Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Transgender

22. 02. 2018 v 17:58Off-line Anonym
Ahoj,
už od malinka jsem si byl plně vědom, že jsem spíše kluk či holka. Hodněkrát mi i rodina říkávala, že jsem se měl spíš narodit jako kluk než holka. V pubertě nastal problém... Rodiče ze mě chtěli mít roztomilou slečnu, o babičkách ani nemluvně... Bál jsem se co by na to řekli spolužáci, rodina, kamarádi... Tak jsem to skryl a udusil v sobě ten hlodavý pocit stát se klukem.
Jak šel čas, poznal jsem že se vlastně nemám za co stydět a že jsem vlastně vše v pořádku, z mé nejlepší kamarádky se vyklubala lesbička a tak jsem se jí svěřil. Nejen to, že chci být kluk ale i to, že jsem gay. Ona byla nadšená a podporuje mě doteď.

Otázka zní jak to oznámit rodině když je v těchto věcech ( a celkově ohledně LGBT komunity ) někde v pravěku a plácá si s dinosaury hrad z písku na dětském hřišti...
Jak jste to doma oznamily vy? Jak vás rodina ořijala? Popřípadně je tu někdo jako já ( F2M/M2F ) a chtěl by pokecat?
22. 02. 2018 v 18:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Napiš mi PM jestli chceš, dám ti nik na transgender female-to-male jako jsi ty, s ním si můžete pokecat
23. 02. 2018 v 17:38Off-line pm23  (23/-/-)
Ráda ti se vším pomůžu, sice jsem mtf ale klidně napiš ;)
21. 03. 2018 v 13:02Off-line David.Taylor  (28/163/95)
Tahle situace je velice těžká. Moje rodina z toho dělá III. světovou válku, konec světa, apokalypsu a konec všeho.
21. 03. 2018 v 13:37Off-line Betonica  (39/191/93)
Napis mi zpravu, dam ti kontakt na M2F kamaradku.
21. 03. 2018 v 20:25Off-line Alda29  (36/192/90)
No nedivte se, že rodina a přátelé těžko nesou, že se chcete stát jiným pohlavím, vždyť pro ně to bude jiný člověk, než do teď znali. Když jsem se dozvěděl, že jeden můj kamarád se stal holkou, taky mi dlouho trvalo, než jsem to nějak pobral. Hlavně u něj nebyly žádné náznaky, ž by se tak mělo stát.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 03. 2018 v 20:49Off-line Betonica  (39/191/93)
Alda29: To stale nic nemeni na tom, ze rodine a okoli je prd do toho, ze chce nekdo byt jinym pohlavim. Rodina ani kamaradi tenhle pribeh nezijou.
21. 03. 2018 v 20:59Off-line Alda29  (36/192/90)
Betonica: to máš sice pravdu, ale je to pro ně šok, zklamání, jako by v nich vyhořelo všechno, co do té doby vynaložili.
22. 03. 2018 v 07:53Off-line Betonica  (39/191/93)
Alda29: To je ale prece normalni reakce na stres. Utok nebo utek, obvykle kombinace obeho. Ono se vzdycky ze zacatku zda, ze je vsechno pokadenym nahoru, ale cas pak obvykle ukaze, ze slo o vypjaty emoce a veci se srovnaji. V takove veci, jakou tu resime, zalezi hodne na tom, jak se rodine a pratelum nova skutecnost poda. Ja bych treba zbytecne nesel do detailu, spis bych se zminil s tim, ze bude-li nekdo chtit, rad o tom promluvim vic. To je podobny, jak kdyz ti sdeluji spatnou diagnozu. Taky ti hned nevysypou vsechno, pokud si o to nereknes. Poprve ti reknou, ze to tak je a zakladni info, pak te nechaji se s tim malicko srovnat, podruhe uz ti reknou i detaily. A uplne stejne bych oznamoval transgender/sexualitu blizkym.
22. 03. 2018 v 14:17Off-line David.Taylor  (28/163/95)
Betonica: Přesně tak to je. Já to nenápadně začal říkat v 17ti. Rodina si myslela, že to přejde, že to je součást dospívání. Pomalu jsem v tom pokračoval a ve 22 jsem to vybalil naplno. Oni stejně byli v šoku a doteď mají trochu problém. Transsexualita se občas nebere vážně, ale je to vážné.
22. 03. 2018 v 20:41Off-line Alda29  (36/192/90)
David.Taylor: ano, někteří prmitivové si myslí, že vás stačí pořádně proplesknout nebo poslat na vojnu a ono to přejde. Že gay, ani transsexuál, se prostě nikdy nenarodí, že je to jen módní výstřelek, či vliv špatného prostředí.

Já to s tím "přiznáním" orientace udělal uplně stejně, pořád jsem o tom mluvil a "zajímal" se o téma, až máma pochopila. Jen se zeptala, jestli je možné, že bych byl taky. Řekl jsem že je to možné a tím to skončilo. Na nic víc se neptala, všechno je jako do té doby.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload