Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

American Horror Story

13. 02. 2018 v 21:50Off-line Anonym
Sledovali jste, sledujete AHS? Kterou sérii, postavu, herce, herečku máte nejraději? Za mě Asylum a Hotel, Jessica Lange, Sarah Paulson, Matt Bomer, Cheyenne Jackson, Zachary Quinto :) Ty tři jsem si oblíbil ještě dřív než jsem zjistil že to jsou lízátka :D
13. 02. 2018 v 21:55Off-line hc05  (24/-/-)
Asylum, Hotel, Coven a ešte aj Freak Show sa mi ľúbila :) a najhoršia je Cult :) Najlepšia bola Jessica Lange, Emma Roberts, Sarah Paulson no a postavu samozrejme Sister Jude a Sister Mary Eunice ;)
13. 02. 2018 v 22:01Off-line JeyDee  (22/178/65)
Asylum, Coven, Hotel.. Jessica Lange, Emma Roberts, Sarah Paulson a Evan Peters :) Roanoke a Cult stály podle mě za velký kulový.. :D
14. 02. 2018 v 00:25Off-line AllcolxCZ  (25/184/-)
Za mě rozhodně Coven a nejoblíbenější herečka je Jessica Lange.
14. 02. 2018 v 21:19Off-line Anonym
Asi by bylo jednodušší ptát se na to co se Vám na AHS nelíbilo :D
15. 02. 2018 v 19:33Off-line hc05  (24/-/-)
Cult bol pre mňa prepadák, ale tak mi tam išla na nervy Sarah Paulson, tak zase je lesba, v prvých dieloch bola veľmi nesympatická miestami otravná, ale potom v polke serie sa jej otočí otočí o 180° a pripojí sa k ním no to bolo niečo hrozné.. celú sériu vlastne poťahal Evan Peters, ktorý to hral na jednotku a nové tváre pôsobili dosť umelo až na Billie Lourd, ale tá sa predviedla v Scream Queens .. a Roanoke prvých päť častí vynikajúcich, ostatných priemerných :) ostatné série sú masterpiece
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload