Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Úžasný zážitek

14. 02. 2018 v 15:16Off-line JendaP  (44/176/80)
Ahoj, rád bych se vám svěřil se svým zážitkem, nejde mi ani tak o radu, spíš bych se rád "vyzpovídal".
Kluci/chlapi mě nikdy nebrali a považoval jsem se za čistě "hetero", mám přítelkyni, máme spolu rodinu a nikdy by mě nenapadlo ji být nevěrný ani se ženou. Předloni v létě jela na měsíc k rodičům a já zůstal doma. Po týdnu jsem při "relaxu" u péčka narazil na video, kde byl chlápek donucen nosit ženské oblečení a následně měl sex s několika muži. To video mě neskutečně vzrušilo, takže jsem se hned zkusil převleknout a s pomocí přitelčineho uměláka vyzkoušel jaké to je. Představoval jsem si u toho kolegu Karla o kterém jsem věděl, že je "na kluky" protože se mi asi rok před tím svěřil a"zkusil" to na mě. Byl to o 20let starší a o hlavu vyšší chlap a i přes to odmítnutí jsme si nakonec"sedli" jako kamaradi. Asi tři dny po tomhle zážitku se v práci slavili narozeniny, dost se vypilo a s Karlem jsme pak řešili děti (měl dospělou dceru) už ani nevím jak, ale najednou tu byla sázka, že se do jejich "hadříků" vejdu. Ta představa, že se mu ukážu, mě děsně rajcovala, tak jsme se vytratil a za chvilku už jsem u něj oblékal silonky a šatičky. Asi už je vám jasné jak to dopadlo. Byl to neskutečnej sex a příštích 14dnu jsem chodil k němu a v podstatě byl jeho "milenkou". Pak se vrátila přítelkyně a s Karlem jsme to utnuli. Úplně jsem to vytěsnil z mysli, i když párkrát už mě napadlo najít si přes inzerát chlapa, nebo pár, který by stál o podobné hrátky...
14. 02. 2018 v 15:40Off-line Betonica  (39/191/93)
Ackoli ten tvuj pribeh pusobi trochu romanove, je jasne, ze jsi objevil dalsi cast sebe sama. Coz je jiste dobre. Do budoucna bude na tobe, jak s tim nalozis. Muzes vest dvoji (troji) zivot, muzes taky jen vzpominat a dal setrvat ve stavajicim status quo. At uz se rozhodnes jakkoli, tak u toho prosim mysli na svoji zenu a deti. A taky na sebe! :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 02. 2018 v 17:30Off-line ellvin  (23/183/81)
Zazvonil zvonec a pohádky byl konec :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 02. 2018 v 19:17Off-line yperit  (91/186/68)
JendaP: asi bych to nebral jako nejlepší zážitek. Jestli se ti to líbilo, budeš to chtít opakovat,v tom případě(jestli máš manželku rád), budeš se cítit vůči ni provinile. Další věc, že budeš vydíratelný ze strany milence,když se cokoliv zvrtne. Ale každopádně se nebudeš nudit, a budeš muset řešit věci,které jsi do té doby(doufám) řešit nemusel.
15. 02. 2018 v 16:14Off-line JendaP  (44/176/80)
Karel si našel přítele přes inzerát a odstěhoval se za ním.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 02. 2018 v 17:23Off-line Filousek  (28/183/65)
Mě tohle jednání příjde prostě špatné. Asi jsem staromódní, ale pokud se v životě rozhodnu mít ženu a děti jdu do toho s tím, že budu věrný. Mě osobně je celkem na zvracení představa, že se čtyřicátník nechá šu*at někde šedesátníkem Karlem v šatičkách jeho dcery a doma na něj čeká přítelkyně s rodinou.
15. 02. 2018 v 17:37Off-line colombo  (103/192/90)
Hezká povídka... :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload