Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak moc je těžké, si někoho najít?

24. 01. 2018 v 04:38Off-line Anonym
Zdravím, je mi 16 let a poslední dobou mě trápí taková věc... je to tak půl roku zpět co jsem zjistil že mě přitahují kluci... od té doby pořád uvažuji nad tím, jaký budu mít do budoucna život... abych se dostal k jádru pudla... nejsem moc seznamkový typ, příjde mi to malinko divné... nevím proč, ale seznamku beru jako takovou "poslední záchranu" když už se v životě nepoštěstí a nenajdu si někoho "přirozenou cestou" (netvrdím že seznamka není přirozená cesta, myslím tím najít si někoho sám... jít ven a tam někoho potkat, zakecat se, udělat si kamaráda a postupem času možná i něco víc...) proto bych se chtěl pokusit si najít kluka tím způsobem, že to nechám osudu... bez používání seznamek a celkově bez jakéhokoliv vtírání... no jo... ale co když mám moc zkreslené myšlenky a tohle náhodné seznámení v životě neexistuje? (doufám, že mě chápete...) proto bych se chtěl zeptat nějakých už starších lidí co mají zkušenosti jak to přesně funguje... jsem ohledně vztahů hrozné trdlo a jsem nezkušený... mají homosexuálové šanci si najít partnera jen prostřednictvím seznamek? nebo se mohu nechat vést osudem a stopro se někdo někdy najde? jsem zmaten...
24. 01. 2018 v 09:22On-line patrickcaava  (28/164/50)
Tady kolikrát nenajdeš ani smysluplnou konverzaci, natož tak něco víc :D
24. 01. 2018 v 10:27Off-line igy  (38/173/81)
Obojí -reálné setkání i seznamka - má své výhody a nevýhody. Proto je nejlepší to kombinovat. Na seznamce najít nějaké potencionální kamarády a pak se s nimi začít setkávat. Nebo naopak vyrazit do klubu, a když tě někdo zaujme, tak se ho zeptat na nick na seznamce, abyste se mohli bavit.
Určitě je to lepší, než se jen na seznamce měsíce bavit, abys pak v reálu zjistil, že se chová hrozně. Nebo se s ním měsíce setkávat a postupně se seznamovat, abys pak zjistil, že má názory, se kterými prostě nejsi kompatibilní.
24. 01. 2018 v 11:40Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Já svého přítele znám z hokeje a ani jsem to o něm netušil, a to jsem hrál pár let. Nejdůležitější je podle mě , aby to že jsi gay nebylo veřejné tajemství a nebál si se chovat tak jak se cítíš přirozeně. Když tohle zvládneš, časem někoho potkáš a on bude vědět že u tebe má šanci, případně se ti něco donese o nějakém tvém známém. Na seznamky nevěřím, protože většina normálních kluků sem maximálně tak zajde na fórum smát se, co tu někteří inteligenti občas vyplodí. Chceš-li mít normální plnohodnotný vztah, musíš i sám sebe brát jako normálního plnohodnotného člověka a umět si svůj názor obhájit před svým okolím :-)
24. 01. 2018 v 12:30Off-line i8051  (53/184/97)
Anonymnim fnukanim si nikdy nikoho nenajdes. Pokud nekoho najit opravdu chces, musis pro to sam neco udelat a ne se tu vyptavat, co delat. Ver tomu, ze se samo nestane nikdy vubec NIC :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
24. 01. 2018 v 14:20Off-line idea  (39/170/-)
Seznamku beru jako takovou "poslední záchranu" když už se v životě nepoštěstí a nenajdu si někoho "přirozenou cestou" ..... Řeknu ti to takhle, hledat někoho přirozenou cestou je jak hledat jehlu v kupce sena. Uvědom si, že nejsi heterosexuál, kdybys byl na ženský, tak ženskejch je všude mraky a můžeš hledat přirozenou cestou, jenže jsi gay to znamená, že např. v okrese A nebo B je pouze 20 gayů na výběr a z toho jsou už někteří zadaní. Musíš myslet na to, že je nás málo a není to jak kdybys hledal ženskou, proto to máme mnohem težší než hetero chlapy... :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 01. 2018 v 23:26Off-line jirkasirka  (60/172/80)
Moje rada: chovej se přirozeně. Nevyprávěj na potkání, že jsi se našel. Ve škole budˇ kámoš. Najdi si důvěrnějšího kamaráda a s ním prožij i třeba platonickou lásku. Nebudˇsobec a Tvoje láska si Tě najde sama. Hlavně klid :-))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2018 v 09:36Off-line esthetique  (41/-/-)
Pokud se s lidma osobne nesejdes, nikdy nedajdes nic. nezjistis co te p***ahuje nebo odpuzuje. nebo-li jen prostrednictvim seznamek NENAJDES NIC, je potreba vyrazit do terenu....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2018 v 10:14Off-line Seph  (28/187/71)
Neboj náhodné seznámení v životě existuje. A nemáš na co pospíchat takže v klidu :)
A seznamka je taky celkem fajn. Když se prohrabeš přes hromadu negramotů co se naučili dřív všechny polohy než vyjmenovaný slova tak jsou tu i fajn lidi. :D

Pořád je lepší náhodný seznámení nebo seznámení přes znàmý podle mě ale když se sejdeš s někým odsud někde na veřejném místě a nepojedeš kvůli někomu s jednou fotkou do vesnice v horách tak se taky nic nestane. :D
25. 01. 2018 v 10:47Off-line pauxi  (49/178/79)
Já seznamku vůbec neberu , jako že bych tam měl hledat vztah. Hledám sobě rovné a podobně smýšlející lidi
25. 01. 2018 v 11:45Off-line i8051  (53/184/97)
STV - poradas na chatce nejaky smajchlakce, jo? a smej tam taky kluci nad 15 let nebo tam jezdej jen skolni vylety? :-) btw vzhledem k tomu, ze jsi sam, tak tato tebou doporucovana metoda zrejme moc nefunguje :-)
25. 01. 2018 v 12:46Off-line i8051  (53/184/97)
No samozrejme, ze mi to je kulovy, ale ja to tu nepsal jako nejakou silene sofistikovanou radu, kterou doted nikdo nevedel .. cili na ni jsem reagovat soryjako musel :-) btw blok mam od 5 lidi, 4 jsou decka pod 20, od chlapa mam teda jen jeden a to tvuj, teda pokud jsi fakt chlap :-)
25. 01. 2018 v 13:10Off-line i8051  (53/184/97)
Urcite jsem jim neprovedl to, co bys jim rad provedl na chate ty ve svych snech a nocnich polucich :-)
25. 01. 2018 v 13:39Off-line i8051  (53/184/97)
Kdybych byl na decka, mozna bych ti zavidel ... ale takhle ani ne :-)
29. 01. 2018 v 09:24Off-line i8051  (53/184/97)
Neboj, za tyden ti na tyden odpluju do tepla :-)
30. 01. 2018 v 10:17Off-line Betonica  (39/191/93)
Existuje jakejsi mytus, ze neco nejde nebo "ono se udela". To je dost na nic teorie, pac to nikam nevede.

Chces se s nekym seznamit? Tak prima, bez tomu naproti. Ujasni si, kdo je pro tebe zajimavej a cim. Sportovec? Umelec? Technik? Romantik nebo praktik? A co jsi zac ty? Jsi nudnej a plactivej nebo naopak v klidu typek? Az tohle budes mit srovnany, vyraz ven (jakoze z baraku ven). Seznamit se da skoro vsude. Kdysi jsem se dal do reci s klukem v cekarne u ocniho doktora, takze i tam to jde. Ale jinak prece vsude tam, kde jsou lidi. Takze ve skole, v krouzku nebo ve sportovnim klubu, v knihovne nebo v MHD, nebo v baru... Nemusis jit hned k veci a rikat "ahoj, ja jsem Kubik buzik a chci byt tvuj". Staci navazat kontakt, zeptat se na cestu nebo kolik je hodin nebo neco. Mej na pameti, ze nejhorsi, co se muze stat, je, ze dotycny rekne ne.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload