Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Gay bez coming outu

20. 02. 2018 v 01:02Off-line Anonym
Jak zvladat a byt ve vztahu s nekym kdo se stydí a nechce aby o tom nekdo vedel ale p***om ma jasno akorat nedokaze se priznat
20. 02. 2018 v 03:07Off-line neverici  (42/165/78)
Takze ty trvas na drzeni rukou a libaní na verejnosti...on ne...tak co..laska je stejne osobni vec tak si to necte na doma
20. 02. 2018 v 07:54Off-line Igraczekk  (44/189/77)
Tohle jsem jednou zazil a bohuzel po case to dal neslo bo po case bylo divny, kdyz sme byli s jeho kamarady a ja byl jen kamarad a na nas obou bylo videt, ze se moc nebavime bo jsme si nemohli projevovat naklonost a ani vypravet co sme delali. Kdyz byl on v mem okruhu pratel bylo vse skvely. Na vse se ho vyptavali a on s radosti oddpovidal co je vse zajimalo a bylo na nem znat, ze ho to tesi.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 02. 2018 v 08:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak určitě se dá prožít celej život jako buzna v ilegalitě, akorát že takovej člověk nikdy nezažije plnohodnotný vztah se spolužitím ve společný domácnosti (společný zdobení stromečku a plánování jakou sedačku koupit do obýváku a jakou barvou vymalovat hajzl a hádky kdo má vynést koš a vyvenčit psa :D) ale "jen" občasné schůzky a sex, čili chození, nic víc... mně to o takovým člověku ledacos napovídá a do "vztahu" bych s někým takovým nešel... tak každýho věc, když to někomu vyhovuje...
20. 02. 2018 v 23:34Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Zamilovan): Jen odhaduju, kolik vám je a jakou formu vnějšího projevu vašeho vztahu bys považoval za optimální. Nezažil jsem situaci, kterou popisuje Igraczekk, a naplno ani tu, o níž hovoří BussterX, u nás to bylo jiné. Na střední škole a krátce po ní jsem neměl o něčem jako coming out ponětí. Byli jsme malá parta čtyř kluků a v ní jsme s kamarádem (převážně hetero) tvořili dvojici výrazně těsnější. To všichni uvnitř i vně vnímali, bylo samozřejmostí, že spolu trávíme daleko víc času, v létě jezdíme na čundry sami a po škole zvolíme intermezzo umožňující roční spolubydlení. Nikoho to nepohoršovalo, nikdo se neptal, co za tím je. Věděl jsem, že když jdou kluci spolu na brigádu, nějaké klučičí hry proběhnou, ale bylo i zjevné, že mají jinou povahu, než když my spíme v jednom spacáku a celkově naše blízkost nabírá jiných kvalit - protože já byl zamilovaný, umožňoval jsem to, inicioval a do značné míry vyžadoval. Tím jsem taky náš vztah nakonec zlikvidoval. Neztroskotal kvůli okolí, na kamaráda/přítele toho bylo jednoduše moc z mé strany.
Dnes bych nikoho nenutil do forem vyjádření vztahu, na které není připravený. Ale to říkám s odstupem 35 let. Dokážu pochopit, že čekáš víc.
21. 02. 2018 v 13:09Off-line Anonym
Jde mi o to že ja bych rad v budoucnu rad sestěhoval a normalně žil zatim netuším zda by chtěl to same udajně nad tim neuvažoval
21. 02. 2018 v 13:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Kdyby on to "sestěhování" (krásnej výraz, to budu asi používat, ukradnu ti to s dovolením:D) chtěl, tak by musel odhalit před okolím že je bazerant a to evidentně jak říkáš nechce (někdo to tak prostě má, je to o povaze), takže odpověz si sám jestli chce za těchto okolností sestěhování a jestli je to vůbec reálné, notebane když nad tím ani neuvažoval :) volba bude na tobě co podnikneš dál a jestli chceš se chceš citově i jinak vázat na někoho kdo s tebou nechce spojit svůj život, protože ty evidentně patříš mezi lidi kteří mají silnou potřebu vytvořit s někým opravdový pár a ne jen se scházet a jemu naopak ten staus quo vyhovuje zřejmě... good luck bro .)
21. 02. 2018 v 13:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Hezké by bylo kdyby bylo míń ustrašenců... nikdo tady nikomu neřeže hlavu za to že je bazerant, žijeme v jedné z nejsvobodnějších a nejtolerantnějších společností na světě, v sekulární evropě...
21. 02. 2018 v 13:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Víš jak by to vypadalo v takovým gay městečku? přečti si názvy témat v poradně... seděl bys na lavičce,přišel by týpek a zeptal by se tě "zdar, zamrdáme?" nebo "můžu si očuchat tvoje jetý ponožky?", nebo "zahoníme na hajzlu v supermarketu?" nebo "nebudem si pouštět do p**a elektriku?" :D... šel by ses vychcat na veřejnej hajzl a tam by na tebe z každý díry ve zdi čumělo něčí p**o ...:D za každým patnáctiletým klukem by se táhl po chodníku zástup padesátiletých strejců...no děs běs takový městečko :D mohlo by se menovat Gay Park... nebo rači Sodoma-Gomora :D:D:D
21. 02. 2018 v 14:58Off-line Igraczekk  (44/189/77)
No mista o kterych mluvite jsou :p v americe jich je nekolik :D v zastupitelstvi,skolstvi,bankovnictvi i delnicke profese, to vsechno jsou gayove z Palm Beach nebo San Franciska :) atd.
21. 02. 2018 v 18:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Myšlenka je to pěkná, pro zamilované gaye... takové pěkné teplé gheto :D to už tady něco podobnýho bylo ne? :D:D ... my se nepotřebujem separovat od většinový společnosti ale vylézt z ulit a přestat být posraní a ukázat lidem že sme normální lidi... teda ti co nečuchají cizí ponožky a podobně :D na pochodu anální hrdosti gay pride nás reprezentujou exhibouši s pštrosím p***m v perdeli a to není ono...
21. 02. 2018 v 18:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Dop***le tompech mě předběh, a o hodinu... :D:D teď sem si všim co napsal...sry kámo:S
21. 02. 2018 v 18:38Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ježíš Marjá, když někdo má problém s coming outem, tak to přece neznamená, že s ním bude mít problém furt. Třeba s ním má problém, protože ještě s nikým nechodil. Když chodit začne, tak pookřeje a na coming out se odváží. :-P
22. 02. 2018 v 08:32Off-line Betonica  (39/191/93)
Jak? Tezko. Zit s neout typkem je o nervy. Clovek nesmi nic. A furt vymyslet pohadky pro okoli a hlavne si je pamatovat. No dej pokoj. Mohl by byt tisickrat nejvic a presto bych chtel, aby se vyoutoval. Minimalne pred nejblizsimi, abychom spolu mohli beze lzi fungovat i v ramci sirsiho okruhu lidi.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload