jen v te posteli. doby, kdy se lidi k sobe sestehovavali, kupovali si spolecne lednicku a pracku, zakladali spolecny ucet v bance a AZ POTOM ZKOUSELI JAK SI VYHOVUJOU V SEXU, ty uz jsou DAVNO PRYC!!! SMIR SE S TIM.!!! nechapu proc vsichni tidle mladi kluc jsou iTOTALNE BLBI A TRVAJ NA TOM, ZE ZIVOT BUDOU RESIT OD KONCE. TAK SI TO SVOJE PANICTVI HEZKY SCHOVAVEJ PRO TOHO PRAVYHO, AZ TI BUDE 40, bude to uz schuma f**k....
nesnasim vsechny ty FALESNE MORALIZATORY TADY A NEJVIC BLBE KECAJ TI, CO NEMAJ SANCI SI NIKOHO NAJIT A TO JE SERE ZE VSEHO NEJVIC, tak tady aspon kazou jak se maj ostatni chovat
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
27. 12. 2017 v 16:26Off-line vladimirek  (24/191/97)
Esthetique tak za prve o to mi nejde uplne spatne si to pochopil ano ve vztahu je sex nejsem blbej a panictví uz jsem nekam strčil, ale nekdo chce mít treba vztah s nekym. A ne jenom píchat kde s kym! Kazdopadne nežiju v pohádce. Kupovat ledničku a podobne panebože kde si to vzal? Mě nedělá problem si někoho najít, ale momentalne ani nechci studuju a nechávám tomu radsi spis čas. Bohužel, ale když mu napíšeš ze ne a on to nedokaze pochopit tak teda sorry pisu svuj nazor;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 12. 2017 v 16:28Off-line sweet_boy  (22/184/74)
Já ho třeba hledám... Ale přes seznamku se jde jen seznámit, ne vybudovat vztah. ;)
27. 12. 2017 v 17:31Off-line vladimirek  (24/191/97)
Jaromi15 naivka sorry to nejsem a jestli si tohle o me nekdo myslí tak zkus nejdrive lidi poznat;)
27. 12. 2017 v 21:47Off-line Seph  (28/187/71)
Esthetique si očividně myslí že musí mít sex a až pak zjišťovat jestli umí protějšek do pěti napočítat. Ale tak asi neumí když skončil u něj :D
A mezi sexem na prvním rande a sexem až po sestěhování podle něj asi jako taky neni rozdíl. To se k sobě hned stěhujete nebo si se nikdy za ten první sex nedostal? :D :D :D

A nikdo ti nekecá do toho jak se máš chovat ale ne každýho prostě rajcujou nevyžádaný pdoprůměrný fotky nebo půlhodinový přemlouvání na sex. -_-
28. 12. 2017 v 09:10Off-line vladimirek  (24/191/97)
Seph ;) přesně!
28. 12. 2017 v 16:17Off-line esthetique  (41/-/-)
Seph: musis se uklidnit. jestli nekdo umi do peti napocitat poznam po par zpravach na Grindru. stejne tak vykrouceninu, OVERLY pasivni buznu a vse ostatni, co nehledam...
Esthetique si ocividne mysli, ze sex je prirozeny pud a ze ne s kazdym, s kym mam sex, musim mit zajem mit nebo budovat vztah.
LIDI JEDI, LIDI SPI, LIDI SEROU A MOCI A LIDI MAJ SEX. SMIR SE S TIM, FALESNA MORALIZATORKO!!!
vsechny buzny tady zijou v iluzi, ze MIT S NEKYM SEX TO NECO!!! ZNAMENA (pro budouci zivot, vztah atd.)
MIT S NEKYM SEX NEZNAMENA VUBEC NIC JINEHO NEZ DRAZDENI PENISU (pripadne analu) za ucelem dosazeni ORGASMU, IDEALNE SOUCASNE S EJAKULACI. nic min a nic vic!!!

predstav si mezi sexem na prvnim randeti a sexem po sestehovani OPRAVDU NENI ROZDIL,JE TO JEN SEX!!!

a pokud jde o sestehovani, opet jsi nepochopil. tvrdim, ze se nebudu s nikym nikam sestehovavat, pokud nemam pocit, ze jsem potkal cloveka na zbytek zivota a HLAVNE, POKUD NEMAM POCIT ZE I ON!!!! TO VIDI STEJNE. a predstav si, zil jsem 3 roky v tzv. "vaznem vztahu" a sestehovany. a vztah skoncil a zase jsem se rozestehoval....

momentalne mam tak 5 kamaradytakyradu, se kteryma se muzu kdykoliv sejit na sex a jednoho NEEXKLUZIVNIHO partnera, se kterym rozjizdim autodopravu, vzajemne mame klice od bytu toho druhyho, vidame se, sexujeme, jak rikam, budemem mit spolu firmu....
PRESTO SE NESESTEHOVAVAME.... zivot neni cernobily a zivotni situace neni BINARNI, tedy:
budto jsem single a (NEKONECNE) HLEDAM a bydlim v byte s rodici...
nobo jsem ve vztahu (a koukam kde bych zahnul, protoze je kolem spousta atraktivnejsich kluku nez muj starej), ale musim opatrne, protoze SPOLU BYDLIME (a nechtel bych skoncit na ulici)
zklamu te, ikdyz chapu ze -nactilete a 20-i lete buzny tady maji rady vsechno jednoduche a nalajnovane a vyber pokud mozno z max. 2 moznosti, ale zivot je mnohem barvitejsi.......
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 12. 2017 v 16:19Off-line esthetique  (41/-/-)
PS: SEph: ale urcite uz ses parkrat vyhonil nad faktem, ze mas 3 souhlasne reakce,
guess what: my, kteri mame dostatek sexu, ze uz honit skoro nepotrebujeme, my ti to prejeme a mame te za to radi........pa, pa
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 12. 2017 v 20:09Off-line Fishbone  (28/176/54)
Ale jo, někteří hledají, já mám vždycky určité období, pak když nevyjde nějaká schůzka nebo začáteční randění tak se zase na nějaký čas ztratím, a tyto cykly se pořád opakují :D Snad jednou... :)
28. 12. 2017 v 21:03Off-line vladimirek  (24/191/97)
Hel pokud se nekdo zacne obouvat do toho znekdo napise svuj nzor tak jako pardon ze neco teda pisu sem. Hloupe je teprve to ze se obouvaj ti kteri tondelaji jako deni chleba ;)
02. 01. 2018 v 01:01Off-line Seph  (28/187/71)
Esthetique
Jo sorry ale fakt to vidim o dost jinak. Na druhou stranu nemam potřebu svůj pohled všem vysvětlovat abych měl pocit že je lepší než je.

"Fakt" by mě "zajímalo" proč ten vztah asi skončil když tě tolik ovládají pudy že bys zahýbal na každém rohu :D
Jo sex je jeden ze základních pudů ale narozdíl od zvířat se lidi mohou rozhodnout do jaké míry se nechat pudy ovládat. To že si si ty vybral se řidit každým primitivním popudem neznamená že je to jediná možnost. Nebo dobrá možnost.

A souhlasný reakce jsou mi celkem fuk. Jen říkám svůj názor. Jestli tebe reakce žerou tak si asi nejsi dost jistej tim za čím stojíš. I když ty asi stojíš za každym zadkem co projde okolo :D :D
02. 01. 2018 v 14:12Off-line Seph  (28/187/71)
Pšššt neříkej jim že to psychicky odnášejí. 80% si to zarytě nepřizná. A časem zestárnou aby dělali to samý s tím že je to tak "lepší" nebo že se jim to tak líbí. A pravděpodobně jen proto že si už dávno zvykli.
16. 01. 2018 v 14:12Off-line Betonica  (39/191/93)
Nejak jsem v tom nenasel ten dotaz. Kazdej at si hleda, co mu vyhovuje.
17. 01. 2018 v 00:56Off-line esthetique  (41/-/-)
Seph: proc muj vztah skoncil? do toho ti nic neni, nicmene nemam problem to tady zcela verejne prezentovat. nemiloval jsem ho.
predstav si, lidi spolu nekdy zijou, ikdyz se nemilujou, ma to tak asi 95% heteraku, v blbem mladi kluk zbouchne holku, pak ji nemuze opustit, protoze ma dite, pak ma druhe (treti, ctvrter) a nez se vzpamatujou, posledni dite odeslo na vejsku, zivot maj oba v p***li a muzou si jen kazdy psat denicky, po kom v zivote touzili, ale nemohli byt, protoze si v blbem mladi na diskotece jednou vrzli.... a jejich stupidni deti, jako treba Seph, se treba postavi na hlavu, aby sli v jejich slepejich, aby zili uplne stejne pokrytecky jako ti jejich rodice, protoze NIC JINEHO NEZNAJI, NIC JINEHO NEZAZILI A NIC JINEHO SI NEUMI PREDSTAVIT. a tak poslusne panackujou a delaj co (si myslej, ze) spolecnost od nich ocekava: VERNY ZIVOT V EXKLUZIVNIM VZTAHU.
pokrytecke buzny... a pak tady kazou v poradne.
a pak jsou lidi, kteri maji nekolik vztahu soucasne, nebo nekolik vztahu za sebou a p***om vsechny jsou ferove, nebo-li VSICHNI ZUCASTNENI VEDI, JAKA JE JEJICH POZICE A SOUHLASI S TIM A NEDELA JIM TO PROBLEM. asi moc slozite, abys to svym cernobilym videnim sveta byl schopnej pochopit. neni to o tom, ze muj p***el XY musi byt jediny, s kym mam sex. pokud vi o tom, ze existuje rovnez p***el YZ a oba JSOU V POHODE, tak se nikomu nedeje prikori a NENI O CEM FALESNE MORALIZOVAT.
pro tvoji informaci, pred peti lety jsem asi rok zil v cesku, seznamil se s borcem, vypadalo to docela vazne, on kvuli me nechal koureni, ale pak jsem se vratil do Irska. on si nasel p***ele a par let jsme se vidali jen "socially" po par letech jsme si rekli, proc nedat sex, tech par let bylo tak akorat maximum, co on byl schopnej nezahejbat. od ty doby se vidime parkrat do roka a pokazdy si uzijeme super oral. ja se na jeho p***ele neptam, nevim kdo to je a nezajima me to.... a posledni dobou tenhle borec uhani o sex spise me nez naopak. ALE NEVRACIME SE K SOBE na vztah. pravidelne spolu mame sex, tot vse....
zivot je PESTROBAREVNY, nikoliv CERNOBILY
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2018 v 09:29Off-line KuBiCeQ  (26/181/77)
To, že ty ostatním nestojíš za vztah, neznamená, že ho nehledají.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 01. 2018 v 20:55Off-line esthetique  (41/-/-)
KuBiCeQ: naopak, jaksi jsi nepochopil, ze ja mam zajemcu o vztah tolik, ze je musim odmitat. JA si totiz muzu vybirat. a o tom to je. jen me serou pokrytecke moralizatorky tady, co neuspely v rubrice SEZNAMKA, a uz ze zoufalosti nevi kudy kam, tak vlezou do PORADNY A zalozi tema (asi tak milionte): "hledam vztah, ne sex". a trapne se tady pohorsujou, nad kymkoliv, kdo nehleda vztah az za hrob... na coz jim zpravidla odpovidam: A PORADIT JSI POTREBOVAL S CIM?!?, KDYZ JSI V PORADNE......
18. 01. 2018 v 15:17Off-line Seph  (28/187/71)
Estethique:
Tak zaprvé někteŕí z nás byly chtěné dítě ale nepřekvapuje mě že to neznáš
Nemám nic proti tomu když jsou s tim všichni účastníci toho co děláš ať to nazývat jakkoliv v pohodě ale prosazovat to jako nějakým způsobem "lepší" než monogamní vztah je dost přestřel.
A jsem si jistej že přítel toho tvýho známýho by byl nadšením bez sebe kdyby zjistil že mu zahejbá s někým tak "úžasným" a "milým" jako ty.
Ohledně tvých "zájemců" (za předpokladu že tomu někdo uvěří) bych jen řekl: I prošlý maso si ve slevě někdo koupí. :D

a OPRAV si ten CAPSLOCK nikoho tvoje VÝLEVY NA KLÁVESNICI nezajímají. ;)
20. 01. 2018 v 20:01Off-line vladimirek  (24/191/97)
Esthetique
Koukám že tvoje hloupost nemá hranice
20. 01. 2018 v 20:05Off-line vladimirek  (24/191/97)
Rozvracení vztahu je tvoje snídaně;) k obědu urážet lidi za názory a večeře ko..ta kterého máš misto mozku;) jdi si holka lecit mindráky jinam jr vidět ze vztahy neumíš udržovat tak radsi je..eš tvoje věc jen neurazej lidi který souhlasi se mnou
20. 01. 2018 v 20:07Off-line vladimirek  (24/191/97)
Hoši doufám že takhle blbě nikdy neskončim díky za tvou kroniku života a precti si co píšeš a ani bych se nedivil kdyby jsi měl nejakou nemoc
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 01. 2018 v 20:09Off-line vladimirek  (24/191/97)
Bekt tebou přemýšlím nad životem jo ahaa vlastně mozek v kalhotech! Moralizuju? Jenom rikam svuj názor moralizujes ty!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 01. 2018 v 20:32Off-line esthetique  (41/-/-)
Seph: NAOPAK NIKOHO NEZAJIMA TVOJE MORALIZOVANI!!!
nechapu tvoji poznamku o nechtenych detech, zrejme POTREFENA HUSA NEJVICE KEJHA... ta story byla o tech rodicich, co si jednou vrzli a uz mohli na nejake "HLEDANI VZTAHU" v klidu zapomenout. proste on si ji musel vzit a hotovo! Skopkovic a Konopnikovic!!! nechtene deti jsi do toho zapletl ty, nam ostatmim jen zustava se ptat: proc asi? zrejme ten p***el myho bejvalyho asi NENI AZ TAK VELKY TERNO, kdyz muj bejvalej v posteli dava prednost ME, JAKOZTO PROSLYMU MASU, pred nekym s kym NA OKO, PRO OKOLI, PRO I***TY, KTERI TO RESI A SLEDUJOU, jako je Seph, NAOKO ZIJE VE VERNEM VZTAHU!!!! a to okoli ho za to ma POKRYTECKY RADO!!!! se laskave zamysli nad svoji ubohostiiii!!!!

vladimirek: Vladimirku, ja nic nerozvracim, ja nikoho k nicemu nenutim, a pokud muj byvalej svymu soucasnymu zahejba, je to jeho problem, ne muj. ja jim jejich vztah resit rozhodne nebudu.... stejne jako nebudu tobe resit, ze bys mel misto snidane, obeda a vecere si skocit do fitka a trochu na sobe zapracovat.... a o moje zdravi, specialne to sexualni se LASKAVE NESTAREJ, ja jsem na testech 4x do roka, to spis ty mas sanci, ze az uz tu nadrzenost jednou nevydrzis a sahnes po prvni slapote, co najdes, tak neco chytnes. typicky konec MORALIZATOREK. nekolik let moralizujou na netu, pak jim jednou rupne v bedne, po nekolika letech marneho hledani vlezou do postele s prvnim kdo se namane a z logiky veci, ti nejpovolnejsi toho maj nejvic za sebou.... a v sobe, tudiz nejvetsi sance neco chytnout
20. 01. 2018 v 21:41Off-line vladimirek  (24/191/97)
Takhle uboze nikdy neskončim!!
20. 01. 2018 v 22:03Off-line vladimirek  (24/191/97)
Navážet se do mě kvůli mé váze hecht dost ubohé ne? Uvědom si jednu věc jsem se sebou spokojen :) že sem silnejsi a co? Zabij toho mozkožrouta co máš v hlavě a uleví se ti pokud tam teda něco zbylo :)
22. 01. 2018 v 02:47Off-line Seph  (28/187/71)
Estethiaue: jistě. Já do toho zatáhl nechtěné děti protože podle toho jak si to popsal by byli z dítěte nadšení. -_- Jen sem reagoval na tvoje nařčení že tak proběhlo mé početí. Nečekal sem že to bude VÁŽNĚ citlivý místo. I když pŕekvapení to taky moc neni :D
Třeba má rád ojetý kusy a proto dává přednost tobě. Lidi mají divný úchylky.
Na druhou stranu proč chodí radši s nim než s tebou si asi všichni kdo četli tvoje commenty představit dovedou. :D :D

A každej si přebere sám kdo je tu ubohej. Ale já pro spokojenej život nepotřebuju tlupu zoufalců co vlezou s každým do postele (i když..."postel"bůh ví kolik veřejnejch záchodů má po tobě stopy)

Člověk by se skoro ptal kde se v tobě všechna ta zášť bere když máš tak "skvělej" život. :D
23. 01. 2018 v 17:36Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Mám zkušenost, že vztah se mezi gayi obvykle tvoří po prvním rande kde dojde na sex..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 01. 2018 v 22:50Off-line esthetique  (41/-/-)
Seph: ne, to ses jen jako potrefena husa nejvic kejhajicne ozval. MUJ PRIMER BYL ZCELA OBECNY. spojeni mezi tebou a nechtenymi detmi sis DOMYSLEL a kazdy v diskuzi tady si to muze najit, precist a dat mi za pravdu, ze priklad o nechtenych detech byl ZCELA OBECNY, TEBE OSOBNE se vubec NETYKAL, navic byl primarne o zivotech tech rodicu, nikoliv tech deti...

ja mam takove porekadlo: kdyz uz se poseres na chodnik uprostred Vaclavaku, koukej se co nejrychleji ztratit a ne to donekonecna roznaset na svych botach...

takze se prestan tocit ve svem fantasmogorickem kruhu, ve kterem se hadas jen sam se sebou...
a pokud ti vadi, ze nikdo uz nehleda vztah, vysazej si VELKYMI TUCNYMI PISMENY do svyho profilu zhruba toto: HLEDAM VZTAH, NIKOLIV SEX. NAHE FOTO NEPOSILAM, pokud mi budes sympatickej, budu trvat na osobnim setkani, abychom mohli ove*** VZAJEMNOU CHEMII.
a nelez s tim do poradny, tobe totiz neni ani rady ani pomoci, podobne jako 99% ostatnich tady, kteri veri, ze najdou p. DOKONALEHO ANIZ BY MUSELI ZVEDNOUT P***L od PC....
internet = zabava chudych a neprilis podnikavych lidi. zajimavi lide se schazeji nad kafem, v kine, pri sportu, hobby a milionu jinych prilezitosti.... nesedi hodiny, dny a roky (LUCIE!!!) u nefunkcnich seznamek
25. 01. 2018 v 09:46Off-line esthetique  (41/-/-)
Sex. s nekym, s kym vlezu do postele (nikoliv nutne na prvni schuzce) a libilo se mi to, s nim to chci znovu, A ZNOVU a mozna budu mit zajem s nim budovat vztah. kdyz me nekdo nezaujal, nema smysl se o cokoliv dalsiho snazit. kdy vy NACTKY konecne pochopite, ze za to svoje panictvi pochybny si nic nekoupite, ze fakt, ze "si to schovavate pro toho pravyho" nikoho nezajima a kdy prestanete RESIT VECI OD KONCE?!? to by me opravdu zajimalo, protoze mozna by se v poradne dostalo i na jina temata nez na nekonecne breceni "proc si nemuzu nikoho najit na VAZNY VZTAH"?!?
01. 02. 2018 v 13:56Off-line Seph  (28/187/71)
Esthetique: jedinej kdo nepochopil že to o nechtěných dětech byla reakce na tvojí představu o vztazích v dťívější době si ty.
Ne že by mě taková neschopnost překvapovala. Tvoje argumentace je zcestnà prakticky polovinu většiny příspěvků.

Na to jak je internet "zábava chudých a nepodnikavých" tu trávíš až moc času ne? :D
Nehledě na to že nejvíc se na tohle téma rozohňuješ ty a každej si sám domyslí proč tě asi tak štvou ti co nejsou projetý jako dálnice.

A jestli nehodláš přijít s nějakým pádným argumentem tak si užij svůj vysněnej život, my ostatní se radši vyhneme ojíždění každýho kdo má tep a neuteče :D :D :D
Jestli je tak skvělej tak netušim co tě tak pumpuje na tom že ne každej je taková štěťule.

Ale to se stejně nedozvim protože napíšeš v obměněný formě znovu stejný lehkomyslný "argumenty" a poznamenaný názory jako už několikrát.
A to už je celkem nuda takže se fakt spíš loučim. Jak sem řekl, jestli je to tak super tak si to užij a dej nám svátek.
03. 02. 2018 v 00:44Off-line esthetique  (41/-/-)
Seph: jediny, kdo tady nepochopil, je priklad byl o zpackanych zivotech rodicu a vztahl si to osobne a zacal tu vykrikovat: JA NECHTENE DITE NEJSEM, jsi ty, b***cku. kazdy si to muze v diskuzi naskrolovat a precist

rozhodne tady travim mene casu nez ty a o tom, kolik ho tady travim, ty vis hovno kulove, tak to laskave prestan hodnotit

a jestli nehodlas prijit s nejakym padnym argumentem, proc DLOUHODOBY EXKLUZIVNI VZTAH je jediny spravny (PROTOZE TAK TO VETSINA BUZEN CHAPE, RESI SI TIM SVOJE MINDRAKY Z VLASTNI SEXUALNI ORIENTACE, SNAZI SE VYHOVET PRANI HETERACKE VETSINY TIM, ZE JIM DOKAZE, ZE PROMISKUITNI PROSTE NENI A NEBUDE A SOUCASNE KOPIRUJE JEDNANI SVYCH HETEROSEXUALNICH!!! RODICU, PROTOZE ZADNE JINE JEDNANI NEZNA A NEDOVEDE SI PREDSTAVIT) tak se opravdu nenamahej reagovat. TVOJE PRAVDA JE NAPROSTO STEJNE HODNOTNA A PODLOZENA JAKO TA MOJE, maximalne napocitas vice zelenych cislicek pod komentarema od podobne zastydlych jedincu tady, jako jsi ty sam (protoze vas tady je moralizatoru naprosta vetsina), ale to je asi tak vse.....

ze bych ojizdel tebe, to ti opravdu nehrozi, jsi tak trochu jina liga (nez na jakou jsem zvykly) takze se v klidu ztrat a pa pa
03. 02. 2018 v 04:34Off-line saddestboyever99  (25/186/56)
Lulz.. AIDS je rozšírený.. Ani sa nedivím... Lulz
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload