Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Studium SŠ v USA

17. 02. 2018 v 16:30Off-line Anonym
Čau, chtel bych studovat rok na střílení škole v USA nebo Kanadě, ale takové pobyty stojí nejméně 200 000 Kč. Chci se proto zeptat, jestli nemá někdo zkušenosti s nějakou organizací, která nabízí buď plné nebo alespoň částečné stipendium. Mohl bych to zkusit u různých organizací, jenže problém je že většina požaduje průměr z angličtiny za poslední 3 roky studia alespoň za 2. Jednou jsem měl na vysvědčení za 3. Takže by to asi neprošlo a ještě je podmínkou reference od vyučujícího což nevím jestli by mi napsal dobrou odezvu. Proto se obracím s dotazem, jestli někdo neví o nějakém jednodušším způsobu než platit čtvrt milionu. Jsem ve druhém ročníku na střední průmyslové škole.
Díky
17. 02. 2018 v 16:50Off-line Anonym
Jak pro koho
17. 02. 2018 v 17:46Off-line PohodarMartin  (102/230/150)
Napiš mi prosím do SZ. Mám pro tebe nabídku :)
18. 02. 2018 v 12:01Off-line esthetique  (41/-/-)
Presne, zbytecnost. naprosto nerozumim tvemu dotazu.
chces se zlepsit v anglictine? jed do Anglie nebo do Irska... chces se zlepsit v technologii? (kdyz jsi na te prumyslove skole)? jed do Nemecka, nejrozvinutejsi zeme na svete, pokud jde o prumysl. USA od nich pouze nakupuji, co sami dobre a levne neumi vyrobit.... ostatne jako cely zbytek sveta. Nemecko s 80 miliony obyvatel vyvazi tolik, co 15x krat vetsi Cina
18. 02. 2018 v 12:04Off-line misanek007  (24/-/-)
Sleduješ moc americke filmy včetně komedii
19. 02. 2018 v 11:03Off-line Betonica  (39/191/93)
Stredni skola v USA je v porovnani se stredni v Cesku tak na urovni zakladky. Jiste ne vsechny, existuji velmi dobre skoly. Ty jsou ale vetsinou soukrome a vyse skolneho je mimo dosah bezneho Cecha. Navic, US stredni ti neuznaji vsechny univerzity, v Evrope s tim pak byva problem. No, pokud nutne potrebujes stredni mimo Cesko, poohledni se na radu esthetique po skolach v B***anii nebo Irsku (kvuli jazyku) nebo kdekoli na zapad od Ceska.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload