Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Neuskutečnitelný vztah

16. 02. 2018 v 20:01Off-line Anonym
Ahoj chtěl bych vám něco říci co mě trápí. Největší problém celého problému :) je pocit bezmoci. Miluji jednoho kluka. Chodíme spolu do školy. Takže příležitosti k pokecání se najdou. Nicméně bohužel je heterák. Neptal jsem se ho ale pokud bych to udělal na 100 procent bych měl peklo do konce té doby co na té škole budu. Je to strašný pocit když vím, že ho nikdy nebudu moc ani pohladit a říci mu mám tě rád. Často se s tím trápím nevím co dělat. Bohužel nic. Tajně na něj koukám o hodině když se převlíká, ale vím že nic nemohu. Mám ho moc rád, ale on mě ne. Bohužel ani jako kamaráda:). Vždy když mu napíši odpoví stylem aha, jn nebo ano či ne. A když se sním sám nemohu skoro ze sebe nic vymáčknout. Protože mám strašně sevřený žaludek. S tímto klukem bych chtěl strávit svůj život. Dal bych mu vše po čem touží. Strašně mě ubijí pohled na holky se kterými chodí nebo chodil. Je to pro mne strašné. Vím zamiloval jsem se špatně, ale já za svou orientaci nemohu. Opravdu ho miluji nadevše
16. 02. 2018 v 20:07Off-line GTR27  (24/182/81)
Se hold budeš trápit dál já to zažil X krát na základce střední na praxi furt někde a když je na holky tak mu to ani neříkej jinak už ani nenapíše ano ne jn :DD bude rovnou blok
16. 02. 2018 v 20:10Off-line Anonym
Já vím no. Miluji ho přes 4 roky. A vše pořád v sobě dusím a moc se trápím
16. 02. 2018 v 20:12Off-line GTR27  (24/182/81)
Jestli se bavíte u mě to vyšlo napiš mu jestli nechce ven na víno třeba ožer ho a naznač téma jestli by se mu líbil kluk nebo vztah s kluke bud ano ne uvidíš sám :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
16. 02. 2018 v 20:15Off-line Anonym
On nepije
16. 02. 2018 v 20:15Off-line Radak  (102/180/58)
Bohužial človek nemôže mať všetko po čom túži :)..Viem ako sa cítiš..ako mladší som to tiež zažil..najlepšie čo by som ti asi poradil je obmedziť s dotyčným kontakt najviac ako to len pôjde..Lebo takto sa budeš iba ubíjať..Môj názor je taký,že najlepšie bude ked na neho zabudneš.Skôr či neskôr k tomu ajtak príde :)..
16. 02. 2018 v 20:17Off-line Anonym
Marian899- Žádné zamilované :). Normálně se na něj dívám. Ale ne pořád. Dávám si pozor. Občas se spolu i zasmějeme. Ale vše pouze jen jako kamarádi
16. 02. 2018 v 21:36Off-line Ted_11  (25/180/70)
Opíjet někoho, aby jsi z někoho něco zjistil, je největší p**ovina -_- Takhle..jestli ti můžu poradit a vím, že se to hrozně lehce píše, protože sám vím jaké je to mít "crush" na někom. Ten pocit beznaděje, že vlastně nic nemůžeš je hrozný, a který tě ubíjí víc a víc a nemůžeš skoro na nic jiného myslet. Když se mi také toto stalo, tak jsem si vždy vzpomněl na citát Churchilla: "Když si procházíš peklem, nezastavuj se." a přesně to ty musíš udělat. Nesmíš zůstat stát na místě a představovat si, co by kdyby, i když ty představy jsou hezké, ale mylné. Láska se musí přebít silnější láskou a tu ty potřebuješ.
16. 02. 2018 v 22:02Off-line Anonym
Takže si najít někoho jiného? Nebo ho znásilnit :)
17. 02. 2018 v 00:23Off-line onlip  (60/180/84)
Marian899: Normální je, že se anonym zamiluje do kluka a trápí se kvůli nenaplněnosti vztahu. Však kvůli tomu tu je gay poradna.
Ale není normální, že bába v přechodovém věku ustavičně leze na gay server, teď ze sebe dělá osmadvacetiletého kluka, předtím vystřídala 126 jiných nicků a identit, admini ji obden vyhazují, ovšem ona je absolutně splachovací. Proč nevěnuješ výchovné úsilí svým smradům, kteří ti vlčej za zády?

Anonym (milujihoonmnene): Rozumím, zažil si to asi každý. Ale věř, že z toho může být hodně dobré, trvalé přátelství, i když bezdotykové. Pokud budeš hledat, najdeš o tom víc v podobných vláknech. Základem bylo, že kluk věděl, jak se věci mají, a současně měl záruku, že na něj nebudu nic zkoušet.
17. 02. 2018 v 12:37Off-line Sebiik  (25/183/70)
Mně se stalo to samé na základce, ale bylo to ještě mnohem horší :D Byl to můj nejlepší kamarád, několik let jsme spolu seděli a pak jsme se bohužel dost odcizili, nevím proč, i tak jsem ho měl pořád strašně rád, ale nikdy jsem nic neřekl.
V té době už celá škola spekulovala o tom, jestli jsem nebo nejsem gay a já se strašně bál něco říct. Teď jsem ve čtvrťáku na střední, dávno vyoutovaný a v pohodě, i když pořád sám, a nedávno jsem zjistil že ten kamarád, kterého jsem 4 roky neviděl je taky gay a tři roky už tajně někoho má, až teď se vyoutoval.
Škoda že nic neřekl, i když, jak jsem si to potom spojil, často to naznačoval a snažil se to ze mě dostat, ale jak říkám...strašně jsem se v té době bál, byla tam dost velká šikana jen za to že se to o mně říkalo, nwm co by dělali kdybych to takhle potvrdil, učitelům to bylo jedno, věděli moc dobře že jsem gay. Mohl jsem si za to z velké části sám, byl jsem vážně trošku podivín a nějak jsem si ty jeho signály nedal dohromady, chvíli před tím jsem se vyoutoval někomu jinému, o kom jsem si myslel že je gay a nebyl...dopadlo to hodně špatně :D Takže jsem to nechtěl znovu riskovat. Škoda, můj život mohl vypadat úplně jinak, než ten nudnej osamělej děs co mám :D

Být tebou, radši mu to řeknu, nedělej stejnou chybu ;)
19. 02. 2018 v 11:08Off-line Betonica  (39/191/93)
No podivej, zkratme to. Poradne se vyhon, zamackni slzu a bez zas o dum dal. Treba v nem potkas buznu, ktera si zahoni s tebou. Na heteraky zapomen, pac s nima je to ruska ruleta. A drbat hatecko s trojkou v krvi neni zadny terno...
24. 04. 2019 v 02:54Off-line ozvien  (73/-/-)
Nejsi první ani poslední komu se to stalo. U mne to trvalo sedm let.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload