Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zas kecy o erekci

01. 02. 2018 v 23:36Off-line Anonym
(prosim nek***izujte muj pravopis takhle pisu schvalne. muj styl psani je jinak docela originalni a fakt bych se timhle nerad nejak... profiloval.)
ve zkratce mam takovej fetiš na vec kterou maj lidi uplne bezne u sebe a je videt (i kdyz me vzrusuje jen u kluku). zejtra jdu nekam kde to bude mit fakt dost lidi a neni sance ze bych se tomu mohl vyhnout. jak zabranit tomu, aby me to vzrusilo? jako ja vim ze bych se mel umet ovladat, ale proste to moc nejde. kdyz vidim ve sprchach nahy tela, je to v pohode. jen tohle je proste jak kdyby si tam vsichni hromadne prinesli eroticky pomucky a vazne netusim co delat.

dik za konstruktivni rady i kdyz fakt nevim jestli mi nekdo rekne neco krom "nech si ho uriznout" a "vyhon si tesne predtim" (jo, to si muzete odpustit)
02. 02. 2018 v 09:56Off-line Bluefox  (37/198/93)
Marina: Ale huš, je plesová sezóna přece. Anonym píše o kravatě. :-P
02. 02. 2018 v 10:15Off-line Anonym
Kdybych to chtel napsat mam to uz rovnou v otazce. a co se stane tak hroznyho? no ja nevim jak ostatnim, ale vzdycky jsem predpokladal ze vetsine kluku to je krajne trapny. nebo aspon mne to trapny je a prijde mi to normalni. (nehlede na reakce ostatnich)
02. 02. 2018 v 10:27Off-line Sharik  (26/176/74)
Ono když nenapíšeš o co jde tak ti těžko lidi poradí :-)
02. 02. 2018 v 10:36Off-line Anonym
Nezlob se ale to si zase uplne nemyslim. bych rekl ze bohate staci napsat ze to je neco co lidi nosi na sobe. nejak si nedokazu predstavit, co by se zmenilo kdyby to misto (naprosto nahodnej vyber) kozenyho obleceni bylo tilko bez rukavu. jsou to dve uplne jiny veci ale rady bych ocekaval podobny pokud teda vubec nejaky. :/
02. 02. 2018 v 12:18Off-line Anonym
Trochu trapas to je ale mit erekci jeste navic v blizkosti lidi ktery znam mi prijde horsi (za to prvni nikdo z vas nemohl) a nejak nevim co s tim.
02. 02. 2018 v 13:47Off-line Anonym
Jo, ono tam bohuzel bude tolik podnetu ze by se to mohlo stavat kazdou chvili. a ten svetr by nebyl uplne spatnej napad jen v mym pripade asi moc nepripada v uvahu. no asi se holt budu muset doma domordovat tak aby potom erekce dala aspon chvili pokoj.
03. 02. 2018 v 00:31Off-line esthetique  (41/-/-)
Ano, na tvych problemech a jejich reseni totiz zavisi BUDOUCNOST CIVILIZACE, proto te tady vsichni berou desne vazne a nebudou ti navrhovat si ho uriznout nebo se tesne predtim vyhonit....
probud se ze snu o sve vlastni dulezitosti laskave
PS: pokud vyhoneni (treba vicenasobne) tesne predtim nepomuze, nezbyde nez ho uriznout ...
nebo ze bys ho proste nechal se postavit a ignoroval to, jako to budou ignorovat vsichni ostatni?!?
naposled: prestan precenovat vlastni dulezitost, tvoje erekce ve sprchach nebo kdekoliv jinde vetsinu lidi okolo naprosto nezajima...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload