Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dočkám se povýšení?

04. 02. 2018 v 11:05Off-line Anonym
Je mi 28, zil jsem v Praze, v Berline, Tel Avivu, Budapesti, Vidni a ted ziju v UK. Prvni brigady jsem mel kdyz mi jeste nebylo ani 15 na jedny farme (docela fajn zazitek) a dostal za to 150 Kc :D :D A od ty doby jsem tak nejak pracoval porad, Cesky Telecom (pak pro O2) asi 5 let na ruznych oddelenich, pak ve statni sprave (3.5 roku) pak jsem odesel do zahranici po te mi na jednom pohovoru rekli ze moje anglictina stoji za hovno (ackoli anglictinu ani nechteli a predtim jsem prekladal na magistratu).

V UK ted studuju (dalkove), moje prvni prace tady byla v hostelu (vetsi mrchu jako vedouci jsem jeste nezazil - slo k to rozhodcimu soudu), pak si nasel novou praci v jedny velky siti hostelu po UK (ale je to non profit organizace) kde delam nocni na recepci a na baru (vetsinou jsme tam 2-3). Jenze tady clovek kdyz nedostane nejakou lepsi pozici, tak je to vzdycky za minimum wage a uz mne to moc nebavi delat za minimum wage protoze s minimum wage toho clovek od zivota moc nedostane.

Nejvetsi sranda je, ze ty nocni delaji celkem 4 lidi (vcetne mne), z toho jeden je night duty manager, dalsi dva jsou night team leaders a jenom ja jsem nic. Ja jsem nedostal ani name tag :D

Jako ja bych rekl sam o sobe ze jsem pracovitej, vzdycky do prace prijdu (v 99.5% vcas) vzdycky udelam i to co nikdo delat nechce (jako uklizeni a tak), dokazu vyresit i slozity situace a dokazu pracovat samostatne, ale nedokazu nikomu z vedeni lezt do p***le a nejsem ten typ na takovy to tlachani (small talk) takze se asi nikdy na lepsi pozici nez na entry level nedostanu :D
04. 02. 2018 v 11:07Off-line Mr.No  (27/185/70)
A co my s tim?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 02. 2018 v 11:08Off-line Anonym
Na internetu je fajn, ze kdyz te neco nezajima tak se k tomu vyjadrovat nemusis a muzes jit o kus dal :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 02. 2018 v 11:15Off-line smaragd15  (22/180/85)
Už prvá veta ma odradila na to,aby som to prestal čítať...Načo si to tu vlastne dal? Toto je PORADŇA a nie SŤAŽOVŇA.Tu sa dávajú otázky,keď niekto niečo potrebuje poradiť a nie tu pozerať niekoho žvasty,že čo všetko mal.
04. 02. 2018 v 11:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Ale pan NO se evidentně vyjádřit chtěl:D ale má pravdu s tou otázkou - nenapsal jsi CO po nás chceš takže otázka "Co my s tím"" je zcela na místě :D Se chceš jenom veřejně vykecat nebo čekáš univerzální radu? Nevíme jaký máš vzdělání, třeba tamti "manažeři" mají vysokou školu a ty máš učňák nebo tak něco... těžko radit když nic nevíme že jo :D ale klidně se vykecej, téma je zajímavý a myslím že se v něm hodně lidí najde
04. 02. 2018 v 13:27On-line i8051  (53/184/97)
To je mi panecku kariera. To prebije snad uz jen kentucky kure nebo mekac :-)
04. 02. 2018 v 14:51Off-line esthetique  (41/-/-)
Ti ostatni tri, maji b***ske pasy? to by vysvetlovalo hodne...
mozna mas opravdu mizernou anglictinu, tezko posoudit, neslysel jsem te mluvit...
protoze rikat sice spravne veci anglicky, ale se silnym ceskym prizvukem skutecne je s**t anglictina....
ni a sam si odpovidas, ze povyseni nezab=visi na kvalite tvy prace, ale na kvalite tvyho vztahu se sefem...
druha skupina lidi, ktera t5o tak nema, musi mit nejakou specialni schopnost, takze pokud nejsi neurochirurg nebo pilot letadla, tak sorry, je to spis na minimalku..... anebo lezt sefovi do zaedku... treti moznost neni
04. 02. 2018 v 15:05Off-line Anonym
No, jeden je z tech nocnich teamleadru je z NZ, vyssi management jsou all b***ish, denni teamleaderi jsou vsichni b***ish pokud vim, jenom jeden z tech nocnich teamleaderu je z Transylvanie ale ten je tam prej uz pres 3 roky.

Nerekl bych ze bych mel spatnout anglictinu, nikdo si nejak nestezoval. Studuju v Aj a muj lektor mi napsal, ze kdybych mu nerekl ze nejsem native speaker ze by to ani nevedel.

Jako nerikam ze moje anglictina je 100%, ale nedavno jsem si delal test a dal jsem ho na C1 v pohode (a to bylo skoro rano...)
04. 02. 2018 v 15:07Off-line Mr.No  (27/185/70)
Rekni sefovi, ze mas rad parecky, treba te pak povysi, az mu pokouris :D
04. 02. 2018 v 15:10Off-line Anonym
Libi se mi kdyz si tu lidi plusujou vlastni prispevky :D Smula je ale v tom, ze az na team leadera (kterej mne na team leadera tezko povysi) je duty manager, deputy manager a manager zenska :)
04. 02. 2018 v 15:12On-line i8051  (53/184/97)
Tak zensky zase muzes vlyzt jinam :-))
04. 02. 2018 v 15:22Off-line misanek007  (24/-/-)
Ahoj, nechci pracovat
04. 02. 2018 v 15:34Off-line misanek007  (24/-/-)
Auto***ativnim zenam bych dal roubik, to je jeste horsi nez auto***ativni MUŽI
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload