Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Studijní drogy?

12. 01. 2018 v 00:26Off-line Dallas  (26/180/70)
Ahoj, mám takovej dotaz, brali jste někdy studijní drogy? Mám na mysli například Mentis a podobné vylepšováky... Mám před sebou několik zkoušek a přemýšlím jestli to zkusit...
Zajímá mě každá zkušenost...
12. 01. 2018 v 00:36Off-line Marty12  (26/190/84)
Ja pred matu***ou bral kofein :D a musim rict Ze to hodne pomohlo :D Clovek udrzel mnohem dyl pozornost a soustredenost :D

https://www.fitness-top.cz/…-kapsli-p363?…
12. 01. 2018 v 00:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Říkal jeden inženýr, že když si představí, že doktoři studovali medicínu tak jako on studoval strojařinu tak má strach si jít pro acylpyrín :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 01. 2018 v 04:44Off-line fopolo  (28/186/82)
Nemohu mluvit ohledně studia. To mě nikdy nemotivovalo.
Ale u práce, když jí je hodně nebo se zabývám problémem, který vyžaduje plnou koncentraci tak jedna tableta ***alinu a lehká káva. Vyčistí to hlavu. Za mě nejlepší.
Na probuzení byl fajn Modalert, u které jsem změnu myšlení nepozoroval, ale byl jsem bdělý jak nikdy, takže na prodloužení aktivity přes noc se to dá, jen jsem měl dojezdy u kterých mě bolela strašně hlava. Je možné že jsme zanedbal pitný režim a měl v sobě ještě kofein. Ale když jsem si to dal v noci a po vyprchání účinků šel spát, tak to bylo v pohodě.
Kamarád testoval artvigil a prej pociťoval lepší soustředění.
12. 01. 2018 v 12:30Off-line Filousek  (28/183/65)
S tabletami a jinými přípravky zkušenost nemám, mě pomáhá kvalitní hořká čokoláda nebo zelený čaj. Pokud máš problém se soustředěním zkus ginko.

Obecně ty zázračné tablety nedoporučuju, mnozí ze třídy, kteří si s nimi zkusili pomoct popisovali stavy zvracení, nespavosti či průjmy. Ono být naučený je super, ale posr*t se u zkoušky dojem neudělá.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 01. 2018 v 13:38Off-line Betonica  (39/191/93)
Kdysi jsem si delaval dvojity i trojity mate. Do toho nekolik kafi (dvojity pressa) a vzdycky jsem to nadrtil. Zadny jiny drogy nedoporucuju, pac rano je clovek vygumovanej.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload