Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chtěli byste s někým takovým mít vztah?

30. 12. 2017 v 11:05Off-line Anonym
Dobrý den, je mi 17 let. Mám na vás takovou otázku. Mám vrozenou vadu, že mi chybí dva zuby (horní dvojky) a mám možnost si místo nich nechat vložit na jejich místo 2 umělé zuby s tím, že to bude stát cca 40 000 Kč, ale peníze nejsou až takový problém. Můj problém je, že nevím, jestli si je mám nechat udělat či si to nechat, jak to mám teď. I když vypadám dost zajímavě :D, protože jde o horní dvojky, které (ne)jdou při každém sebevětším úsměvu vidět. Já jsem si na to celkem zvykl a kromě vzhledu mi to nedělá žádný větší problém. Nechci toto podstoupit, protože můj "problém" je částečně zkouška osobnosti partnera, protože mě nemůže chtít kvůli vzhledu :D. Navíc když si je nechám udělat, tak s tím do budoucna můžou být různé problémy při případném jejich poškození, apod. Takže se vracím k úvodní otázce:
1. Chtěli byste s někým takovým něco mít (vztah)?
2. Chtěli byste v mém případě si nechat ty nové zuby udělat?
Osobně uvažuji tak, že najití partnera s tímto problémem může býti těžší a co je pro mě těžší je i lepší pro růst mé osobnosti jako takové tzv. Co vás nezabije to vás posílí, ale pochybuji, že semnou někdo sdílí tuto myšlenku :D
30. 12. 2017 v 11:10Off-line i8051  (53/184/97)
Zase ma tvuj budouci partner jistotu, ze ho nepokouses :-)
30. 12. 2017 v 11:16Off-line pauxi  (49/178/79)
Nějak jsem to asi nepochopil, když vada není vidět , jak se to může odrazit na tvém vzhledu ?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 12. 2017 v 11:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Já mám přeraženej pravej špičák z doby mého divokého mládí a nikdy mě nenapadlo si to nechat spravit ani když jsem s prachama neměl problém... takže při úsměvu mi tam zeje docela černá ďoura... a neměl jsem problém najít kluky na vztah nebo na něco jinýho :D věř si, a neřeš kraviny...jestli si to necháš spravit, tak jedině proto že ty sám chceš, ale nedělej jenom z obavy že by ses někomu nelíbil
30. 12. 2017 v 12:28Off-line onlip  (61/180/84)
Podívej, máš to v hlavě srovnané, čelist ti drží - a nejspíš je vše právě tak, jak být má. Čert ví, jaký řetězec dějů bys spustil zásahem zdaleka nejen vnějším.
30. 12. 2017 v 13:11Off-line Filousek  (28/183/65)
Mě by to u kluka absolutně nevadilo. Do 20 let jsem měl křivé zuby, špičáky mi trčely z huby do té doby než jsem si našetřil na rovnátka. Dost jsem se styděl a nakonec jsem zjistil, że jediný kdo to moc řeší jsem já. Takže buď v k klidu.
30. 12. 2017 v 14:38Off-line smaragd15  (22/180/85)
A zase otazka ako by sme my boli jeho partner :D to sa sakra pytaj tvojho partnera taketo otazky.každy tu je iny niekomu vadi aj mala chybička niekomu nič nevadi okrem neveri a takychto svinstiev.Dam teraz priklad,chlapy to len tak poviem tak potom sa nepajedte že vas určujem kto je jaky,takže dajme tomu že i8051 by to vadilo pauximu by to nevadelo busterxovi by to nevadelo onlipovi že by to vadilo St63V by to nevadilo filouskovi by to nevadelo a lievancovi by to vadilo tak vidiš na tom ako to je každy to inak zhodnoti takže to sa musis spytať partnera či mu to vadi alebo nie.Mne taketo by nevadilo keby partner mal len mne vadi ked chlapovy ťaha z huby jak koňovi z ***e xD
30. 12. 2017 v 14:45Off-line iglw  (48/172/77)
Dodělej si zubiska!!!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 12. 2017 v 14:46Off-line iglw  (48/172/77)
Ano,na vzhledu vždy záleží a kdo mluví opak,nemá pravdu!!!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 12. 2017 v 14:59Off-line Bahutom  (35/173/60)
Myšlení máš nastaveno velice dobře :) jen tak dááááál :) a co bych poradil? Asi nic :) je to na Tobě
30. 12. 2017 v 15:01Off-line smaragd15  (22/180/85)
Hele St63V ja by som nikdy nikomu nič nedoporučal čo sa tyka vzhladu :D
30. 12. 2017 v 15:04Off-line smaragd15  (22/180/85)
A ty iglw vieš chuja asi na čom zaleži lebo keď zostarneš tak jak teraz vypadaš tak v starobe už tak nebudeš takže nezaleži na vzhlade
30. 12. 2017 v 15:25Off-line Anonym
Děkuji vám všem za vaše názory. Vážím si toho. Navíc nechci moc sdílet myšlenku hodně lidí dnešní společnosti a to je, že člověk musí vypadat, co nejlépe jinak nejste "IN", ale to snad platí jen u "dětí", které nevědí, co to jsou skutečné problémy. Protože si myslím, že většina lidí v mém případě by využila hned možnosti si nechat udělat nové zuby, ale já osobně bych radši za ty peníze nakoupil sazeničky stromů, vybavení a šel sázet stromečky do lesa za což bych měl lepší pocit než z toho, že pěkně vypadám.
30. 12. 2017 v 15:47Off-line Anonym
Lievanec V mém věku lze předpokládat, že ty peníze nejsou moje, ale mých rodičů, kteří jsou ochotni mi za ně zaplatit nové zuby, ale pokud toto po nich chtít nebudu, tak mi ty peníze pochopitelně nepředají a to ani, kdybych je hned dal na cha***u :d
30. 12. 2017 v 19:31Off-line esthetique  (41/-/-)
Tezko posuzovat, kdyz to clovek nevidi. me treba se libil kluk, ktery silene trpel kvuli odstavajicim usim, dokonce chtel jit na operaci. dalo mi dost prace ho presvedcit, ze se mi to libi a je to sexy.... od operace jsem ho teda odloudil, ale na oplatku jsem musel slibit, ze si nenecham zmensit svuj obrovsky frnak.... takovy obchod neco za neco. pak jsme se rozesli kvuli nejake blbosti.....
dej si do profilu fotku usmevu a rekneme ti vic...
30. 12. 2017 v 20:15Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Shmebulock): S těmi stromky sis to trochu zavařil, co? Ale dám ti tip, jak dostát lievancově výzvě a naplnit příslib, který jsi tu - marná sláva - veřejně dal. Přečti si knížku Jeana Giona: Muž, který sázel stromy. Zjistíš, že sazenice nemusíš kupovat, příroda ti poskytne materiál zdarma. Nemusí jít jen o duby, s buky pořídíš stejně, jírovce ochránci neuvidí tak rádi, ale což. Pokud chceš začít hned, pod listím už máš žaludy, bukvice a kaštany naklíčené, stačí sázecí kolík. V předjaří můžeš pokračovat. Za rok se těším na oživení vlákna tvou zprávou.
30. 12. 2017 v 20:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Checht, sem si na něco vzpoměl když ste u toho johna appleseeda :D my sme šli sázet s kámošama trempíkama stromky asi v 19ti letech na lesní brigádu, ale nikdo jsme za to nechtěli prachy, jenže lesní muž nám sdělil, že nám prachy vyplatit musí... tak sme je teda vzali...a koupili sme za to pytel čokolád a tatranek a velmi vzácného protekčního ovoce - pomerančů místo abysme to prochlastali a kamoška pionýrská vedoucí udělala dvoudenní výlet pro děcka a my sme tam na ně číhali a udělali sme jim bojovou hru o poklad.. .poklad byl pytel těch tatranek a ovoce a děcka si to pak rozebrala když sme je v potu tváře nechali vyhrát :D názorný příklad spolupráce protistátních trampských elementů s bolševickou pionýrskou organizací :D troška nostalgie pro pamětníky :D
30. 12. 2017 v 22:00Off-line iglw  (48/172/77)
I ve stáří člověk může vypadat dobře,mlaďochu smaragde!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 12. 2017 v 23:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Nemůže, starce v evropě nechceme -_-
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 12. 2017 v 00:16Off-line Anonym
Onlip - Pokud vím, tak pěstovat stromky z náletu by bylo dosti obtížné a zdlouhavé. To, že jsem uvedl, že bych ty peníze vynaložil radši na sázení stromků znamenalo, že bych si z možnosti si udělat nové zuby nebo sázet za ty peníze stromy, bych si vybral radši sázet stromy. Neuvedl jsem možnost, že bych si ty peníze mohl nechat. Takže nevím o čem se zde dohadujete.
Závidím vám pamětníkům vaše dětství. I když to bylo za komunistů, ale neměli jste takové technické vymoženosti jako máme dnes mi a já si osobně myslím, že to spíš ničí společnost. Teď se každý přes mobil během pár vteřin ze všeho vymluví a lidi vůbec nedrží své slovo (dle mého názoru). Navíc i mí vrstevníci by nešli ani náhodou semnou na čundr, protože to by se mohli zašpinit a nebýt na Facebooku a podobných hovadinách. Přijde mi, že z mých vrstevníků jsem poslední takto uvažující člověk. I když každý má 1000 přátel na FB, tak je ve skutečnosti sám. I když někdo nám může závidět naše možnosti, ale i tak bych se radši narodil ve vaší době.
11. 04. 2021 v 20:55Off-line Wolfgangus  (20/182/56)
Mě je téměř jedno vzhled, hlavní je, že si rozumíme a tak
11. 04. 2021 v 21:58Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Mně* a vidíš stáří?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 04. 2021 v 22:00Off-line Wolfgangus  (20/182/56)
Stáří to jo, zase je to ale o tom, rozumění si a za to vypadený N se omlouvám
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 04. 2021 v 22:15Off-line Juno  (68/175/75)
Poraď se s lékařem a nech si udělat nové. Stojí to za to.
11. 04. 2021 v 23:44Off-line boy12347  (18/169/57)
Tak, mě by to bylo úplně jedno. Nevidím důvod proč by mi to mělo vadit.
12. 04. 2021 v 18:51Off-line nobody  (39/183/62)
Co vás nezabije to vás posílí funguje jenom do určité meze a navíc každý máme tu mez trochu jinou.

Určitě by mi tu u partnera nevadilo. Třeba to vypadá o roztomile, kdo ví X-D , ale pokud se zamyslím nad tím jakou mám já zkušenost, tak si to raději nech opravit. Dokud máš zubaře a seš mladý X-D
12. 04. 2021 v 19:22Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Pokud neděláš nějakej "kontaktní" sport ani neotvíráš zubama lahváče, tak si nedovedu v dnešním světě představit poškození chrupu (s výjimkou nehod, upadnutí, zakopnutí atp.) jinak, než věkem. :D
Jinak osobnostních testů na partnera můžeš mít celou řadu, v závislosti na tom, jak si partnera představuješ, nemusíš si kvůli tomu nechávat dvě díry mezi zubama.
Co se týče pořízení umělých zubů, osobně bych se v tomhle držel hesla: Lepší mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít.
12. 04. 2021 v 19:27Off-line Fgjk  (21/195/90)
Spousta lidí kouká na zuby...ale tohle je úplně v poho...já mám teda umělou pětku. Ta sice vidět není, ale je důležitá ke žvejkání
12. 04. 2021 v 20:19Off-line Frederic  (27/178/70)
Máš na mysli asi zubní implantáty. jednoznačně ANO! nech si je udělat. jestli ti chybí dvojky, tak ti chybí zuby hlavně z mechanoskopického hlediska. počítám, že se léčba začne rovnátky.
jinak si vyber opravdu kvalitní kliniku, jestli nejsou peníze problém. zkus v praze v londýnský ulici kliniku šmuclera. akorát se obávám, že za 40 tis. bude tak jeden zoubek a malej kousek ;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload