Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ako poviem rodičom že som gay, ked oni nemajú radi gayov a lezby?

03. 01. 2018 v 21:42Off-line Anonym
Dobrý večer, už dlho sa zaoberam myslienkou ako poviem rodicom ze som gay ked oni nemaju radi gayov a lezby. bojim sa im to povedat lebo sa bojim ich reakcie. uz to v sebe nechcem dusit. co mam robit?
04. 01. 2018 v 10:59Off-line Anonym
Ahoj @kubajda2002 ale ako im to mam povedat ked viem ja ze to nevedia o mne
04. 01. 2018 v 11:06Off-line pauxi  (49/178/79)
Třeba jen nevíš , že oni to vědí . Když víš, že bude problém proč máš potřebu něco říkat ? Bude pak levnější chléb ? Jestli jsi plnoletý , co je komu do tvého života, snaž se být hlavně nezávislý
04. 01. 2018 v 11:16Off-line Anonym
Mal by som to niekomu povedať? lebo ma to dusi v sebe uz nevladzem tajit.
04. 01. 2018 v 11:44Off-line i8051  (53/184/97)
Uplne stejne, jako kdyby buzny milovali. Neni v tom z tvy strany zadnej rozdil :-) Jen to musi prijit v dobrej okamzik. Treba pri svatecnim obede :-)
04. 01. 2018 v 13:37Off-line Artnie  (26/184/65)
Zkus to třeba vietnamsky. Rodiče nebudou vědět, o čem mluvíš, ale ty budeš mít dobrý pocit, žes jim to řekl.
04. 01. 2018 v 18:07Off-line Flynt  (37/-/-)
To im radšej nič nehovor a najdi si chalana
04. 01. 2018 v 19:00Off-line emilaninim  (23/181/72)
Já jsem to v sobě taky dusil dost dlouho a dokonce jsem kvůliu tomu nemohl spát... řekl jsem to nej. kamarádce rodčům jsem to ještě neřekl... nevidím potřebu jim to říkat.... já si myslím že to o mně i ví....
04. 01. 2018 v 19:34Off-line BussterX  (103/130/150)
"vážení rodičové, když tak strašně nemáte rádi bazeranty, kolik jich znáte osobně a jaké máte důvody že je nemáte rádi? jo aha, žádnýho neznáte a jsou to uchyláci, ok... takže omyl, jednoho znáte a sami ste si ho namrdali - připadám vám jak uchylák? když tak nemáte rádi bazeranty, měli ste si nam***t heteráka, děkuji za pozornost mami a tati, mimochodem potřebuju prachy na novej ajfoun, tady ten už není in" -_-
04. 01. 2018 v 22:07Off-line idea  (39/170/-)
Tak nevidím důvod, proč bys jím to musel nutně říkat. Ve spoustě rodin i v té naší jsem slyšel větu, že už by si měl najít nějakou tu babu a nebo téma děti. Takže třeba, když na toto téma přijde řeč, tak můžeš říct, že babu nechceš protože se ti líbí kluci a nebo , že děti nechceš, protože.... A uvidíš jaká bude reakce.... :-D
05. 01. 2018 v 13:12Off-line Betonica  (39/191/93)
Podivej. Predne se zastav. Poloz sam sobe otazku, proc jim to chces rict ted. Tlaci te neco nebo nekdo? Pokud ne, klidne to odloz. Jinak je to tu popsany asi milionkrat, ale napisu ti to znovu.

Rodice se obecne boji o svoje deti. To je v poradku a je potreba se s tim smi***. O mne se taky mama boji, jen uz mi nevola kazdej den, jestli mam hotovy ukoly. Ty znas svoje rodice nejlip. Tak zvol takovou slovni zasobu, ktera nebude prilis. Uplne vynechej oblasti sexu, intimnosti, partnera a tak dale. Pockej na nejakou hezkou chvilku. Treba az budete nekde venku na veceri nebo po kine nebo neco tak. A pak jim rekni, ze mas neco na srdci. Neco, co chces, aby vedeli, protoze je mas rad a nechces jim lhat. Rekni jim jasne, ze jsi gay. Ze jsi si jisty a ze je to nemenne, proste neco, co je pro tebe prirozene. A pak jen cekej na jejich reakci. Ta muze byt ruzna. Od uplneho mlceni a delani, ze jsi nic nerekl, az po vycitky a nasili. Mlceni a prejdi a mluv o necem jinym. Rodice tim davaji najevo, ze jsou v soku a nevi, co na to rict. Vycitky a nasili se resi tezko. Prival slov neprerusuj, nech rodice mluvit. Poslouchej, co rikaji. V tom najdes, ceho se boji. Treba toho, co reknou lidi, nebo jestli nejsi nemocnej. Jak opadne prvotni lavina, reaguj na obsah reci rodicu. Zdurazni, ze to neni nemoc, ze se nemenis, ze jsi stale jejich syn a ze je mas stale rad stejne, mozna ted vic, protoze uz jim nemusis lhat. Snaz se za kazdou cenu odolat pokuseni hadat se, neco dlouho vysvetlovat nebo jit do konfliktu. To je presne to, co nechces. Nekdy byva lepsi jit na to postupne. Rict to nejdriv mamce nebo tatkovi, podle toho, ke komu mas bliz. A jeden rodic az si zvykne, pomuze ti to rict tomu druhymu.

Znova opakuju, ze nesmis moc tlacit na pilu. Rekni jim jen to nejnutnejsi a vynech detaily, ty ted nejsou dulezity. Trvej na tom, ze se nejedna o pomateni mysli nebo nemoc, ze ses si jistej. Klidne rodice obejmi (nekdy to prolomi ledy). Jednoduse se k tomu postav jako pruvodce. Ty chces, aby to vzali, tak jim to naserviruj tak, aby jim nezaskocilo, nebo ne moc.

Drzim palce a neboj se! Nikdy to neni tak hrozny, jak to vypada! Pak treba napis, jak to dopadlo :)
05. 01. 2018 v 18:24Off-line Sebiik  (25/183/70)
Skoro žádní rodiče nemají rádi homosexuály, možná jen hooodně vyjmečně. A pochybuji, že někdy byl, nebo bude rodič který by chtěl mít syna gaye. Bohužel to tak je a proto to má každý s coming outem tak těžké.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 01. 2018 v 10:54Off-line i8051  (53/184/97)
Sebiku, ja jako rodic mam nahodou homosexualy rad a synkove klidne muzou bejt na kluky, s tim taky nemam problem. At jsou klidne na kluky, ale at jsou zdravy a stastny. Jediny, co nemusim, jsou blby buzny :-)
06. 01. 2018 v 12:14Off-line Sebiik  (25/183/70)
Tak to mají super tátu. Ty zženštilé kluky taky nesnáším, vůbec je celkově v komunitě spousta úchylů a výstředních lidí kteří vypadají a chovají se strašně a akorát bohužel zhoršují povědomí o gayích. Spousta mých kamarádu se mě pořád ptá jestli nosím make-up nebo bič a takové nesmysli, právě kvůli těmhle přežitkům které udržují naživu buzny a akorát to ztěžují ostatním. Nehledě na to že tyhle předsudky pak můžou mít i rodiče. :(
10. 01. 2018 v 22:05Off-line Betonica  (39/191/93)
@Sebiik: Nasi taky nemaji s lgbt problem. V mym pripade je stale trochu mrzi, ze jim nedam dite, ale jinak jsou v klidu. Kolem sebe mam hafo lidi, jejichz deti jsou lgbt, a ani ti s tim vetsinou nedelaji cirkus.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload