Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nejsem dost popularní na to, abych mohl bejt jinej

01. 01. 2018 v 08:04Off-line Anonym
Zitra to bude presne 9 let co jsem se rozesel s jedinym klukem se kterym sem kdy "chodil". Ano, presne tak... patrim mezi ty ucha kterych je lepsi se zbavit a novy rok s nima nezacinat.

Muj problem spociva v tom, ze mam diagnostikovanou tezko formu schizoidni poruchy osobnosti. Jsem radsi sam, nikam moc nechodim, sporty jsem delal vzdycky jenom individualni (kolo, plavani) a takova dost zakerna cast teto diagnozy spociva v tom, ze to lidem jako ja to "vyhovuje" nebo resp. jsou presvedceni o tom ze se na tom nikdy nic nezmeni, takze nejake terapie jsou dost dlouhe a neprilis uspesne. Ja vim, ze si ted rikate ze kdyz bych opravdu chtel, slo by vsechno. To si taky obcas rikam.

Doma to nebylo moc jednoduchy, vetsinou se mi posmivali a vysmivali se mi, nikdy mi nerekli ze mne maji radi anebo ze jim na mne zalezi, takze ja to nedokazu rict ani nikomu jinymu (nejsem s nikym z rodiny v kontaktu) Asi pred 7 lety jsem chodil chvili i na nejaky terepeuticky sezeni a kdyz jsem napsal na papir (protoze jsem to ani nedokazal rict) ze si nedokazu predstavit ze by mne mel nekdo rad, tak sem z toho dostal panickej (hyperventilacni) zachvat a byl nasledne z terapii vyloucen :)

Suma sumarum mam 2 kamose se kterejma se bavim, z toho s jednim jsem se nikdy nevidel a jeden zije ve Finsku (Ja ziju v Holandsku) - s tim jsem byl asi dvakrat na pivu jeste kdysi v CR.
Muj problem bude nejspis spocivat v tom, ze nejsem dostatecne popularni abych mohl bejt jinej (peknej, zajimavej, hodnej, vrelej, odvazanej, spontanni... bla bla bla) na to aby se semmnou vubec nekdo bavil, natoz neco vic a uz vubec ne v okruhu gayu. Ja nedokazu ani sam sebe vyfotit anebo divat se na sebe u kadernika (vzdycky koukam radsi do zeme, coz rade kaderniku dela vylozene radost). Nejlepsi je kdyz nekteri maj ambice mi to ukazovat jeste v zrcadle ze zedu, tak to rovnou rikam ze nemusim videt vsechno. Predstava ze bych sel s nekym na rande se mi dost hnusi a pripada mi to dost trapny.

V 97% casu jsem s tim skutecne smiren a tak nejak je mi to jedno, ze jsem porad sam, ale v 3% casu bych taky chtel aby mne nekdo poplacal po rameni, po zadech, obejmul, podporil, pomohl a kdyz je clovek s nekym v posteli ( na kom mu aspon trochu zalezi) tak se vyspi daleko lip. Obcas se mi z toho chce brecet (vetsinou kdyz sleduju nejaky filmy).
01. 01. 2018 v 10:54Off-line weds  (42/-/-)
Smutne citanie. Sam mam nejake problemy, aj ked trocha ineho typu, takze sucitim.

Kolko mas rokov?
01. 01. 2018 v 12:58Off-line Jan_Christoph  (32/177/59)
Napis mi zpravu
01. 01. 2018 v 13:17Off-line PetrEM  (30/182/75)
Nebreč a začni se sebou něco dělat ! Tím, že se tomu budeš poddávat a litovat se, tím se nic nezmění...

Dodám toto: Kdo chce, hledá způsoby; kdo nechce hledá důvody.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
01. 01. 2018 v 14:20Off-line weds  (42/-/-)
PetrEM:

Much easier said than done...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 01. 2018 v 14:39Off-line PetrEM  (30/182/75)
Weds: Excuses, excuses ..... Yeah, For many of you is easier to give up, do nothing......
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 01. 2018 v 15:35Off-line weds  (42/-/-)
PetrEM:

Do you suffer from any kind of d***litating physical disability or psychological disorder?

You know, its really easy to give such advices to someone if you havent been in their shoes for a while...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 01. 2018 v 15:45Off-line misanek007  (24/-/-)
Kdo chce, hledá způsoby; kdo nechce hledá důvody.

rikaji omezenci
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2018 v 16:03Off-line PetrEM  (30/182/75)
Říkají omezenci? To je holý fakt. Ale nemůžu čekat od 18 letého děcka, aby to pochopilo
01. 01. 2018 v 16:09Off-line PetrEM  (30/182/75)
Weds: No I don't suffer of any disease which you have mentioned.
Its quite simple. If you want to change your life, you have to do everthing you are able to do. If you will cry, how is the life unfair, you will never be happy. Do you think when you will cry everywhere, something has change?

If you are not able to understand this, you are an i***t. The choise is only up to you.

Sorry, but I'm done here. I will not lose my time with somebody who is crying over and over again
01. 01. 2018 v 16:26Off-line weds  (42/-/-)
PetrEM:

"No I don't suffer of any disease which you have mentioned."

Well thats enough said...

Enjoy your happy life :-D
01. 01. 2018 v 16:32Off-line weds  (42/-/-)
Lecram-Neznamy:

Asi tak...
01. 01. 2018 v 16:34Off-line PetrEM  (30/182/75)
Bože... komu kdy prospělo, když se utápěl v sebelítosti? Nikomu !!
Myslím si, že ani tu změnu udělat nechcete, protože se vyžíváte v tom, když vás někdo lituje.
01. 01. 2018 v 16:34Off-line i8051  (53/184/97)
Jo! A zaciname fnukat hned prvniho .. uz nadpis prispevku je totalni ufnukana katastrofa :-) ale i presto .. kazdej racionalni clovek, navic v tvejch odhadem 25ti letech, by hledal pomoc u odbornika nebo na miste, kde se toto da vyresit, jen buznicky to musej dat anonymne sem, zrejme z duvodu, ze se nechaj rady chlacholit .. tohle fakt nikdy nepochopim, sorry jako :-) nicmene vsechno zacina u tebe .. chces/nechces :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 01. 2018 v 16:35Off-line PetrEM  (30/182/75)
Nevím a ani mě to nezajímá.
01. 01. 2018 v 16:39Off-line PetrEM  (30/182/75)
A ty zde radíš konkrétně kde? Já alespoň něco napsal - viz první příspěvek.. Ty se tu jen uboze snažíš mě znemožnit, což se ti stejně nepovede. Na ufňukánky budu mít pořád stejný názor.
01. 01. 2018 v 16:40Off-line PetrEM  (30/182/75)
To si možná jen myslíš :)) . Vrať se radši k natáčení nesmyslných videí na Youtube.
01. 01. 2018 v 16:42Off-line PetrEM  (30/182/75)
V tom, aby se probrali a začali místo plakání na "buzna" seznamkách se svými životy něco dělat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
01. 01. 2018 v 16:45Off-line PetrEM  (30/182/75)
=D tvoje moralizování a slovíčkaření taky hrozně pomůže :))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 01. 2018 v 16:55Off-line weds  (42/-/-)
PetrEM:

A ako si prisiel na to, ze nikto nic so svojim zivotom nerobil, nic neskusal? Kvoli tomu, ze piseme do poradne?
01. 01. 2018 v 18:18Off-line Anonym
PetrEM: Uprimne receno, to ze sem komentar v podobnym duchu ocekaval taky neznamena ze vidim do budoucnosti, ze? Ale to je normalni, lidi kteri nikdy v zivote nemeli hlad, nebyli bez strechy nad hlavou, bez rodiny, pratel, pravdilneho sexu a podobne si taky nedokazou predstavit jaky to je a pro ne jsou reseni vzdycku az detinsky jednoducha. Neco jako ve smyslu, ze kdyby bezdomovci opravdu chteli, tak si najdou praci a nebyli by bezdomovci, lidi s anorexii by se meli proste nazrat a and problem solved.

Ono to je asi stejny jako kdybych ti rekl, ze kdyby lidi opravdu chteli tak budou vsichni stastni heterosexualove, mit barak, auto, krasnou a poctivou zenu, slusne deti, slusnou praci a podobne... staci preci jenom opravdu chtit, ne?

Podle tvych komentatu, postoje a arogance to spis ale vypada na takovyho pomerne nezkusenyho cucaka ktery nikdo nemel o nic moc nouzi, protoze to vzdycky nejak dopadlo a kdyz ne tak rodice pomohli.
01. 01. 2018 v 18:33Off-line Anonym
PetrEM: Jinak byt mene arogantni by ti taky asi neublizilo, postoj typu "nevim, nezajima, nefnukej" vetsina lidi moc neoceni. Me to je fuk co rikas, protoze takovych nazoru a lidi uz jsem potkal spousty, ale vim ze na to vetsinou doplati, tak abys tu za par let nefnukal ty :)
01. 01. 2018 v 18:40Off-line Anonym
Lecram-Neznamy: Diky za vsechny tvoje komentare tady :) Ja jsem o terapii tady premyslel, jenze trochu problem je ze ziju trvale uz roky mimo CR a tady je levnejsi se zkou*** nez chodit na terapie, tady to je extra drahy, plus bychom asi narazeli na jazykovou barieru, kdybych chodil k nekomu kdo tohle dela v anglictine tak by to bylo jeste drazsi.
01. 01. 2018 v 18:42Off-line misanek007  (24/-/-)
PetrEMDnes, 16:17Nahlásit
Sám jsi omezenec, ty pubertální děcko
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2018 v 19:12On-line Bahutom  (34/173/60)
Otázka je jen jedna: Jaký život chceš mít :) odpověděl sis částečně sám. Jde všechno a nevidím ve Tvém trápení neřešitelný problém. Ale jedinej kdo s tím pohne seš ty :) Psycholog toho dokáže hodně, ale zase jen pokud to ty jako klient dovolíš :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2018 v 19:15Off-line PetrEM  (30/182/75)
Ten nezkušený cucák, jak ty píšeš, šel hned po matu***ě makat - v 19 letech se osamostatnil, koupil barák, který spravuje !! Já se o sebe starám sám, nepotřebuji aby mě dotovali rodiče, což je nejspíš tvůj případ. Na všechno co jsem potřeboval jsem si vydělal sám. Taky byly chvíle, kdy to nebylo ideální, ale neposral jsem se z toho, nelitoval jsem se a zamakal jsem !! Udělal něco pro to, abych se měl dobře.

Zato ty, místo toho, aby jsi konal a začal řešit svůj život, aby jsi se měl lépe, se zmůžeš jen na to, si tu vylévat srdíčko na gay seznamce, kde je tvůj osud všem ukradený. Pořád se jenom lituješ, jaký jsi hrozný chudáček, což dokazuješ v tom příspěvku, který jsi teď psal. Prostě klasická fňukna.

Souhlasím už po několikáté s i8051. Vypadá to, že aspoň v něčem má tento zrovna mnou neoblíbený člověk jasno a nazývá věci pravým jménem.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 01. 2018 v 19:18Off-line Anonym
PetrEM: A jak se to dela ze si clovek uz v 19ti koupi barak?
01. 01. 2018 v 19:18Off-line PetrEM  (30/182/75)
Třeba hypotéka? To tě nenapadlo? Já mám svoje prio***y a cíle jasné a srovnané. Vím co chci od života očekávat a daří se ! A víš proč? Protože jsem se nebál a místo fňukání, pro tohle všechno něco udělal.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
01. 01. 2018 v 19:20Off-line i8051  (53/184/97)
Ja snad toho petuema zacnu mit rad :-) si asi postavime dvojdomek :-)
01. 01. 2018 v 19:20Off-line Jan_Christoph  (32/177/59)
Zadlužit se v devatenácti na několik desítek let je fakt úspěch, to ti gratuluji
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 01. 2018 v 19:21Off-line PetrEM  (30/182/75)
A já ti gratuluji k tomu, cpát prachy cizímu člověku do nějakého zavšiveného podnájmu, místo toho, aby jsi si platil své bydlení. Nečekám, že tohle pochopíš.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2018 v 19:29Off-line Anonym
PetrEM: V 19ti letech ti dal nekdo hypoteku? Asi to s tou tvoji samostatnosti nebude tak horke jak tvrdis, ze? Vlastne sis ten barak ani nekoupil, ale jenom si na nej vzal hypoteku, takze neni tvuj, ale je banky.

Pokud ti je ted 24, coz znamena ze si o hypoteku zadal cca pred 5 lety. To je asi tak ve stejnem obdobi kdy si chtel muj kamos chtel vzit hypoteku na byt a chtel abych s nim bydlel. Prestoze v tu dobu byl starsi nez ty, mel odpracovano vic nez ty, mel nadprumerny plat a dokonce i jeho matka byla ochotna rucit jejim bytem, tak to stejnak nestacilo. Navic v tu doby se ani 100% hypoteky uz nedavali a musel si mit 10-20% nasetrenych.

Vetsina cucaku jako ty nedostane v 19ti ani blbou kreditku, natoz hypoteku, takze nam tu neves buliky na nos :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 01. 2018 v 19:39Off-line PetrEM  (30/182/75)
Já nepotřebuji nikomu věšet bulíky na nos k****ne, stačí mít dobré známosti a i hypotéka v 19 letech jde i se 100% pokrytím. 10 až 20% našetřeného, platí pokud vím od loňského roku, tak si tu zase nehraj na chytrého, protože víš hovno. Do té doby, se dávalo 100%. A jak píšu, musíš mít dobré známé a kamarády, kteří ti poradí, jak si správně zažádat. Ale to by ses musel zajímat o dění kolem sebe a neplakat pořád.

Ale vidím, že nadávky atd, to ti jde pěkně :)), takže to s tou tvou poruchou asi nebude tak horké co? Jen jsi potřeboval pěkně z kraje roku, aby ti pár buzniček napsalo, jaký jsi chuďátko :)))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
01. 01. 2018 v 19:43Off-line PetrEM  (30/182/75)
A víš co? Už ani nemusíš reagovat. Je mi ukradené co napíšeš. Obrázek jsem si o tobě udělal dostatečný na to, abych věděl, že jsi prachobyčejný fňukal.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 01. 2018 v 19:44Off-line i8051  (53/184/97)
Anonym (Mr.Potato)" "Vlastne sis ten barak ani nekoupil, ale jenom si na nej vzal hypoteku, takze neni tvuj, ale je banky. "
------------
zde jsi anonyme prave naprosto skvele ukazal, jaky jsi argumentacni jelito :-) navic ono je to s hypotekama nastaveny tak, zde kdyz ji cilene chces a neco pro to delas, tak ji bez problemu ziskas .. ale kdyz tam prijdes jako putka ufnukana s nastavenou pacickou, tak te vyrazej .. cili tak je to vlastne spravne :-)

Btw kreditku cpou v 18 i tem, kteri o ni nezadaj, takze zase meles nesmysly :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2018 v 19:46Off-line PetrEM  (30/182/75)
A mimo jiné, v katastru jsem zapsán jako majitel, tudíž je barák můj, mám kupní smlouvu a všechny potřebné náležitosti.Jen je tam dodatek - zástavní právo. Nastuduj si to a pak něco piš.

i8051: Já snad s tebou ten dvojdomek postavím !! =)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2018 v 19:53Off-line weds  (42/-/-)
PetrEM:

Niekedy zivot dokaze prekvapit, mozno to niekedy aj sam na sebe pocitis...a mozno nie...
01. 01. 2018 v 19:55Off-line i8051  (53/184/97)
Weds - v tom mas samozrejme pravdu, ze zivot dokaze prekvapit, proto ale musis bejt o krok dopredu a prekvapit ho musis ty. Zivot tu je pro tebe a nikoli ty pro nej :-)
01. 01. 2018 v 19:56Off-line Anonym
PetrEM: Ja jsem zadnou nadavku nepouzil, narozdil od tebe. Takze ty ses uplne samostatny, vsechno sis zaridil sam, ale ted uz tu rikas ze si mel dobre znamosti... aha. A dal?

Ja jsem ze sebe zadny chudatko tady nedelal, jenom sem napsal jak se veci maji, zatimco ty tu od zacatku delas ze sebe hrozny Macho ktery v 19ti ovladlo svet bez jakekoli pomoci, jenom z tebe postupne leze ze si mel v okoli znamosti a dost mozna i rodice kteri ti rucili, ze?


"No I don't suffer of any disease which you have mentioned."
Za a) neni to disese
Za b) neni to of ale je to from.
Za c) No, I don't ...

Ostatni vety nemusim zminovat, ale to jenom tak :)
01. 01. 2018 v 19:59Off-line i8051  (53/184/97)
Anonyme, ono kdyz mas dobry kamose, pro ktery jsi i ty dobrej kamarad, mas spoustu moznosti, jak fungovat. Kazdej zijete samostatne, ale navzaljem si pomuzete. Jenze ty budes nejspis ten, co ma pouze stovky virtualnich kamaradu na socialnich sitich, ktery te maj ale na salamu a ani brvou pro tebe nehnou. To je rozdil kamaradu a virtualnich "pratel".

A ze ze sebe nedelas chudatko????
"Muj problem bude nejspis spocivat v tom, ze nejsem dostatecne popularni abych mohl bejt jinej (peknej, zajimavej, hodnej, vrelej, odvazanej, spontanni... bla bla bla) " :-)

A vidis to, misto pochopeni, co PetrEM psal a zamysleni se nad tim, hned vysypes lekci anglictiny. Tak super, aspon v ni jsi tedy dobrej, tak se ubirej smerem jazyku, treba se vypracujes na ucitele :-)
01. 01. 2018 v 20:00Off-line Anonym
I8051: No jsem rad, kdyz uz nic jinyho, ze aspon vy dva jste se v tomhle tematu nasli. Jednou ze zakladnich podminek pro ziskani hypoteky je nasetreni vlastnich penez, prokazani prijmu, nejake platebni historie a stabilni zamestnani. To jsou veci ktery clovek v 19 jen tezko ma.

Pokud na to clovek jde ruzejma klickama a pres nejake sve zname v bance na nejakych mistech, tak je to v podstate podvod :)
01. 01. 2018 v 20:02Off-line PetrEM  (30/182/75)
O známostech jsem se zmínil v souvislosti zřízení hypotéky. Ale rozumím, že člověk, který neumí číst mezi řádky, si to neumí vydedukovat.

__
Nikdo mi neručil a ani neručí. Barák mám sám za sebe. Opět tvá neinformovanost. Není potřeba, mít na každou chypotéku ručitele.
__

Nikde ze sebe Macho nedělám, jen poukazuji na to, že když se chce, všechno jde. A jde to i bez plakání !!!

_

Neděláš ze sebe chuďátko? Tak já nevím, asi jsme každý četl jiný úvodní příspěvek :-)

__

a) https://translate.google.com/#…
b) hmm, možná :-)
c) Nemám tam čárku, no a? Ty píšeš vždy bezchybně, že?

________

Anonym (Mr.Potato) NOVÉ
I8051: No jsem rad, kdyz uz nic jinyho, ze aspon vy dva jste se v tomhle tematu nasli. Jednou ze zakladnich podminek pro ziskani hypoteky je nasetreni vlastnich penez, prokazani prijmu, nejake platebni historie a stabilni zamestnani. To jsou veci ktery clovek v 19 jen tezko ma.

Pokud na to clovek jde ruzejma klickama a pres nejake sve zname v bance na nejakych mistech, tak je to v podstate podvod :)

________

Myslíš si, že bez stabilního zaměstnání (mám smlouvu na neurčito) a stabilního příjmu, bych nějakou hypotéku dostal?
01. 01. 2018 v 20:04Off-line i8051  (53/184/97)
Anonyme, dokazujes prijem poslednich 3 mesicu, coz v 19ti uz neni problem. Hypoteku dostanes, pokud jsi cilevedomej a dokazes banku presvedcit o svy bonite. Ty to ale nezkousej, ty uz bys tam ve dverich hned zarval, ze jsi na hypoteku malo popularni :-) Ze to nekdo v 19ti tezko ma neznamena, ze to nikdo v 19ti nema :-)

Nikdo tu nepsal o klickach proti bance ale o znamych (=poradcich), kteri vedi, jak se na banku pripravit a kde neudelat chybu v zadosti a pri jednani. Podobnych komercnich a financnich poradcu jsou tisice a pokud je nejaky takovy tvuj kamos, za par piv mas nezaplatitelny rady :-)
01. 01. 2018 v 20:10Off-line Anonym
PetrEM : Jasne no :) Takze ty si sel po matu***e makat (takze asi tak nekdy v 18), hned ti vsichni padli k noham a nabidli ti nejake lukrativni misto a sotva po roce v tve prvni praci ti banka bez problemu, bez ruceni dala hypoteku na barak. Tomu tady snad veri jenom I8051 :)

--
Pointou bylo, ze se nerika disease, protoze disease znamena uplne neco jineho. Kdyz uz tak se rika disorder anebo mental disorder, ale to jen tak na okraj :)
01. 01. 2018 v 20:12Off-line Anonym
I8051: Prijde mi celkem neuve***elny ze clovek ve 46 muze ve*** tomu, ze mu banka da hypoteku na zaklade 3 vyplatnich pasek.
01. 01. 2018 v 20:13Off-line i8051  (53/184/97)
"Anonym (Mr.Potato): PetrEM : Jasne no :) Takze ty si sel po matu***e makat (takze asi tak nekdy v 18), hned ti vsichni padli k noham a nabidli ti nejake lukrativni misto a sotva po roce v tve prvni praci ti banka bez problemu, bez ruceni dala hypoteku na barak. Tomu tady snad veri jenom I8051 :) "
------------
tomu veri kadej racionalni clovek, kterej odmala vi, ze zadara nic nikdy nedostane a ze to, jak bude v zivote fungovat je jen a pouze otazka nastaveni jeho mysli ... ono kdyz neco umis a kdyz neco delat chces, tak to fakt jde .. navic kdyz uz si vyberes skolu podle toho, abys mel pak jisty a dobry uplatneni a o praci se zajimas uz behem studia a ne az panicky po tom, co te skola vyflusne mezi tisice nezamestnanych v oboru, kterej nikdo nepotrebuje, je vse naprosto easy .. :-)

A pro banku je mladej clovek s uplatnitelnejma znalostma, stabilnim prijmem, bez zavazku a nezadluzenej v bonite na hodne vysokym miste a takovy kliose banky chtej :-)
01. 01. 2018 v 20:14Off-line PetrEM  (30/182/75)
Jó chlape, kdo vystuduje dobrou školu a nefláká se po dobu studií .. a je šikovný, dokáže se uchytit :) .. ale opět, to ty nechápeš zřejmě.
Jak píšu, po roce makání jsem dostal smlouvu na neurčito. Bankám je jedno, zda děláš půl roku, nebo jak dlouho, ale o to, zda máš zajištěné zaměstnání, aby jsi byl schopný platit sjednanou částku každý měsíc..

A nepoučuj mě neustále o něčem, co jsem zažil na vlastní kůži. Ty jsi tam se mnou nebyl, když jsem si žádal.
_

V Aj je pro jedno české slovo vícero překladů do AJ . Tak jak to bylo myšleno , choroba = disease
01. 01. 2018 v 20:21Off-line Anonym
I8051: cloveka kterej tomuhle veri bych jen stezi oznacoval slovel racionalni.
Moje prvni brigada byla ve 14 a pak prvni legalni brigadu jsem si nasel hned potom co jsem dostal obcanku, za 15 let jsem uz nejake pracovni zkusenosti nasbiral.

Krom jineho jsem pracoval asi 3 roky pro banku, nejdriv na help desku, pak na fraud monitoringu a pak na credit risk, takze vim ze clovek kterymu jeste tece mleko po brade, ma prvni zamestnani ve kterem pracuje sotva rok a bydlel doposud u rodicu, tak hypoteku v zadnem pripade nedostane. Maximalne tak nejakou mensi kreditku pro absolventy s nejakym mega urokem.

Jediny zpusob jak by nekdo takovy mohl ziskat hypoteku je ruceni nejakou jinou zastavou anebo nejakym podvodem.
01. 01. 2018 v 20:22Off-line i8051  (53/184/97)
No ale uz v ty bance nepracujes, takze jsi asi nebyl tak dobrej, aby si te tam nechali. Zrejme jsi delal moc chyb a remcal, ze neco nejde nebo ze neco delat nechces .. jako tady :-)
01. 01. 2018 v 20:26Off-line weds  (42/-/-)
I8051:

Naozaj inteligentna a vecna reakcia...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2018 v 20:32Off-line Anonym
I8051: To uz nema cenu komentovat.

PetrEM: Jasne no, banky totiz dostavaj prachy zadarmo tak jim je uplne jedno jaka je bonita jejich klientu. Jak jsem rikal, v bance jsem delal a jsou jenom 3 moznosti

a) lzes
b) nekdo ti ruci zastavbou s vyssi hodnotou
c) spachal si podvod pomoci nejakych tvych znamych.

c) Muze bejt v pohode dokud splacis vcas, pokud ale prestanes splacet behem pristich nekolika let z jakehokoli duvodu, tak si muzes bejt jistej ze banka udela audit za jakych podminek si tu hypoteku dostal a pokud tam najde cokoli neobvykleho tak hypoteku zesplatni a da na tebe trestni oznameni na policii za uverovej podvod velkeho rozsahu. Par takovych pripadu jsme meli za tu doby co jsem tam byl a banka se v takovych pripadech nechova zrovna hezky :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 01. 2018 v 20:39Off-line PetrEM  (30/182/75)
Ani jedno (a,b,c) co píšeš, není můj případ :)) . Nejspíš to s tou prací v té bance, kde jsi údajně byl, nebylo zas tak horké jak píšeš. Navíc píšeš úplné sračky, až se divím, že tě tam vůbec zaměstnali..

Nastuduj si hypotéky u ČMSS, z období před pěti lety, třeba se dopracuješ k nějakém výsledku.

Ale ono to ve finále nemá cenu rozpitvávat, protože ty to stejně nikdy nepochopíš. Nepochopíš člověka, který si dá cíl a jde za ním, protože toho chce dosáhnout.

Nemá cenu dále pokračovat v diskuzi, ty anonymní uplakanej přizdisráči.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2018 v 20:52Off-line Anonym
PetrEM: Pani, mas muj obdiv jak si to dokazal. To muselo bejt neuve***elne narocny mit jako teenager sen a uz v 19 si ho splnit :D :D

Souhlasim ze nema moc cenu se s tebou a i8051 dal moc bavit, ale myslim ze byste si skvele ruzumneli. Jeden lhar a druhej co mu to zere i navijakem :)
02. 01. 2018 v 17:08Off-line esthetique  (40/-/-)
Myslim se potrebujes rozhodnout co vlastne chces, protoze s toho co pises, jses rozenej samotar a sam se sebou spokojenej. dokonce na to mas i papir od doktora, dosahnout zmeny nebude snadne a asi na to nebudes stacit sam.
02. 01. 2018 v 21:36Off-line Anonym
No jsem rad ze se to zmenilo v diskuzi o tom jestli cucak v 19 muze normalne ziskat hypoteku na barak :)
10. 01. 2018 v 22:16Off-line Betonica  (39/191/93)
Zacni u sebe. Prestan se srovnavat s ostatnima. Oni nejsou ty a ty nejsi oni. To je zaklad. Dal bude dobry pracovat na sebevedomi. Na to neni univerzalni rada. Obvykle pomaha zacit s drobnymi ukoly. Napis si seznam takovych veci na kazdy den a ty denni pak dej na tydenni prehled. Nastav si k nim, kdy je splnis a jak. Bav se tim. Odskrtavej pak splneny veci. Postupne si stanovuj vyssi cile, narocnejsi veci a i ty pln. Zni to jako d***lita, ale mne to tak funguje. Taky mam nekdy pocit, ze jsem horsi nez ostatni, pochybnosti sam o sobe. Tak se soustredim na sebe. Delam si veci tak, abych z nich mel dobrej pocit. Casto mi staci venovat se domacim pracem, zalit kvitka, vyprat vsechno pradlo, pozehlit ho nebo si porovnat veci. Dodava to rad a jistotu prostredi kolem me a to pak, myslim, dodava jistotu i mne samotnymu.

Stran te diagnozy... S tim moc neudelas. Vis moc dobre, ze je to svizelna zalezitost. Psychoterapie, nacviky, KBT nebo jiny metody... Neni ale potreba vzdavat se. Opet plati, ze na prvnim miste jsi ty. Vse ostatni nasleduje.

Je toho vic, co bych k tomu napsal, ale sem se to nehodi. Jestli chces, posli mi zpravu, dame rec.
11. 01. 2018 v 21:48Off-line PetrEM  (30/182/75)
STV: Dědku, ano, dobře placenou práci v teploučku mám :) .. ono když někdo dělá vedoucího skladu a je v tom dobrej, tak se má prostě dobře. A na to místo jsem se svou pílí vypracoval, nepotřebuji protekci !! , jestli to tak platí o tobě, tak je to tvoje věc, ale o mém životě nevíš nic, tak nevyrepuj.
To že ti nejsem ochoten "dát" neznamená, že si mě tu budeš brát neustále do huby.. p******te
11. 01. 2018 v 22:21Off-line PetrEM  (30/182/75)
Mě je up***le zda mi věříš nebo ne. To že ty jsi neschopnej a ničeho jsi nedosáhl v životě, neznamená že jsou takoví i ostatní


A přečti si to ještě jednou - to s těma znamostema, třeba ti docvakne jak to bylo všechno myšleno
12. 01. 2018 v 03:34Off-line Anonym
PetrEM: At tak nebo tak, tak z tebe ta arogance tady vylozene ceka, nejen v tehle diskuzi.

Sebevedomi lide se casto dostanou na pozice ktere by mohla delat i vetsina ostatnich lidi, jen se na ne neumi prodat. Dost ale pochybuju ze by to byl tvuj pripad. Arogance a sebevedomi jsou dve dost rozdilne veci.

Ja jsem se bavil s par lidma a ptal se jich jak realny je, ze namyslenej fracek jako ty by mohl v 19 dostat hypoteku a tak zazracne se hned po matu***e vypracovat na tak skvely misto. Jedinej clovek kterei tomu tady asi veri je nakonec jen I8051.

Jako sorry, ale ve*** tomu ze cloveku k hypotece staci pracovat 3 mesice, tomu muze ve*** jenom hodne slabomyslenej clovek. Kdyby to tak bylo, tak nikdo neplati nesmyslne najmy, ze?
12. 01. 2018 v 10:52Off-line vojta99  (26/196/84)
Mr.Potato: Rád bych si s tebou napsal, dej vědět. Tady v poradně se to řešit nedá :D Věřím tomu, že se všechno dá měnit, pokud věříš a chceš. Dříve jsem se cítil mnohem méně spontání, vtitpný, žádaný, atd., ale ted je všechno lepší.

Tvůj problém může souviset se sebelítostí a neustálým porovnáváním. Třeba i děláš něco sám proti sobě a proto se pak nemáš rád. A vtom případě tě pak nemají rádi ani lidi v tvém okolí.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload