Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sebevražedné sklony v české gay komunitě

06. 02. 2018 v 10:20Off-line Anonym
Chtěl bych znát vaše příběhy, jak jste se s takovými pocity vyrovnali, popřípadě, jak s nimi bojujete. Byl jsem s tím párkrát už i v léčebně, ale stejně se to pořád vrací. Tak bych rád slyšel názory od lidí, kteří si tím také procházejí, nebo prošli v minulosti. Prostě bych chtěl znát vaše zkušenosti s touto problematikou. Pokud máte nějaké pozitivní zkušenosti s nějakou konkrétní léčebnou, tak bych také byl rád za její zmínění. Já byl zatím párkrát zavřený v Ostrovské léčebně. Na psychiatrii se léčím víceméně od mých patnácti let. Předem děkuji za vaše názory a odpovědi.
06. 02. 2018 v 11:45Off-line i8051  (53/184/97)
Tohle je tema pro doktory, ne pro zdejsi buzni pavlac, tady se relevantni rady nedoberes kluku :-)
06. 02. 2018 v 12:04Off-line colombo  (103/192/90)
Ale když byl v léčebně už několikrát, tak tam příběhů a zkušeností s tím slyšel jistě od ostatních pacientů dost.
06. 02. 2018 v 16:32Off-line xlx  (25/176/60)
Ahoj, doporučim ti jednu věc a to "mit někoho rád vic jak sebe" ať je to někdo v rodině, přitel nebo přitelkyně kvuli kteremu se ti to bude hnusit. A viš proč není to sobecké vzít si život máš tady blizké kteři tě maji radi. Přeju ti hodně štěsti a věřim že to zvladneš.
06. 02. 2018 v 17:06Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Klidně pokecáme, ale určitě ne tady v komentářích, protože je to tu samý nerd a troll. Vím to, obvykle jsem jedním z nich. :-D Pokud chceš pokecat, tak do osobních zpráv. :-P

Nicméne xlx ti dle mého dal ten nejlepší recept, jaký můžeš dostat.
06. 02. 2018 v 17:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Pokud má někdo neodolatelnou potřebu spáchat se_bevraždu, nechť se opásá třemi kily se_mtexu a odpálí se v nějaké me_šitě po vzoru mu_slimských se_bevrahů kteří spojili příjemné s užitečným a nesmyslnému aktu se_bevraždy dali punc sva_tého činu v boji proti ji_nověrcům -_-

*podezřelá politicky nekorektní slova jsem zprznil podtržítkem
06. 02. 2018 v 18:22Off-line Bahutom  (35/173/60)
Taky jsem ochoten pokecat :) Zkušenosti s tím samozřejmě mám :D a jsem za ty zkušenosti nesmírně rád :) S lečebnami mám však zkušenost pouze jako pomáhající dobrovolník.
06. 02. 2018 v 18:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Moc o tom nevíš estéváku, s výbušninou je napevno spojen leda ru_kojmí :D živý bo_mby jednak mají vypláchnutej mozek a druhak jsou vysoce motivovaní svou vírou ve svatý boj... a v neposlední řadě představou že vstoupí okamžitě do ráje a JEJICH RODINY DOSTANOU TUČNÝ PENÍZ - po realizovaném aktu odpalu... i hodně psychicky narušených evropanů by se v tom rádo angažovalo :D to jsou fakta
06. 02. 2018 v 19:41Off-line BussterX  (103/130/150)
No mluvil jsem jenom s vojákama z misí :D ale je fakt, že v zemích třetího světa se používají jako bomby k útoku na tržnice třeba zvířata nebo děcka... jinak ale mechanismy náboru a psyhologie adeptů sebevražedbých útoků jsou obecně známé a popsané fundovanými zdroji včetně univerzit a s těmi koresponduje to co jsem napsal nahoře
06. 02. 2018 v 19:53Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Že mají vypláchnutý mozek není zase tak zajímavý. Zajímavější mi přijde odpověď na to, jak je možný, že se někomu povede druhému vypláchnout mozek natolik, že je posléze nejen ochotný, ale přímo nadšený, že se jde odpálit. A odpověď je řekl bych prostá. Vymejvači využívají jedince s různou formou depresivní poruchy, kteří nemají rádi život. Takže Busster to tím černým humorem v prvním příspěvku docela vystihnul, byť možná neúmyslně. :-D :-P
06. 02. 2018 v 20:04Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl to je dedukce .. kdyz budes mit v ruce kver nebo prst na dalkaci, tak skocim snad po tobe (btw hrozna predstava) a bouchneme spolecne. Proc s sebou brat dalsi? Ty mas fakt myslenkovy pochody jak robot Karel :-)
06. 02. 2018 v 20:05Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
STV: Že to takhle ve většině případech není, ti snad vysvětlil Busster. :-P
06. 02. 2018 v 20:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Když se někdo za_bít chce, tak kolem toho nekafrá deset let a nenechá se léčit v pakárně což je samo o sobě kurevsky depresivní a nechápu jak tu pakárnu může někdo snášet a ne_zabije se... skočím ze třináctýho patra a neřeším ne? nebudu kolem toho žvanit... ten kdo to dělá se za_bít nechce, jen má depky a pohrává si s tou myšlenkou a možná se bojí toho že by se fakt omylem za_bil ... můj první ex měl za sebou 7 (slovy SEDUM) pokusů o "sebe_vraždu" dřív než jsme se poznali, takže si mínuska strčte do perdele
06. 02. 2018 v 20:52Off-line BussterX  (103/130/150)
No, a pak umřel na rakovinu když mu bylo 36 ...to už se mu moc umírat nechtělo když ležel na JIP a věděl že má pár dnů ... život máte jenom jeden, žádnej rest**t se nekoná, takže si toho daru važte a užívejte si maličkosti, třeba kapku rosy ve který se třpytí měsíc když mám bejt sentimentální, protože pak už to nikdy neuvidíte
06. 02. 2018 v 20:56Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Když mu bylo 36, tak se mu umírat nechtělo, protože měl tebe a nejspíš neměl depky. Kdyby umíral na rakovinu než jste se poznali, tak by se mu na ni umřít dost možná chtělo.

Z toho plyne pointa, že xlx měl pravdu. :-P
06. 02. 2018 v 22:06Off-line smaragd15  (22/180/85)
Hudba a dobrý kamaráti mne na to pomáhajú,ale taký čo ťa rozosmejú takí
07. 02. 2018 v 08:47Off-line Betonica  (39/191/93)
Velmi dobre reference mam na PN Kromeriz a PN Opava. Klidne napis zpravu.
07. 02. 2018 v 15:52Off-line idea  (39/170/-)
Nikdy jsem nechápal jak se může chtít někdo sám zasebevraždit? Proč? Stejně jsme tu na tom světě jen na skok, nikdo nežije věčně.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 02. 2018 v 19:14Off-line colombo  (103/192/90)
Mnozí si za své sebevražedné sklony a stavy mohou sami, ale je jednosušší to svést na okolí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 02. 2018 v 22:05Off-line idea  (39/170/-)
Tak chápu, když má někdo nějaké neléčitelné deprese nebo poslední stádium nějaké nelečitelné nemoci, ale jen tak dobrovolně nebo aby to ublížilo někomu jinému? Nebo kvůli tomu, že jsi gay? S tímhle nemám zkušenost a celkem mě to zajímá ty lidi pochopit.
08. 02. 2018 v 16:00Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Introvert):
Dobře ti radí xlx (s přispěním Lukino_Luk(a)). Chápu ale, že pokud v blízkosti nemáš někoho, komu na tobě záleží, hledá se takový těžko. Máš-li psa, jsi ve výhodě.
Jo, potřebuješ někoho, kdo tě má aspoň trochu rád, aby ti otevřel cestu k tobě samému. Potřebuješ potlačit odpor k sobě a zbavit se představ, že tě nic dobrého nečeká. Čeká, hochu, to ti říkám z načaté šesté příčky věku. Nebudu tě přesvědčovat o tom, že svět je fajn, protože vím, jak blbě to zní člověku, který žere hlínu. Ale JE fajn.
Než dokážeš přijmout sebe sama, můžeš oporu najít ve vnější síle, auto***ě, kterou budeš zpočátku hledat nad sebou / mimo sebe, později nalézat ve všem kolem a nakonec i v sobě – to je největší bonus, jaký můžeš získat. Když říkám, že denně děkuju pánubohu, jak mi staví slalomovou dráhu, myslím to vážně. I tobě ji staví dobře, jde jen o způsob, jakým si situace překládáš. Blázinec – fajn zkušenost. Ale najdi si lepší, specializovaný, tipy zmínil Betonica. V Ostrově to je (aspoň podle rychlého průzkumu) pro akutní případy, sebrat žiletky a zpráškovat do netečnosti. To, o čem píšu, se ubírá jinudy a je to běh na dlouhou trať.
Téma se tu objevuje s mírnými obměnami často, takže chystám stručný manuál, jak se nepověsit. Na tragickej život já jsem pes, mám-li užít slov z Vlaku dětství a naděje.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload