Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Oddělení od společnosti

25. 02. 2018 v 01:52Off-line Anonym
Jsem uz par let mimo CR, par let jsem byl v ne-anglicky hovoricich zemich, takze jsem se mohl bavit vice mene jenom s lidma v praci. Ted jsem sice v anglicky hovorici zemi, ale stejnak se nemam s kym bavit...

Jsem celkem odtazitej, kdyz jsem zil v Praze a pracoval pro statni spravu, tak jsme chodili po praci pomalu obden na pivo a tak. Naposled s nekym na pivu anebo v restauraci jsem byl tak pred 4 lety.

Ted uz jsem ztratil kontakt s tema lidma se kterejma sem v Praze pracoval a kdyz se neozvu jednou za rok ja, tak oni sami se neozvou. Bavim se par let s jednim klukem jenom pres net a obcas s jednim z Finska, to je tak vsechno.


Prijdu si jako sam na opustenem ostrove a ja nevim co mam delat. Tezko budu oslovat lidi na ulici jestli si semnou nechtej hrat, do gay baru sam urcite nepujdu a na grinderu kdyz narazim jednou za pul roku na nekoho normalniho tak to stejnak skonci po par slovech...
25. 02. 2018 v 02:02On-line i8051  (53/184/97)
No, tak to mas fakt blby :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2018 v 02:11Off-line Anonym
Me se libi ze tebe vidim v naprosto kazdy diskuzi, ale tvoje prispevky a nazory jsou uplne o .... u vsech :)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 02. 2018 v 02:34On-line i8051  (53/184/97)
Shrnme to. Napsal jsi tu pribeh s teckou na konci. Zadnou otazku jsi tam nemel. Ja ho precet a napsal, ze to mas blby, coz je pravda. Sam sis tu pofnukal a zhodnotil svoje moznosti a mas v tom i jasno. Prakticky nema cenu fnukat, kdyz jsi do zahranici sel vedome a dobrovolne. Kde je problem vis, coz je dobre. Tak zapracuj na jeho reseni :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
25. 02. 2018 v 07:18Off-line ellvin  (23/183/81)
Tohle všechno je právě o tobě. Nesmíš být tak odtažitej, začni se s lidmi víc bavit. Máš-li na to koule :D

Jinak když se musíš ozývat svým kámošům z ČR sám od sebe, protože oni si na tebe nevzpomenou, tak takový kámoši stojí fakt za prd!
25. 02. 2018 v 09:27Off-line kloudik  (38/182/80)
Co je anonym za kamosa ze se sam neozve aspon jednou za rok? Zeby dalsi ufnukana princeznicka ktera se citi byt stredem vesmiru ale okoli to nechape respektive na nu uz raci sere?
25. 02. 2018 v 12:27Off-line ozvien  (73/-/-)
Ahoj, zažil jsem něco docela podobného když jsem byl čtyři roky v Antwerpách a byla to velká osamocenost. Po čtyřech letech jsem cítil, strašnou únavu a vrátil jsem se do Prahy.
25. 02. 2018 v 14:49On-line i8051  (53/184/97)
STV - a jakou svoji radu jsi prosim v tvem komentari udelil? Opravdu by me to zajimalo. Snad to neni ta, at pocka 10 let :-))))
25. 02. 2018 v 15:03Off-line Anonym
Kloudik: Tvoje reakce je uplne mimo. Nejsem zadna princeznicka co si mysli ze je stredem vesmiru, ja jsem se lidem co jsem znal par let ozyval sam od sebe, protoze jsem chtel vedet jak se maji kdyz jsme se znali relativne dlouho, dokonce jsem je zval nekolikrat at za mnou prijedou (jeden kamos prijel), ale kdyz se musim ozvat 10x sam a oni ani jednou, tak to asi nema moc cenu a prece se nebudu vtirat ze? Ale to bys nesmel bejt takovej ignorant...
25. 02. 2018 v 15:05On-line i8051  (53/184/97)
Anonyme, nenazyvej tu ostatni ignorantama, kdyz jsi to ty, koho ostatni ignorujou. Spis se zamysli, cim to je a co s tim mas delat. Mozna to je tim, ze ostatni titulujes ignorantama :-)

Obecne plati, ze okoli te bere tak, jako ty se k okoli chovas. Pokud mas svoje vnitrni negativisticky nastaveni, tak nikoho z okoli bavit fakt nebudes. Nikdo nechce slyset tvoje fnukani. Vse je o tobe a jen o tobe a o nikom jinym. Ty muzes delat zmeny k lepsimu. Nikdo jinej to za tebe neudela. Fnukanim a lenosti se nikam neposunes. Realita :-)
25. 02. 2018 v 15:06Off-line Anonym
Ellvin: No ja se s lidma bavim dost, jenze jedine misto kde se s nima muzu bavit je ta prace a jelikoz delam vetsinou nocni tak to delam vetsinou jenom s jednim ze dvou, s ostanima se jenom potkavam rano a vecer pri predavani smeny.

Ale ikdybych se s nima bavil jeste vic, tak mi to stejnak moc nepomuze protoze oni nechodi nikam spolu ani mezi sebou, proste tady to tak je, ze prace a osobni zivotni se dost rozdeluje.
25. 02. 2018 v 15:54Off-line kloudik  (38/182/80)
I8051 dik zes to napsal za me :) Anonyme pracu sis vybral sam tak co zkousis? Zamestnani mozes zmenit kdykoli zajem o lidi je vetsi nez kdykoli v minulosti. Najit si novou pracu je otazka maximalne hodiny
25. 02. 2018 v 16:35Off-line Anonym
Kloudik: Sem rad ze ja mluvim o situaci v zahranici a to mluvis o CR. Jsem rad ze si rozumime :)
25. 02. 2018 v 17:00Off-line kloudik  (38/182/80)
Behem chvilky najdes praci i v zahranici ale spis te nikdo nenuti tam byt. Jestli ti par korun navic stoji za ztratu kamaradu, je to jen tvoje volba tak si nestezuj. Taky sem si v zahranici lecos odkroutil a uz by me nikdo nikam nedostal
25. 02. 2018 v 20:17Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: jo hochu, jak se říká: ...sejde z očí, sejde ....
27. 02. 2018 v 17:02Off-line Betonica  (39/191/93)
Tak chces s tim neco udelat? Podle toho, jak jsi to napsal, mam pocit, ze ti vyhovuje status quo. Tam totiz nepujdes, tam taky ne a tamhle uz vuuubec ne. No jo kotatko moje. Doma u komplu si kamarady tezko najdes. Zamackni slzu a vylez ven. Idealne na mista, kde je vic lidi tobe podobnych v zajmech, nazorech a tak. No a pak nam treba napises, jak je to hrozny, ze nestihas hltat kafe a drinky.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload