Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Má gay život nějaký smysl?

21. 01. 2018 v 19:30Off-line Anonym
Ahoj, řekl jsem si, že sem napíšu své současné pocity. Stále tajím, že jsem gay, ví to o mně jen pár dobrých přátel. Je mi 24, mám dostudovanou VŠ, jsem vysoký a prý celkem pěkný (i když podle mě nic extra). Nicméně asi mám trochu problém s kluky a gay životem vůbec. Bojím se kluků a vztahů.

Chtěl bych jednoho životního parťáka, se kterým budeme nejlepší kámoši, který se bude chovat jako kluk a morálně mi pomůže. Na kterém nebude znát, že je gay, zkrátka normální chlap. Bohužel mám pocit, že se seznamuji jen s kluky, kteří jsou sice hezcí (daleko hezčí než já, nevím, co na mně vidí), ale chovají se "divně". Abych to rozvedl - myslím, že navazování vztahu by mělo být postupné. Nejdříve jít párkrát ven, pak přátelství, postupné budování důvěry atd.

Mám však to "štěstí", že skoro každý kluk, se kterým se seznámím, mě hned po první schůzce píše a chce tu schůzku opakovat pomalu ještě ten samý den nebo hned následující. Několikrát se to zvrtlo ve společně strávený večer, avšak když docházelo k intimnostem, pokaždé jsem se bránil a doslova utíkal. Nikdy jsem k těm klukům NIC necítil. Moc je nechápu, kde se to v nich bere, líbat se s někým, koho sotva znám a vidím ho např. podruhé. Stejně tak nechápu, když se někteří chovají jako "stíhačky" a nenechají mi alespoň jeden volný den pro sebe. Sice jsem, co se týče vztahů, pako, ale myslím, že svazek by měl být hlavně o důvěře. Osobně by mi vůbec nevadilo, pokud by můj kluk měl ve zdravé míře své koníčky, své přátele a svůj program. Naopak, je to super, protože bychom si měli pak o čem vyprávět. Připadá mi to lepší, než spolu trávit 24 hodin denně. Chci, aby měl můj budoucí kluk svůj život, já také, vzájemně bychom si důvěřovali, postupně a přirozeně své životy zipovali.

Je mi 24 a mám s kluky málo sexuálních zkušeností, navíc jsem hodně introvertní. Je to asi tím, že jsem celkem opatrný... Připadá mi, že najít někoho, kdo by mě bral takového, jaký jsem, je celkem marná snaha. Myslíte, že má gay život cenu? Občas si říkám, co tady po mně zbude atd., k čemu jsme... Občas pochybuji nad svojí existencí. Máte nějaký recept na cestu ven z tohoto začarovaného kruhu? Nebo to alespoň cítíte někdo podobně? Děkuji
21. 01. 2018 v 19:36Off-line Ladawoody  (29/198/90)
Ahoj jestli jsi o tom chceš promluvit napiš mi jsem dost podobný také se snažím najít někoho normálního na vztah ale tak aby nikdo nic nepoznal nejde mi o sex ale o přátelství a postupný vztah s důvěrou napiš mi do správy
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 01. 2018 v 20:01Off-line Johnny16  (26/186/80)
Ve vztazich to nekdy muze byt tezke a preci jen vsichni to nejak resime - snad cely zivot - je to lidská prirozenost...

Mam 2 veci co ti rict, snad to pomuze:
1) “bojim se kluku a vztahu” - strach cokoliv blokuje - kdyz se neceho bojis, tak se k tomu nedostanes. Chce se toho zbavit, mozna se zkratka vice odevzdat zivotu. Samozrejme lehce se to rekne, hure udela, to chapu...
2) Máš nároky na velmi krásný a uprimny vztah. To nejde vytknout, ale holt ne kazdy - jeste v gay komunite - tohle hledá... Ale myslim, ze bys v te predstave uplne ustupovat nemel. Jen never, ze najdes neco dokonaleho, nejaky ustupek mozna bude potreba postoupit. Ale ta láska tam pro tebe holt byt bude muset:)

Jinak gay život samozřejme smysl má. Kazda zkusenost ma svuj smysl, holt se ucime... Pokud to vnimas z toho nejvyssiho smyslu - smyslu byti - tak to je podle mě o poznani a rozvijeni soucitu k ostatnim. (Verim v reinkernaci a že postupne ziskavame vsechny ruzne zkusenosti - kdyz si prozijeme zivot treba teda jako gay, tak je pak nemuzeme ani odsuzovat. Ale to jen tak ve zkratce, jak to vnimam ja...)
21. 01. 2018 v 20:01Off-line DaneCzech  (22/181/76)
Jsi výjimečný tím, jak jsi normální. Bohužel pro tebe jsi rozumnej a takových je dneska málo, takže to budeš mít s hledáním trochu těžký. Sám osobně nechápu, jak se člověk dokáže zamilovat za pár dní a mám s podobnýma situacema zkušenosti. Dej tomu čas. :) A rrčitě hledej dál a neztrácej naději, zkus se třeba hlouběji ponořit do týhle "duhový komunity" a jednoho dne snad najdeš. Hodně štěstí! :)
21. 01. 2018 v 20:19Off-line Tomi66  (26/180/70)
To je snad poprvé, kdy vidím, že má v tomhle někdo úplně stejný názor jako já :) Taky mě vždy hrozně fascinuje, když se někdo s někým rozejde a druhý den má nového přítele a takto se to stále opakuje. Fakt nechápu, jak se někdo dokáže zamilovat za jeden den a takto střídat jednoho kluka za druhým a pokaždé tvrdit jaká je to láska :D
21. 01. 2018 v 20:58Off-line misanek007  (24/-/-)
Moje laska
ti zadek spráská
kdyz me nasereš,
do p***le běž.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 01. 2018 v 21:08Off-line Bosh  (29/180/-)
Každý život má smysl. Já jsem škaredý tichý introvert, nikdy jsem kluka neměl, ani se nic nerýsuje. Vztah jsem nikdy nehledal a hledat nebudu, protože se domnívám, že vztah vzniká pouze z dobrého přátelství. Mám své zájmy, dobré přátele a miluji svůj život.

Užívej si svého krásného života naplno a vůbec neřeš vztahy.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 01. 2018 v 21:21Off-line ozvien  (73/-/-)
Myšánku opět exceluješ. Život není procházka růžovým sadem. Přijdou velké i mneší těžkosti, které nás provázejí. Kardinální otázka zní jak řekl Archimedes, dejte mi pevný bod a já pohnu zemí. Tak i my, pokud najdeme pevný bod máme oporu v životě a snáze překonáváme těžkosti. Nemohu ti dát můj pevný bod, musíš ho najít sám v sobě.
21. 01. 2018 v 22:19On-line Bahutom  (35/173/60)
Jak se to vezme :) vše může mít smysl stejně jako nic nemusí mít smysl :) každá věc, událost a bytost má svůj potenciál :)
21. 01. 2018 v 22:27Off-line ozvien  (73/-/-)
Starý filozofický problém jak říká bahutom o vnějším a vnitřním. Je jasné, že jsme jenom schopni dle svých nadání se dobrat k nějaké jistotě. Výjimečně se dostaví chvíle kdy prozříme náhle a je nám jasno bez nějakého uvažování. Tohle je ale vyhrazeno jenom málo lidem.
22. 01. 2018 v 00:06Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: nemá, staň se heterákem. Na blbou otázku blbá odpověď, chudáku.
22. 01. 2018 v 06:03Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Doba je sobecká, ale jakou stopu tu zanecháš je jen na tobě.
22. 01. 2018 v 09:34Off-line i8051  (53/184/97)
Kazdej zivot ma smysl ...
22. 01. 2018 v 12:35Off-line Anonym
Děkuji všem za cenné rady. Občas mi připadá, že to asi moc řeším a zbytečně si šlapu po svém štěstí. Chtěl bych kluka, který by mě v tomto chápal a trochu podporoval. Bohužel mi připadá, že velké většině z nich jde jen o bezduchý sex nebo instantní vztah. Čest výjimkám.
22. 01. 2018 v 14:16Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Dej tomu volný průběh. Třeba takové líbání je neškodné a trochu přes to poznáš, zda tě ten druhý přitahuje. Pokud se s někým seznámíš přes rande, počítej s tím že to směřuje ke vztahu rychleji než obvykle, a to nezávisle na tom zda jsi hetero nebo gay.
22. 01. 2018 v 14:31Off-line tropikboy  (37/178/72)
Taky nepatřím mezi kluky, kteří se na prvním rande vrhnou do postele (ani na druhém,ani na třetím) a většinu kluků to prostě odradí. Nejdřív toho druhého chci poznat, jak si s ním rozumím.
22. 01. 2018 v 20:49Off-line idea  (39/170/-)
On to není začarovaný kruh, je to fakt. Pokud ti instinkt říká utíkej, tak běž. Určitě jednou najdeš někoho s kým ti bude dobře. Jinak děláš dobře, že nespíš s někým po první schůzce, pokud dotyčný bude mít o tebe zájem bude to akceptovat, pokud ne, tak mu šlo jen o sex. Buď trpělivý, říká se kdo hledá, najde.... :D
22. 01. 2018 v 21:26Off-line Ogarek  (28/185/85)
ABC-Jsem na tom úplně stene jako ty
23. 01. 2018 v 22:55Off-line esthetique  (41/-/-)
Zkus se umyslne zame*** na ty mene pohledne. co buh ubral na krase pridal na charakteru
24. 01. 2018 v 10:35Off-line Betonica  (39/191/93)
Patrne budes ze skupiny "chlap, co hleda chlapa". Vitej v klubu, je nas takovych hodne. Navic, ten chlap hledajici chlapa je nezavislej, osobitej a presto provztahovej. Za me znacka ideal! Jsem si uuuplne jisty, ze partaka bez nalakovanych nehtu a styl ucesu brzo najdes. Sednete si a vsechno to, co jsi popsal, se stane skutecnosti. Drzim pesti, to je stesti!
25. 01. 2018 v 10:01Off-line Anonym
Opět všem děkuji za dobré rady a jak pozitivní, tak i negativní příspěvky. :) Chtěl bych jen zareagovat na to, že jsem divný nebo trpím pocitem nadřazenosti. :D Právě, že nikoli. Mám to přesně naopak. Sebevědomím zrovna neoplývám a jako VIP si opravdu nepřipadám. :D A pak mě trochu zaráží, když jsem s klukem na druhém rande a on už chce hned něco více. Někdy moc nechápu, co na mně vidí.

V poslední době jsem se seznámil s několika velmi hezkými a chytrými kluky, ale vyplašila mě rychlost a "nátlak", který na mě vyvíjeli. Na jednu stranu nechci promarnit svoje nejlepší roky tím, že budu ustrašený, na tu druhou nechci nic za každou cenu. Asi potřebuji čas, abych druhého lépe poznal.

Byl jsem vychovávaný v tradičním modelu a do gay světa jsem se "zapojil" poměrně pozdě. Nejsem ani plně vyoutovaný, ale už se to dost zlepšilo. Proto mám občas pochybnosti, zda dokážu navázat nějaký hlubší vztah.
25. 01. 2018 v 11:00On-line rosju  (53/170/78)
To ze jsi gay,neni zadna tragedie,mas rozhodne vic stesti nez nevylecitelne nemocni,lide upoutani na invalidni vozik atd.Zalezi jen na tobe,jestli dokazes dat svemu zivotu smysl
25. 01. 2018 v 20:16Off-line esthetique  (41/-/-)
ABC: to mas tak, oni vsichni jsou nadrzeni a chtej "to" delat, zatimco ty jsi vychovany v tradicnim modelu a nikam nespechas a nevadi ti si "to" delat sam... jinymi slovy, az te prestane bavit honeni, budes mit vic motivace se seznamovat. do te doby budes honit a resit to. ani jedna z moznosti neni vylozene dobre nebo spatne. GOOD LUCK
25. 01. 2018 v 20:18Off-line esthetique  (41/-/-)
DeSIVe: POKUD CHCES REAGOVAT NA ME, musis napsat
Esthetique: "a sem ten blabol, cos napsal" jinak to vypada, ze reagujes na puvodniho tazatele
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload