Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Politika, Volby, Euro

08. 01. 2018 v 15:18Off-line SimiSnopi  (25/180/75)
Zdravím.

Předem se omlouvám, pokud zde toto téma již bylo.
Jsem tady nový a nechtělo se mi prohrabávat všemi těmi pochybnými tématy...
Můžou třeba odpovědět ti, kteří se k tomu doposud nevyjádřili.

Za pár dní zde máme prezidentské volby.
Víte už koho budete volit? Oslovil Vás některý z kandidátů? Koho vidíte v prvním kole?
A také mě zajímá...
Jste pro přijetí eura?:)
Jste pro vystoupení ČR z EU?:)

Ptám se čistě ze své zvědavosti :)
Kdo nechce odpovědět, neodpovídejte, hlavně prosím nehejtujte.
Díky.
08. 01. 2018 v 15:57Off-line esthetique  (40/-/-)
VOLIT NEBUDU, NESTOJI MI ZA TO CESTOVAT ZE ZAHRANICI, KDE ZIJU, prezident je figurka, ktera toho jen velmi malo ovlivni, v pripade ceska ozrala a prisprostla figurka
Euro melo byt uz davno, tem, kteri ho umi vydelat by to pomohlo, tem, co maj hole zadky to muze byt jedno, co je natistene na papirkach, ktere jim plati pracak
vystoupeni z EU? to jako vazne?!? doporucuju vsem eurovystoupovacim horlivcum pockat si, jak se zvedne zivotni uroven v UK po Brexitu, momentalne jim kolabuje zdravotnictvi a od noveho roku zdrazily zeleznice rocni permice o stovky az tisice liber.... UK je 6. nejbohatsi ekonomika sveta a Brexit s ni poradne zamava a myslim jako PORADNE. co by se stalo s ceskem radsi ani nezkousim domyslet.....
08. 01. 2018 v 16:20Off-line SimiSnopi  (25/180/75)
V poslední části tvého komentáře s tebou souhlasím :)
Vystoupení z EU by pro naší republiku mohlo být katastrofální, myslím,že bychom měli zůstat tam,kde jsme.
EU má své mouchy, ale na druhou stranu také svá pozitiva. Vždyť kolik různých cest,dálnic,škol,školek,dětských hřišť,atd. bylo postaveno právě na základě dotací z EU:)

Co se týče EURA, zde si dovolím tvrdit,že jen blázen a ten,kdo nemá naprosto žádnou ekonomickou vzdělanost, může tvrdit,že je EURO pro nás pozitivní.
Tohle pro nás není momentálně otázkou a jsem rád,že téměř žádný z kandidátů (kteří mají šanci na vítězství) EURO neprosazuje a je zásadně proti přijetí.

No a víš o tom,že volit můžeš i v zahraničí? Nemusíš jezdit zde, do ČR:)
08. 01. 2018 v 16:21Off-line pear  (103/-/-)
Osobně sice nemůžu volit, ale volil bych Drahoše, protože ten jediný dle mého názoru je teď konkurence schopný Zemanovi, kterého bude volit většina. Ono nemusíte volit stačí, abyste odstranili neinformované voliče a necháte volit jen ty informované i když hodně lidí bude nesouhlasit.
I když nevím, čím to přesně bylo, tak po zavedení EURA v Řecku na tom dopadlo Řecko jak si špatně, takže z tohoto důvodu pro zavedení eura nejsem. Zavedení eura by bylo dle mého názoru správné tehdy, pokud bychom věděli dlouho dopředu, že setrváme dlouho v EU. Protože zatím z EU získáváme víc než odevzdáváme, takže čistě logicky je pro nás setrvání v EU výhodné do doby, kdy budeme dostávat víc než dávat.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 01. 2018 v 16:28Off-line SimiSnopi  (25/180/75)
Drahoše bych nevolil, protože je mi silně nesympatický a vadí mi některé jeho názory ...
Ovšem tvůj názor ti neberu.
Souhlasím s tím,že je hodně důležité proti Zemanovi postavit člověka, který bude silným kandidátem a protivníkem.
Což je v mých očích buď Topolánek nebo Fischer. Topolánka bych nemohl zvolit nikdy, kvůli jeho minulosti,takže pro mě je jasným kandidátem Fischer.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 01. 2018 v 16:40Off-line esthetique  (40/-/-)
SimiSnopi: v prezidentskych volbach ne, v parlamentnich ano. (volby na ambasadach).
a k tvemu argumentu, jak Euro je strasne spatne, je to tim, ze o tom nic nevis. protoze, kdyz se te zeptam, proc by bylo Euro pro CR spatne, nebudes mit odpoved, maximalne nejake blbe kexy typu: podivej se, co Euro zpusobilo Recku a podobne nesmysly.
EURO NEZPUSOBILO RECKU VUBEC NIC. Rekove jsou nemakacenka a na placeni dani koukaj jako na blaznovstvi. navic do Eurozony vstoupili na zaklade vylhanych udaju o narodnim ucetnictvi, jinymi slovy v Euro nikdy nemeli byt....
Irsko se obrovsky zadluzilo, i tam musel zakrocit IMF a Svetova banka+EU, nicmene nas pristup k praci je zcela odlisny, nebo-li loni na podzim Irsko splatilo posledni zbytky dluhu (PRED TERMINEM) a ekonomika slape...
JE TO O ZIVOTNIM PRISTUPU A PRISTUPU K PRACI, ne o tom, co je natistene na bankovkach
a vzhledem k tomu, ze jsi tady novy, tak te budu informovat o tom, co uz jsem psal jinde: VSECHNY CESKE FIRMY ktere jakkoliv obchoduji s Eurozonou POUZIVAJI I V RAMCI CR PLATBY V EURECH!!! protoze to je jednodussi, stabilnejsi, bez rizika kurzovych zmen.... coz ovsem maly cesky clovek, ktery pouzije Euro jednou rocne na dovolenou do Spanelska nemuze pochopit...
Skodovka, kdyz nakupuju dily od BOSCHe, vsechno fixuje a plati v Eurech a stejne tak 99% dalsich firem.... a mluvim samozrejme o BOSCH Ceska republika s.r.o.... jednou mesicne ucmrndne par Eur na korunovy ucet, aby mela na vyplaty, ktere musi ze zakona vyplatit v CZK (Ceske Zkurvene Koruny) a jinak je Palacky s Masarykem vubec nezajimaj. proc taky? z hlediska svetoveho vyznamu bezcenne papirky....
PS: vsechny ceske retezce prijimaji bezne Eura. cim to asi bude? zrejme to je VYZNAMNA, SVETOVE UZNAVANA MENA.
08. 01. 2018 v 16:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Dohajzlu na slovensku mají ono zázračné adorované ojro ale kurňa slováci jezdí pracovat sem a ne my k nim...jako jak to? ajo, mají nižší mzdy, sice v eurech, ale nižší :D ale co, hlavně že mají ojro a můžou bejt hrdí že dostávají výplatu ve světové měně :D aby bylo jasno, nedělám si p***l ze slováků, ale z Estetika :D

https://img.blesk.cz/…ovaci-v0.jpg?v=0
08. 01. 2018 v 17:00Off-line esthetique  (40/-/-)
Suknickar4321: ano, CNB muze SPEKULOVAT a kdyz to naposledy udelala, stalo ji to 2050 milliard. spocitej si svuj podil z 2 000
B***CKU!!!
a pak tu blbe kecej...
protoze neco mi rika, ze ty svuj podil nesplatis ani do konce zivota....

pro mene znale matikare 2 000/10 000 000 je, tedy
tvuj podil na intervencich CNB je 205 milionu korun. bejt tebou zacnu si k praci hledat jeste brigadu....
08. 01. 2018 v 17:02Off-line esthetique  (40/-/-)
PS: netusim, proc webformular v diskuzi nezvlada cislovku 2050 nasledovanou deviti nulama, ale nezvladl to....
zkusim znovu:
2 000
08. 01. 2018 v 17:04Off-line esthetique  (40/-/-)
Opet to nezvladnul. opravdu zajimavy, kdyz do okynka odpovedi neco natukate, zmacknete Odeslat reakci a objevi se neco jinyho, ha ha h aha ha... nejen, ze nakluky.cz je tragicke z mobilu, ono navic ani neumi zobrazit dva tisice padesat milliard.... FUNNY
08. 01. 2018 v 17:05Off-line BussterX  (103/130/150)
9,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000

hm.... problém vyřešen :D
08. 01. 2018 v 18:27Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Prezident jmenuje členy bankovní rady ČNB. Nový guvernér a premiér se rozhodnou, zda-li přijmou euro, či nikoli. S ohledem na zlepšující se konvergenci k německé ekonomice bude koruna posilovat, tudíž je přechod na společnou evropskou měnu nesmyslný, ovšem v této zemi směřující k jistému krachu je to oddalující a podružné.

esthetique: doba podhodnocování koruny je pryč, ale přepravci začnou opět prosperovat při transportování zboží z Ukrajiny, kam spousta firem přesouvá výrobu z Číny:-)
08. 01. 2018 v 19:02Off-line Martens  (45/193/88)
Určitě volit budu..... ještě nejsem úplně rozhodnutý koho , ale vím na sto pro že Zemana ani za zlatý tele.... vystoupit z EU - určitě ne , EURO - nevím, spíše ano
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 01. 2018 v 19:17Off-line LFA  (25/178/94)
Horáčka. Jsem pro euro a jsem proti vystoupení z EU. Hrrr do mě!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 01. 2018 v 19:28Off-line vojta99  (26/196/84)
Já jsem pro to zůstat v EU, a co se tíče prezidenta, napřed jsem chtěl Drahoše, ale cosi se mi na něm nezdálo, je takový nevýrazný, jeho příspěvky na fb jsou o ničem, nic si z nich člověk, co je přečte, neodnese. Ale potom jsem si všiml Fishera, tak jednoznačně jeho. Vypadá jako vpohodě týpek, má praxi z oboru a i s většinou názorů souhlasím. Je úžasný jak se chová s respektem k ostaním kandidátům. U Zemana se mi nelíbí jak rozděluje lidi, a zejména politiky.
08. 01. 2018 v 19:56Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Tahle země má 3 velký štěstí a 3 velký smůly:
1. štěstí: Jsme v NATO, jinak by tu platil Ruský Rubl a ve školách by se učila azbuka
2. Jsme v EU, jinak bysme měli možná nějakou nezávislost, ale drhli bysme rypákem v zemi
3. Nemáme Euro, takže se nemusíme podílet na dotování zkrachovalého Řecka, a nehrozí, že se v případě dalšího průseru v Eurozóně svezeme spolu s ní.

1. Smůla: Měli jsme tu přes 40 let komunisty. V roce 1946 jsme byli v top 15 nejvyspělejších zemí světa, dnes nejsme ani v top 30
2. Máme zastaralý školství, který produkuje zaměstnance, nikoli zaměstnavatele, jestli se chceme rozvíjet, tohle se bude muset změnit
3. Máme za prezidenta Zemana, doufám, že už ne na moc dlouho.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 01. 2018 v 20:20Off-line Titan24  (30/168/56)
Koukám, že Fischer jede. Jen se bojím, aby nevzal Drahošovi tolik, aby do 2.kolo prolez Topol. To by byla Sofiina volba. Já budu racionálně volit Drahoše hlavně proto, že po letech řevnivosti a studu za hlavu státu potřebujeme klid a "nudu". Budu stokrát raději volit člověka, o kterém 5 let skoro neuslyším a když, tak jen v pozitivním slova smyslu. On bude spojovat a svojí racionalitou a "nudou" bude léčit českou společnost :)
08. 01. 2018 v 22:14Off-line Petuna  (59/175/70)
Drahoše určitě volit nebudu, je to člověk, který mění svoje názory a zásady. Asi tak před rokem a půl byl zastáncem uprchlické krize, kdy souhlasil a propagoval, aby ČR co nejvíce přijímalo a staralo se o uprchlíky a nyní obrátil o 100 stupňů a to jen proto, aby si získal voliče. Věřím tomu, že kdyby byl prezidentem, že by se postaral, aby jsme je tady měli. Takového prezidenta nechci. Co se týče EU a jeho setrvaní v ní, je to složitá situace. EU by měla především změnit povýšenecké chování vůči menším a ekonomicky slabším zemí a nesmí prosazovat svoje mocenské, nadřazené zájmy a nařizovat co máme a musíme dělat, tak jak oni pískají, jako jsou např. uprchlické kvóty, žaloby, finanční sankce a nebo nařizovat jak se mají naše výrobky označovat a co musí splňovat ale sami k nám vozí potraviny horší kvality než sami doma prodávají. Jestli takto EU chce pokračovat, tak by jsme EU měli opustit, to, že z EU dostáváme dotace na školství, zdravotnictví, kulturu a pod., tak si toto vlastně asi tak z poloviny vlastně hradíme sami, neboť odvádíme peníze do EU fondu a brzy příjde čas, kdy do tohoto fondu budeme dávat víc nežli budeme dostávat. Zda příjmout Eura, tak to až poté, kdy se naše platy, důchody srovnají s těmi západními, tak to pro nás i pro podnikatele bude velice prospěšný. Já osobně bych si ve SRN založil obyčejný bankovní účet, který je úročen 3 - 4 % úroku o proti našim bankách, která mě prakticky nedává nic.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 01. 2018 v 22:41Off-line Titan24  (30/168/56)
A víte pane, že prezident to vůbec neovlivní? Tohle ovlivní jen vláda. Můžeme mít prezidenta vítače a přitom silného premiéra, který se za nás v EU popere a kvóty odmítne (Babiš a současná vláda je odmítá). Takže budte v klidu. Je to na vládě a prezident jí do toho sice kecat může, ale nemá to vliv na její rozhodování.
08. 01. 2018 v 22:42Off-line Titan24  (30/168/56)
A i kdybychom je podle kvót přijali, tak tady díky volným hranicím stejně nezůstanou. Tak proč se nechovat šalamounsky, že jich teda pár tisíc přijmeme a oni stejně utečou zpátky do SRN a my budeme z obliga ;)
09. 01. 2018 v 08:28Off-line Petuna  (59/175/70)
To je pravda, že prezident to moc neovlivní, ale jestli bude mít většinovou důvěru poslanců a vlády, tak oni jeho doporučení a rady budou prosazovat. Není jisté, že Babišova vláda vydrží do konce pololetí. Jestli bude prezident, ten komu nevadí u nás běžence a pověří někoho jiného sestavením nové vlády, tak ty běžence zde budeme mít. Navíc západní země se budou za každou cenu a jakým koliv způsobem běženců zbavovat, takže se muže stát, že dostanou pěkný balík peněz, aby odešli jinam tak oni to udělají a usadí se třeba u nás, jako to udělali Vietnamci v Německu, ti dostali tisíce a pak začali u nás podnikat. Stačí, když se u nás usadí pár desítek běženců, tak se pak za nimi budou táhnout další a za pár let to u nás bude vypadat jako v západních zemí.
09. 01. 2018 v 21:10Off-line esthetique  (40/-/-)
Buzziku, ja na b***skejch ostovech bych to s carkama napsat mohl, u vas je carka DESETINNY ODDELOVAC, takze cos vytvoril je nesmysl.... a me by zajimalo, jestli je problem v navrhu techto konkretnich webovek nebo to je hlubsi computerovy problem...
09. 01. 2018 v 22:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Drahý estetiku, tak to napiš třeba s tečkama :D každý dvanáctiletý školák který má tady na gayseznamce profil dávno ví, že se tady nedají psát dlouhé skupiny čísel z toho důvodu,aby se sem nemohla dávat třeba telefénní čísla :D takže proto sem musím dát svůj telefén zapsaný jako tel.č. 666.666.666 a všichni sou spokojení a admini se tváří že to jako není telefén :D
10. 01. 2018 v 08:30Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
10. 01. 2018 v 15:23Off-line Pentium93  (27/175/78)
Volit budu Horáčka. EURO-Rozhodně ne...A vystoupení z EU už vůbec ne... :)
10. 01. 2018 v 15:57Off-line SimiSnopi  (25/180/75)
Já budu volit rozhodně Fischera :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 01. 2018 v 19:57Off-line Betonica  (39/191/93)
Prezident Drahos, euro prijmout, z EU nevystupovat.

Co tam mas dal?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload