Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem bisexuál a rodiče jsou homofobní. Co dál?

03. 06. 2013 v 16:01Off-line Anonym
Prosím o radu, již delší dobu jsem přemýšlel jak svému okolí dát najevo že jsem bisexualní orientace. Problém je v tom že oba mojí rodiče jsou naprosto homofobní a nechápou to takže mám strach aby se to dostalo k nim. Potom je tu další problém a to sice že v mém okolí mám přátelé kteří to o mě ví ale taky kteří to neví a ještě se to celé komplikuje tím že jsem se do svého nejlepšího kamaráda zamiloval. On to o mě neví a mám i strach jak mu to říct, možná mě on jako nejlepšího kamaráda nebere ale já jeho ano a teď když jsme se kvůli malichernosti pohádali a týden spolu nekomunikujeme mě to strašně dožírá ubírá mi to síly do života a nic se mi nechce. Prosím můžete mi poradit co bych měl teď udělat?
03. 06. 2013 v 16:10Off-line dildos  (41/181/89)
Doma bych to urcite nerikal a zbytku bych nechal volnej prubeh. Ono se hodne problemu vyresi kolikrat samo:) Hlavne klid a neplasit, pak clovek neuvazuje racionalne.
03. 06. 2013 v 18:48Off-line amoranimus  (102/-/-)
Ok, v Tvojej situácií je podľa mňa dôležité hovoriť o tom s kamošmi (nie len z LGB), ktorí Ťa v pohode berú takého, aký si.
Btw, zaľúbený do kamoša som bol aj ja celkom dlhú dobu;) A z vlastnej skúsenosti odporúčam, aby si mu nejakým spôsobom dal vedieť, že si na chalanov (nemusíš mu hovoriť, že sa Ti páči). V tom prípade sú možné dve reakcie:
1 - "Vrana k vrane sadá". Tým chcem povedať, že aj on Ti dá najavo (na 99,99%), že je na chalanov (ak naozaj je).
2 - Ak nie je na chalanov, budeš o tom aspoň vedieť, a zbytočné nádeje v Tebe môžu postupne začať miznúť a Ty budeš časom omnoho spokojnejší :)

Ako som hovoril, ja som prežil to isté, a spravil som to presne takto. Kamoš to vzal v pohode, a hoci nebol gay, zostali sme fakt dobrými kamošmi. A teraz už mám vyše 5 rokov chalana :) (sme spolu od 15-tich).
03. 06. 2013 v 19:02Off-line amoranimus  (102/-/-)
Btw, keď budeš chcieť pokecať, kľudne napíš ;)
04. 06. 2013 v 23:40Off-line why  (40/183/110)
Je mi 30 a stale to řešim...jsme srabi v tom to je;) Btw: já mám za rodiče katolický fanatiky typu Hájek
06. 06. 2013 v 14:30Off-line Radek1951  (72/175/75)
Když jsi Bi, tak to je poloviční problém. Holky ti nevadí a že jsi i na kluky nemusí rodiče vědět.
06. 06. 2013 v 16:40Off-line dadi  (37/187/105)
No tak trošku souhlasím s Radek1951. Já to bohužel taky tak krapet mám, ale u mě je bohužel ten problém, že já jsem na vymakaný borce. Nevím, čím to je, ale prostě tomu tak je. A nejhorší je, když se nějaký octne v mé přítomnosti, tak se můžu zbláznit ...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload