Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

DM type 1 a 2 vs. vzťahy

23. 01. 2018 v 23:11Off-line smaragd15  (22/180/85)
Vadilo by Vám mať vo vzťahu chalana/muža, ktorý ma cukrovku? Dosť ma to záujíma a nechcem tu vidieť žiadne stupidné komentáre, ale vážne vyjadrenie.
24. 01. 2018 v 08:53Off-line Vlado2  (61/180/80)
Smaragde, diabetem v našich končinách trpí přibližně každý desátý člověk a o většině z nich vůbec nevíš. Dále existuje celá řada přibližně stejně frekventovaných nemocí z čehož vyplývá, že najít "stoprocentně" zdravou lidskou bytost je téměř nemožné. Pokud tě děsí problémy, které ve spojení s tímto onemocněním mohou (ale nemusí) časem nastat, tak tě mohu ujistit, že ony ostatní choroby na tom nejsou o nic lépe.
Když to zlehčím, tak i ten nejzdravější a nejkrásnější princ na bílém koni může s toho valacha za rohem spadnout a zůstat mrzákem.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 01. 2018 v 14:11Off-line smaragd15  (22/180/85)
Pýtam sa preto,lebo už som sa stretol asi s troma situaciami že ked som to povedal mu tak ma už odmietol dovtedy dokym som nepovedal že mam DM tak dovtedy bolo všetko ok ale ked som to povedal prestal sa baviť.ja viem zrejme sa všetci boja toho že mi klesne GK a môžem odpadnuť ale jedna vec im nejde do hlavy že telo da včas znak toho že sa niečo deje.tak neviem čoho sa boja ja som na pumpe tak tam to riziko je o 98% menšie že mi klesne lebo si to dokažem regulovať.a ešte jedna vec je jedno kedy to človek dostane či jako ja v mladosti alebo v starobe stejne je teraz to tak že skoro každy už ma cukrovku či prveho alebo druheho typu.ja si myslim že skutočny chlap ktory miluje mu toto vôbec nevadi.
24. 01. 2018 v 16:21Off-line smaragd15  (22/180/85)
Jedine čo ja budem učiť partnera čo robiť ked odpadnem pri hyperGK potom čo sa robi pri odpadnuti pri hypoGK a potom keby bolo nutne ako ma odpojiť od pumpy a to je všetko tri body a to je všetko nič ťažke a tak.ale ja si myslim ked ma skutočne bude niekto milovať bude mu to jedno či to mam či nie skor mu bude zaležať na tom či ho milujem alebo nie.a ešte ja to vúčšinou hovorim trochu srandovnejšim spôsobom aby sa aj zasmial p***om človek lebo predsa sa aj tak nič take nedeje hrozne len mi nepracuje pankreas to je vše a nahradu za to mam tak žijem jako vy všetci ostatny.čo sa tyka sexualneho života tam neni žiadna medza ani v partnerskom to neobmedzuje tak nikto sa ničoho nemusi bať.stači ak to pochopi ten dotyčny a uvidi že o nič hrozne nejde
24. 01. 2018 v 16:21Off-line Jan_Christoph  (32/177/59)
Kdo odmítne kluka kvůli DM je chudák
24. 01. 2018 v 21:46Off-line vasek698  (25/-/-)
Kámoš má přítele s tou pumpičkou na inzulin a nestěžuje si. :D Na funkci to nemá vliv. A na funkci rostlináře už vůbec ne.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload