Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Líbí se vám film Call Me by Your Name?

21. 01. 2018 v 13:42Off-line Anonym
Viděli jste tento film? Co na něj říkáte?
21. 01. 2018 v 14:10Off-line theGeorge  (20/-/-)
Dlouho jsem neviděl lepší
21. 01. 2018 v 22:50Off-line Coyote  (31/185/72)
Musim se podivat. Gay filmum vdecim za zlepseni svoji anglictiny. Mam rad filmy, ale casto nevim na co se divat a gay filmy jsem bral tak jako bonus, protoze je v nich vetsinou na co se divat :D

Nejdriv jsem chodil na gaytitulky a stahoval filmy odtamtud, jenze spousta zajimavych filmu neni prelozena, takze jsem se zacal koukat na filmy s anglickejma titulkama a ted to davam klidne uz i bez titulku.
Nerikam ze jsem se naucil anglicky jenom z filmu s anglickejma titulkama, ale rekl bych ze to dost pomohlo :)
24. 01. 2018 v 16:11Off-line Anonym
Akri, bohuzel, konci to spatne :'(
24. 01. 2018 v 19:07Off-line idea  (36/170/-)
Na tvůj tip jsem na to kouknul a děsná kravina, zbytečně dlouhá. První hodina děsná nuda, zbytečné scény, prostě to natahovali jak se dalo. Druhá polovina byla o něco lepší, ale celkový dojem se nezlepšil. Hodně velký podprůměr, hodnotil bych tak 20% , ztráta času. Mrzí mě, že jsem to dokoukal a čekal, že se to rozjede, opak byl pravdou, nuda, nuda, nuda.... :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload