Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zrazu chce byť heterosexuál :(

22. 01. 2018 v 07:31Off-line Anonym
Ahojte, potrebujem poradiť. Dlhšiu dobu mám kamoša (nie zo zoznamiek, ale zo života) super chalana, ktorý sa mi dosť páči, je odomňa výrazne mladší (je mu 19), čo mi vyhovuje, a nedávno som zistil, že je gay. Zistil som, že mal predomnou nikoľkoročný vzťah s ešte starším než som ja, čo naznačovalo, že vekový rozdiel by ani pre neho nebol problém. Tak som ho tak nejak viac začal baliť, a zdá sa, že to bolo fakt na dobrej ceste. Niekoľko týždňov to bolo fakt super, chodili sme von, riešili rôzne detaily života a fakt to vypadalo super. Tvrdil, že sa mu páčia presne takí ako ja, aj vekovo, aj povahovo. A zrazu jedného dňa sa stala vec, ktorú som fakt nečakal, povedal mi, že sa mu síce páčim, ako gay by ma chcel, ale že ho vlastne priťahujú niekedy aj holky, chce byť drsný chlap, že si v tom neni úplne istý, ale kvôli tomu teda so mnou bude len kamarát a že ho to moc mrzí a v podstate mi poradil, že si mám nájsť niekoho iného, a on sa bude snažiť si nájsť ženskú, dokonca sa mňa snažil prehovoriť, aby som si našiel ja ženskú, p***om viem že som gay. Fakt neviem, čo si mám o tom myslieť... Proste človek nájde v podstate ideálneho človeka, zistí o ňom, že je gay, nevadí mu ani vekový rozdiel, rozumieme si a nakoniec z neho výjde, že práve teraz zistil, že chce asi holky a mať s nimi potom deti a že nech si pre istotu nájdem niekoho iného, ideálne tiež ženskú. WTF, už vám niečo podobné stalo?
22. 01. 2018 v 08:17Off-line Jan_Christoph  (32/177/59)
Už jsem udělal z “heteraka” gaye, ale naopak se mi to ještě nestalo. Takže gratuluji, je to ale blbý.

Ne vážně, v 19ti se ten kluk ještě jenom hledá a i když už za sebou má vztah s mužem, tak to neznamená, že je s tím smířen... Třeba čelí velkému tlaku ze strany svého okolí a chce zkusit jaké to je s holkou a žít “normální” život. Ať si to zkusí, uvidíš časem, třeba zanedlouho bude opět na teplém břehu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload