Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah s rodinou

14. 02. 2018 v 16:51Off-line Anonym
Jaký máte po vztah s rodinou po přiznání k homosexualitě? Otčím to nepřijal nikdy, mamka se s tím asi po roce smířila, mladšímu bráchovi je to jedno, a ten starší se mnou úplně přerušil kontakt s tím, že jsem potencionální ohrožení pro jeho děcka a rodinu, takže konec. Jestli o tom ví širší příbuzenstvo, to nevím, neptali se, tak jsem jim to neřekl, ale myslím, že to ví, jen se o tom nebavíme. Jak jste na tom Vy?
14. 02. 2018 v 17:23Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
Mamka dělá, jako že jsem to nikdy neřekl.
14. 02. 2018 v 17:26Off-line ellvin  (23/183/81)
Mamka to přijala úplně v poho a otce nemám :) babička s dědou dělají, že to o mě neví. Furt si nalhávají, že se znormalizuji :-)
14. 02. 2018 v 17:28Off-line Betonica  (39/191/93)
Je to davno, co jsem zacal s coming outem. Nejdriv jsem to rekl matce. Ta to vzala dobre, resp. mi rekla, ze to vedela davno. Prijala to jako fakt, ale uplne smireni se myslim neprobehlo. Otec se k tomu nikdy moc nevyjadroval. Ted s odstupem let bych rekl, ze to vzal uplne. Sestra v klidu do doby, nez si nasla manzela. Tam padla kosa na kamen. Svagr to nevzal doted, sestra pochopitelne stoji pri nem. I tak se ale mezi nama skrze tuhle vec nedeje nic dramatickyho. Ostatni clenove rodiny, i vzdaleni, bud v klidu nebo bez reakce. Celkove jsem mel asi stesti, pac si nepamatuju vylozene negativni emoce nebo odmitnuti.
14. 02. 2018 v 18:36Off-line LukyAdamek  (22/182/-)
Moje rodina i okolí to vědí a všichni to přijali a mám se všemi i pevnější vazby.
14. 02. 2018 v 19:00Off-line Anonym
Awset: asi stále doufá ve vnoučata, chápu ji až moc dobře,jestli jsi jedináček:)
14. 02. 2018 v 19:04Off-line Anonym
Betonica: nijak dramatické vztahy nemám, kdo se chce s rodiny se mnou bavit, se baví, s ostatním se musím smířit:) I když mamka stále doufá ve vnoučata, je chudák taková mateřská:)
19. 02. 2019 v 09:54Off-line ondraPov  (42/174/58)
Já to měl doma v pohodě.Jen sourozenecká komunikace vázne.To chce čas a bude to dobrý.
19. 02. 2019 v 11:05Off-line Es49902  (103/-/-)
Hele rodiče mi řekli toto: "ty si ještě malej, ty nevíš co se ti líbí"...navíc je jednou sem od nich slyšel takový ty urážky a narážky na lgbt tématiku...takže JÁ jsem zahodil rodiče. Jakmile se od nich odstěhuju tak okamžitě přerušuju kontakt s nimi. :) Brácha se švagrovou to berou nejvíc v pohodě a drží mě nad vodou, kamarádi to samý, ba dokonce se mě i ptají zda-li někoho už mám :D Ale buď rád, že aspoň víš, jací kolem tebe lidi jsou a na koho si dávat pozor ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload