Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vada řeči

21. 01. 2018 v 22:13Off-line Anonym
Ahoj chlapi, chtěl bych vás požádat o pomoc. Nedávno jsem v práci povýšil, protože si vedení všimlo jak jsem dobrej, na vedoucího skladu s čím se pojí hodně stresu, v práci jsem od rána do večera, řeším různé problémy s pracovníky atp... a můj problém je, že se mi začala objevovat vada řeči, špatně vyslovuji slova, mluvím spřeházeně... Předtím, než jsem povýšil jsem takový problém neměl a nevím, zda to nepramení z toho, že je toho stresu opravdu hodně.
Práce jako taková mě hrozně baví, naplňuje mě... a nechci o to místo přijít, jenže pokud budu mluvit tak jak mluvím, tak se tam nejspíš asi dlouho neudržím... Snažím se to všemožně skrýt, takže si okolí zatím nevšimlo, ale já to na sobě dost pociťuji a to mě stresuje ještě víc...
Ve 24 letech bych nečekal, že mě něco takového postihne... Existuje nějaké cvičení, nebo něco, jak bych mohl svoji řeči vrátit do normálu?

Děkuji
21. 01. 2018 v 22:15Off-line Bahutom  (35/173/60)
Jedině do chatu :)
21. 01. 2018 v 22:24Off-line Anonym
1. nelze bohužel .. bývám tam od časného rána .. domů jezdím po 22h, zaskakuji ještě za člověka co mám na marodce ..

2. netuším jak se uvolnit
21. 01. 2018 v 22:37Off-line Anonym
Jako v tomto není problém. Máme mezi sebou fajn pracovní vztah.. Podřízení jsou až na výjimky zhruba v mém věku, vycházíme spolu dobře .. a práci neřeším rozkazy, spíš slušným požádáním.. protože příkazy a řvaní nic nevyřeší.

Já si ani nepřipadám nějak unavený, celkem jsem si na celodenní režim v práci zvykl a nevadí mi to, protože mě ta práce baví ... jen ke spokojenosti mi brání to, že se mi nemluví zrovna dobře a snadno... Na vedoucí pozici jsem nikdy nebyl a teď mám 15 lidí. Já si hodně věřím, že to všechno zvládnu a zatím zvládám.... jen bch rád mluvil jak dřív.
22. 01. 2018 v 23:04Off-line Anonym
Jenže já si vůbec nepřipadám vyčerpaný ... to je to.
23. 01. 2018 v 00:47Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Sorry, ale to je fakt jasne že ti z teho mrdlo. Od rana až do večera. Mě kolikrat stači i těch posranych 8 hodin a přijdu si jak po šestnactce. (Robim tež ve skladu)
23. 01. 2018 v 22:46Off-line Anonym
Teprve mi z toho mrdne, až se mi otevřou od příštího měsíce další 2 skladovací prostory......
23. 01. 2018 v 23:07Off-line esthetique  (41/-/-)
Normalne bych hledal odbornou pomoc, tedy psycholog/logoped. to ti i zapalti zdravotni pojistovna :')
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload